Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Z trasy Tychy :arrow: okolice Nowego Sacza

W Nowym Saczu, a dokladnie juz na samym jego koncu w strone Jurowa,w okolicy godz 17:00 stal przy glownej drodze szary Forek ze swinka na klape o rej: KN... Serdecznie pozdrawiam ;)

 

 

Oraz ciekawostka... Na bramkach autostrady A4 za Katowicami w strone Krakowa spotkalem Honde Civic chyba 6 gen o rej SJZ z pomaranczowa swinka na ostatnim prawym slupku patrzac od przodu auta... Rowniez pozdrawiam

 

 

Ja jechalem sluzbowym Peugotem 806 z przyczepa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego SI skręcającego z Obrońców Tobruku w Z. Pieniążka na Bemowie, wczoraj ok. 18:30.

Kiwka i odkiwka była.

Sebastian

 

Jeśli Ty byłeś kierownikiem, który zamaszyście wykonał gest pozdrawiający, a na tylnim siedzeniu siedziały również pozdrawiające dzieci :mrgreen::mrgreen:

 

To odpozdrawiam serdecznie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego SI skręcającego z Obrońców Tobruku w Z. Pieniążka na Bemowie, wczoraj ok. 18:30.

Kiwka i odkiwka była.

Sebastian

 

Jeśli Ty byłeś kierownikiem, który zamaszyście wykonał gest pozdrawiający, a na tylnim siedzeniu siedziały również pozdrawiające dzieci :mrgreen::mrgreen:

 

To odpozdrawiam serdecznie 8)

 

Zgadza się :mrgreen: Z tyłu siedziała żona i synek, ale machamy wszyscy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego SI skręcającego z Obrońców Tobruku w Z. Pieniążka na Bemowie, wczoraj ok. 18:30.

Kiwka i odkiwka była.

Sebastian

 

Jeśli Ty byłeś kierownikiem, który zamaszyście wykonał gest pozdrawiający, a na tylnim siedzeniu siedziały również pozdrawiające dzieci :mrgreen::mrgreen:

 

To odpozdrawiam serdecznie 8)

 

Zgadza się :mrgreen: Z tyłu siedziała żona i synek, ale machamy wszyscy :mrgreen:

 

 

Bylo widac, bo cala buda 'chodzila' :mrgreen:

 

A2 bardzo duzo wrazenie to zrobilo na mojej pasazerce :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pozdrowienie dla kierownika czarnego forka z prosiakiem na lusterku. Mijaliśmy się na zjeździe do Radziejowic ok. 9.30.

Mrugnąłem światłami, machnąłem kciukiem w górę i reakcja z za szyby forka była mnie więcej taka: "Czego kurna" :mrgreen:

W sumie się nie dziwię bo powoziłem firmowozem, białą kijanką. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu 3 minut na Bemowie:

- Szareckiego/Blatona/Szadkowskiego widziane STi obklejona w oponydosportu.pl

- I sprzed okna pobulgotał już tradycyjnie, obfotografowany wcześniej, robaczanooki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla błękitnego WRX na cieszyńskiej rejestracji - obmachanie nastąpiło na Odyńca Wawa dzisiaj koło 14:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam żonę(?) zento, która jechała dzisiaj Forkiem koło 18 przez Błonie :wink:

 

Szlag by to trafił. Od ponad roku nikt mnie nie pozdrowił, a żona wsiada od wielkiego dzwonu żeby przejechać 6 km do Błonia i od razu ma pozdrowienia :mrgreen:

Żona również pozdrawia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj machałam do kogoś w niebieskim blobie we Włocławku, blachy chyba WW... jechałam Forkiem tzd :wink:

 

Pozdrawiam, czy to Ty goory? :roll: :mrgreen:

 

Jak jechałaś Forkiem chyba na złotych kołach to w Blob Wagonie byłem ja. Pozdrawiam

 

spóźnione pozdrowienia, w takim razie i my machnęliśmy sobie we Włocławku - białe GC8 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj pozdrawiam wysyp Subaraków przy comcom zone , forek i legaś który chyba mnie celowo zastawił w celu zwrócenia uwagi.

Pozdro :!:

 

Aaa :

I chłopcy wracający z treningu obok mojego STI " Jest Subaru , jest Impreza "

He he , mój Młody ich tak wyszkolił :D ( 9 lat )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...