Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Gadałem przez telefon , głośny wydech (podobno) i brak przeglądu w dowodzie rejestracyjnym :-(

 

kumulacja... :|

 

Ale chyba nie na 20 milionów....??!! :shock: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnej Imprezy na WT, z dużym skrzydłem, z którą pogoniliśmy dziś rano przed dziewiątą Trasą Siekierkowską :-) , mruganko było :-) oraz dla Prelude z okokardkowaną świnką na klapie, z której kierownikiem też sobie pomachaliśmy na Siekierkach.

Także dla czarnej Imprezy z dużym skrzydłem na WT, widzianej potem na Goworka (chyba nie ta sama) :-)

Pozdrawiam z Preludy, zabrałem dziś autko Mojej Sabinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowniczke białego forestera widzianego dziś w Piasecznie o 13 :wink:

Kapic jeśli 3 poniższe warunki sa spełnione to była moja żona :

1. Forester 2011

2. różowe świnki - klapa i lusterka

3. numery WI XXXX (po Piasecznie i okolicy grasuje też nieoświniaczony bliźniak z blachami KRXXXX)

 

Moje piękniejsza połówka krążyła w tych godzinach po Piaseczkowie i okolicy więc istnieje podejrzenie że to była ona - zatem dziękując odpozdrawia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapic jeśli 3 poniższe warunki sa spełnione to była moja żona :

1. Forester 2011

2. różowe świnki - klapa i lusterka

3. numery WI XXXX (po Piasecznie i okolicy grasuje też nieoświniaczony bliźniak z blachami KRXXXX)

Wszystko sie zgadza. :)

No to tym bardziej dziękuje i odpozdrawia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla:

- Nissan Almera ze świnką na masce i lusterku (Francuska),

- srebrny Forester ze świnką na lusterku na parkingu Carrefoure Bemowo (ok. 20:00)

i dzisiaj dla czarnego Legacy ze świniakiem na lustrze (WI ....) Obrońców Tobruku, Bemowo.

 

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla nieobecnego Kierownictwa srebrnego Buga STI na blachach SC..... (zacny! :-) ) ze świnką na lusterku i dodatkowymi zegarami na desce, wypatrzonego zaparkowanego na małym parkingu na Olkuskiej (5? 7a? 9?) w Warszawie, za murkiem biurowca, pod którym od poniedziałku będzie codziennie parkował mój BlueBug (przeprowadzamy tam firmę w weekend)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam zielonego forka na pomarańczowej feldze (cart ?) mijanego na 1 sierpnia. Jechałem służbowym inkoguto.

Czemu nie masz świnek na lusterkach? hm? 8)

 

Obok 1 sierpnia to ja dziś tylko przejeżdżałem, raz Krakowska i raz Żwirkami i prosięta są na lustrze kierowcy i na klapie więc sobie takie pomówienia wypraszam :mrgreen:

 

Na dowód zdjęcie z wakacji gdzie nawet na lustrze od przyczepy jest świnka :mrgreen:

 

Tak czy inaczej pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obok 1 sierpnia to ja dziś tylko przejeżdżałem

 

To chyba jeszcze dropsy z wieczora nie przestały mi działać, bo na bank mijałem się na 1 sierpnia z forkiem w takiej budzie jak Twoja, w kolorze ciemnej zieleni na pomarańczowej feldze i bez swinek. ech.. Muszę brać mniej 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam z dzisiaj bardzo dziwne pozdrowienia :) Dziwne dlatego że nie pamiętam totalnie gdzie i o której godzinie w Warszawie :) ale serdecznie pozdrawiam kierowniczkę niebieskiej oświniaczonej imprezy (chyba blob). Obmachaliśmy się więc może ów kierowniczka mnie skojarzy :) Ja jechałem białym GT ze świnką na lustrze... Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jeszcze dropsy z wieczora nie przestały mi działać, bo na bank mijałem się na 1 sierpnia z forkiem w takiej budzie jak Twoja, w kolorze ciemnej zieleni na pomarańczowej feldze i bez swinek. ech.. Muszę brać mniej 8)
KALI, a około której miałeś te omamy? :D

Ewentualnie zmień dealera ;)

 

Istnieje jeszcze możliwość że ktoś się podszywa :shock: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...