Skocz do zawartości

Senior sprawny intelektualnie czyli kto od kiedy jest na forum - ankieta


dirkdiggler

Senior sprawny intelektualnie - czyli ile to już lat jesteś na forum forumowiczu - ankieta  

198 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

ja nigdy nie rejestrowałem sie póki znajdywałem odpowiedzi w napisanych już wątkach. <moderacja lubi to>. Na niektórych forach musiał bym sobie doliczyć rok ,dwa  :faja:

Tak apropo to życzmy aby nasze forum było wiecznie żywe. Mam nadzieje że już przejrzeliście na oczy, że grupy fb to jakaś padaka :wrongforum:

  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowalem sie w 2005 ale forum przegladalem chyba od 2003... co nie zmienia faktu ze ten czas szybko leci... Jak sie rejestrowalem mialem pierwszego subaraka WRX kombi 2002 rocznik, teraz mam 3, a w miedzyczasie jeden mialem ale sprzedalem czyli w sumie 5 subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 listopada 2018 wyjechałam z salonu moim pierwszym Subaru. Na forum od lutego 2019, ale z racji daleko zaawansowanej peseliozy zasługuję chyba na miano seniorki :D .

W 2011 wciągnęło mnie forum sympatyków górskich wędrówek, trwam przy nim do dziś. Tu również mam ochotę zostać na dłużej. Dobrze, że jesteście :ok: .

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 maja 2010 roku w przeddzień moich urodzin, nie miałem wtedy Subaru, ale jechałem je kupić. Nie kupiłem gdyż stan faktyczny dalece odbiegał od opisu , po 7 latach jednak nabyłem. Czy to był dobry  wybór,  hmmm... nie wiem, nie jestem do końca przekonany, ale dajemy sobie radę ze sobą wzajemnie:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...