Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Warszawa ul.Górczewska w kierunku Centrum.

Pozdrawiam załogę srebrnego Legacy w najnowszej edycji na rejestracji .GA.... z którą jechałem dzisiaj kawałek bok w bok.

Świnek nie zaobserwowałem ale kierowca wiedział o co chodzi i gdy tylko mnie zauważył rozpoczął proces machania :D:D

Bardzo miłe zaskoczenie,ostatnio najczęściej ja macham a nie ma reakcji wstecznej.Dlatego wstyd przyznać przestałem reagować na nieoświniaczone forki i legacy.

 

Po poranku chyba znowu zacznę machać wszystkim bo jeśli chociaż jeden odmacha to warto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam MackaSubaru (chyba), który tak około 10tej podjechał napoić swojego Subaraka na BP przy Al. Krakowskiej/17Stycznia.

 

Poza tym, chwilkę przed nim na światłach niebieski GTek chyba na WX.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spóźnione pozdrowienia dla

 

- granatowego Forka (taki sam jak mój!) spotkanego parę dni temu na wisłostradzie koło KS Spójnia w szycie popołudniowym - obtrąbiony

- niebieskiej imprezy spotkanej dzień później w tym samym miejscu :) wlokłem się parę aut za Tobą

- czarnego forestera spotkanego w zeszłą środę przy parku saskim koło Zachęty

- czarnej imprezy spotkanej dzisiaj na placu grzybowskim koło 18

 

Wszyscy ze świnkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam czarnego Lanosa spotkanego dzisiaj wieczorem na Włodarzewskiej - miał świnię i łapkę "Siemanko".

 

Najwyraźniej moją sąsiadka, nieforumowa. Jak ją spotkam przy okazji to przekażę pozdrowienia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowionka dla Pani w srebrnym GT, widzianym już kilkukrotnie w okolicach GalMoku(zawsze sobie machamy) :D

 

a także dla kierowcy czarnego GT obmachanego wczoraj na Kleszczowej około 19-20, chyba ten sam czarny, pięknie bulgoczący gietek przejeżdzający pod moimi oknami- spowodawał mój sprint do balkonu (miałem problem ze złapaniem trakcji na skarpetkach ale się udało) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa ul.Górczewska w kierunku Centrum.

Pozdrawiam załogę srebrnego Legacy w najnowszej edycji na rejestracji .GA.... z którą jechałem dzisiaj kawałek bok w bok.

Świnek nie zaobserwowałem ale kierowca wiedział o co chodzi i gdy tylko mnie zauważył rozpoczął proces machania :D:D

Bardzo miłe zaskoczenie,ostatnio najczęściej ja macham a nie ma reakcji wstecznej.Dlatego wstyd przyznać przestałem reagować na nieoświniaczone forki i legacy.

 

Po poranku chyba znowu zacznę machać wszystkim bo jeśli chociaż jeden odmacha to warto :D

 

Pozdrawiam z Legacy :)

 

Forek jest oswiniaczony, Legacy cichociemne.

 

Ja tez bylem zaskoczony, w Legacy mi nikt nie odpozdrawia. Chwile pozniej spotkalem WRXa, ktorego kierownik dostal palpitacji nie wiedzac, czego moge chciec.

 

BTW, to moj pierwszy przelot legacy nowa A2 (Poznan-Wawa). Zaczyna miec to sens...

 

Pozdrawiam,

 

Piotr

 

PS Zona: mruga na Ciebie! Cos zle zrobiles?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vitiis, Twoją Imprezę zrobioną w TTTT można spotkać w okolicach Prądnika Białego koło DUŻEGO placu handlowego...?? :wink: Jeśli tak, to śliczną masz Imprezkę, podziwiałem ją ostatnio, ale z okazji braku prosiaków nie zostawiłem pozdrowień :roll: :wink:

 

Dziedzic_Pruski, wydaje mi się, że Forek jeździ ulicą Mogilską (widziałem go tam kilka razy), ale kierownik nie macha ani nie odpisuje na pozdrowienia.... :roll: :|

 

Pozdrowienia z dzisiaj (KRAKÓW) ze skrzyżowania ulic Starowiślna/ Podgórska, gdzie wymieniliśmy uprzejmości ze srebrną Imprezą WRX Bug ok 9:20, pozdrawia załoga srebrnego Forka 07 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...