Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

 

jak takie coś by wlazło do produkcji jako wrx to był by to chyba nóż w serce dla fanów subaru,toż to w żaden sposób nie wygląda..

 

Ale tak konstrukcja ,ten quad sti to masakra :)

 

ktoś chce takiego quada B) ?

 

426121_540761445956972_807635439_n.jpg

 

to jeździ:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując nowego Forka, chciałbym oddać obecne auto w salonie. Jak uważacie, czy to dobre rozwiązanie, czy np. stanowczo niekorzystne jeśli chodzi o cenę? Nie mam na razie okazji zapytać w salonie bezpośrednio, a i nie chcę też specjalnie głowy zawrać bo zakup dopiero za jakiś czas (chociaż może na lato sie uda).

Czy macie jakieś doswiadczenie w tym względzie z salonem Subaru?

Prosze o jakąś radę, jesli ktoś oddał samochód i kupił nowe u dealera Plejad. Myslę po prostu, że będzie to dla mnie i żony znaczne ułatwienie a do tego będzie można jeździć obecnym samochodem do momentu odbioru nowego, ale chciałbym się dowiedziec trochę o wycenie auta - czy cena jaką oferuje dealer jest do przyjęcia?

Dodam że jestem pierwszym właścicielem a samochód jest serwisowany w ASO - nie stary sztrucel :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując nowego Forka, chciałbym oddać obecne auto w salonie. Jak uważacie, czy to dobre rozwiązanie, czy np. stanowczo niekorzystne jeśli chodzi o cenę? Nie mam na razie okazji zapytać w salonie bezpośrednio, a i nie chcę też specjalnie głowy zawrać bo zakup dopiero za jakiś czas (chociaż może na lato sie uda).

 

Trochę nie na temat tego wątku. Najlepiej pojedź do dilera i poproś o wycenę, z mojego doświadczenia rożnie z tym bywa kiedyś jak jak sprzedawałem samochód dostałem akceptowalną cenę odkupu innym razem o 30% niższą niż rynkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten WRX koncept to mi jakoś germanwagenami w odmianach M i RS zalatuje. Mnie zawsze impreza kojarzyła się nie z równym, jak blat stołu asfaltem a piaskiem, szutrem i kałużami - a ten koncept nie wygląda mi na specjalnie brudolubnego.. Niemniej - ładny jest, to fakt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie głupi ten koncept, nawet ładny ale.... no właśnie coś mi nie pasuje. Nie wiem może przód bo jest taki masywny. Wcieleniem ideału jest dla mnie blob i hawk. Tak czy inaczej bryła tego konceptu ma charaker, nie to co lanos (bez urazy oczywiście)

to wygląda na modę/trend, może nie lanos ale popatrz na inne ryjki i s,ąa podobne, fordy, audi...samo się rzuca że ktoś od kogoś małpuje. nic oryginalnego. pare lat temu był wysyp atrap podobnych do audi, wielkie jak stodoła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wygląda na modę/trend, może nie lanos ale popatrz na inne ryjki i s,ąa podobne, fordy, audi...samo się rzuca że ktoś od kogoś małpuje. nic oryginalnego. pare lat temu był wysyp atrap podobnych do audi, wielkie jak stodoła

 

Być może moda/trend,IMO prawda jest taka że znakomita większość pięknych samochodów została już wyprodukowana i teraz strasznie ciężko zaprojektować coś będzie się wyróżniało. W każdym nowym modelu można się dzisiaj dopatrzeć szeregu elementów (linia nadwozia, kształt lamp, drzwi, tyłu przodu pojazdu) o których można powiedzieć że pochodzą z innej marki samochodu lub są bardzo podobne. Tak jak napisałem w cześniej jeśli chodzi o Subaru to uważałem je za wyjątkowe do momentu wypuszczenia trzeciej generacji GH.

 

ten koncept jest fajny. Ba, jest bardzo fajny, miły dla oka i wcale i w ogóle nie wstydziłbym sie takim jeździć jednak nie jest już takwyjątkowy (żeby nie powiedzieć hipsterski :P) jak blob czy hawk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...