Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

@@adamski, nie ten sam bo H6 ma 5EAT czyli tradycyjna skrzynie automatyczna, a tutaj masz Lineartronic CVT :)

 

Wg pierwszych testow w Stanach spisuje sie bardzo porzadnie, szczegolnie "wirtualne" biegi w trybie "manualnym" sa podobno fajne! Ja jezdzilem XVem z CVT i tez uwazam, ze to spoko rozwiazanie - mowa oczywiscie o spoko rozwiazaniu dla tych, ktorzy tak czy siak wybraliby automatyczna skrzynie. Bo dla manualnej skrzyni to to (przynajmniej dla mnie) wciaz nie jest alternatywa :)

 

Racja, zapomniałem o Lineartronic :oops:

Gdyby FHI poszło z duchem i zrobiło własny dwusprzęgłowy automat, ale by sie pięknie odpychało...! :twisted:

Edytowane przez adamski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem, że forum głośno o tym newsie, a nic nie znalazłem

 

http://tvnwarszawa.t...gach,68444.html

 

wiadomo kto to?

 

Nie wiadomo, ale widać, że miał fajnie zrobiony wydech ... ;)

 

Najważniejsze, że nikomu nic poważnego się nie stało. :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem, że forum głośno o tym newsie, a nic nie znalazłem

 

http://tvnwarszawa.t...gach,68444.html

 

wiadomo kto to?

 

Nie wiadomo, ale widać, że miał fajnie zrobiony wydech ... ;)

i felgi, felgi nie byle jakie :cool:

 

Najważniejsze, że nikomu nic poważnego się nie stało. :idea:

racja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pare slow o OBK MY'13 (w tym o kilku nowosciach technicznych)

 

:arrow: http://www.complex.com/rides/2012/08/test-drive-8-reasons-why-the-2013-subaru-outback-is-perfect-for-active-lifestyles/

 

 

 

p.s. najbardziej zaimponowal mi p. nr.7 - nie wiedzialem, ze te dodatkowe nawiewy to sa dla psow :shock: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wyczytalem w Motorze,czy Autoswiecie,ze...niestety mam 2 najdrozsze w serwisowaniu silniki,czyli-2.0 w Legarze,1.6 w civicu.....coz......ale sie nie zdolowalem......uwazam,ze ...w civicu poki co,silnik jest oki,w Subaraku,za wczesnie ,by cos mocnego powiedziec......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

onet dzisiaj pisze że sprzedaly się tylko 2 BRZ pokazane na Plejadach przez importera, w porównaniu z 89 sztukami Toyot http://moto.onet.pl/...ie.html?node=27 :-P

 

Nie za bardzo wiem co autor chciał przekazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze BRZ nie można było normalnie kupić, dużo osób chciało Subaru a musiało wybrać Toyotę. Trochę słabo... :neutral:

jak ktos nie kupil w tym roku, to w nastepnym tez juz raczej nie kupi "zwyklego" BRZ, a bedzie czekal na wersje STI :idea: :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w link trzeba kliknąć, a wszytko stanie się jaśniejsze... nigdy nie byłem dobry w przekazywaniu swoich myśli...

 

Nie miałem na myśli Ciebie a autora tego wpisu na portalu cytowanym. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
jak ktos nie kupil w tym roku, to w nastepnym tez juz raczej nie kupi "zwyklego" BRZ, a bedzie czekal na wersje STI

Plotki na temat BRZ STI są. Tylko BRZ STI (jak na razie ?) nie jest planowany...

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos nie kupil w tym roku, to w nastepnym tez juz raczej nie kupi "zwyklego" BRZ, a bedzie czekal na wersje STI

Plotki na temat BRZ STI są. Tylko BRZ STI (jak na razie ?) nie jest planowany...

 

Pozdrowienia

i to jest, niestety, smutna wiadomosc dla wiekszosci (szczegolnie tych, ktorzy sa powaznie zainteresowani kupnem BRZ)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to jest, niestety, smutna wiadomosc dla wiekszosci (szczegolnie tych, ktorzy sa powaznie zainteresowani kupnem BRZ)

 

niekoniecznie... :cool:

i to jest, niestety, smutna wiadomosc dla wiekszosci (szczegolnie tych, ktorzy sa powaznie zainteresowani kupnem BRZ)

 

niekoniecznie... :cool:

i to jest, niestety, smutna wiadomosc dla wiekszosci (szczegolnie tych, ktorzy sa powaznie zainteresowani kupnem BRZ)

 

niekoniecznie... :cool:

spoko, rozumiem, ze wmawiasz sobie, ze wolisz "zwyklego" BRZ'eta zamiast STI i dobrze zrozbiles zamawiajac wlasnie tego pierwszego (to przeciez takie ludzkie: lepiej wrobel w garsci... ;-) :-P :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, rozumiem, ze wmawiasz sobie, ze wolisz "zwyklego" BRZ'eta zamiast STI i dobrze zrozbiles zamawiajac wlasnie tego pierwszego (to przeciez takie ludzkie: lepiej wrobel w garsci... )

 

Te, doktor! :-P :mrgreen: Jednak nie rozumiesz. Po pierwsze primo (ultimo!) - ten - tzn zwykly BRZ - samochod mi sie bardzo podoba, w kazdym wlasciwie wymiarze. To jak jezdzi, jak wyglada. Dla mnie osiagi zwyklego BRZ naprawde, tak serio, serio w zupelnosci wystarczaja. Nie jestem masochista zeby kupowac sobie drogawa zabawke, ktora by mi nie pasowala. Wazne jest rowniez dla mnie i mojego portfela, ze zwykly BRZ bedzie relatywnie tani w utrzymaniu. Jakos specjalnie nie watpie ze Subaru wprowadzi wersje STi (tylko kiedy?), ale to bedzie auto napewno sporo drozsze, wciagajace wiecej paliwa i (wazna sprawa w UK) ubezpieczenie bedzie kosztowalo wiecej, a i pewnie podatek drogowy.

 

Ale ja jestem dziwny, bo np. nie uwazam Boxster'a za tani (tanszy) ersatz dla 911 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...