Jump to content

Senior sprawny intelektualnie czyli kto od kiedy jest na forum - ankieta


Senior sprawny intelektualnie - czyli ile to już lat jesteś na forum forumowiczu - ankieta  

170 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ostatnio spojrzałem w swoje papiery i trochę mną szarpneło. Moja data rejestracji na forum to 2008 rok. Stąd ankieta. W którym roku Ty zarejestrowałeś się na forum.

 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Sporo jest fajnych i życiowych historii związanych z tym forum.  

ja nigdy nie rejestrowałem sie póki znajdywałem odpowiedzi w napisanych już wątkach. <moderacja lubi to>. Na niektórych forach musiał bym sobie doliczyć rok ,dwa  Tak apropo to życzmy aby na

Ta, kiedyś to były ankiety 

Posted Images

ja nigdy nie rejestrowałem sie póki znajdywałem odpowiedzi w napisanych już wątkach. <moderacja lubi to>. Na niektórych forach musiał bym sobie doliczyć rok ,dwa  :faja:

Tak apropo to życzmy aby nasze forum było wiecznie żywe. Mam nadzieje że już przejrzeliście na oczy, że grupy fb to jakaś padaka :wrongforum:

  • Like 4
Link to post
Share on other sites

Zarejestrowalem sie w 2005 ale forum przegladalem chyba od 2003... co nie zmienia faktu ze ten czas szybko leci... Jak sie rejestrowalem mialem pierwszego subaraka WRX kombi 2002 rocznik, teraz mam 3, a w miedzyczasie jeden mialem ale sprzedalem czyli w sumie 5 subaru.

Link to post
Share on other sites

26 listopada 2018 wyjechałam z salonu moim pierwszym Subaru. Na forum od lutego 2019, ale z racji daleko zaawansowanej peseliozy zasługuję chyba na miano seniorki :D .

W 2011 wciągnęło mnie forum sympatyków górskich wędrówek, trwam przy nim do dziś. Tu również mam ochotę zostać na dłużej. Dobrze, że jesteście :ok: .

  • Like 2
Link to post
Share on other sites

11 maja 2010 roku w przeddzień moich urodzin, nie miałem wtedy Subaru, ale jechałem je kupić. Nie kupiłem gdyż stan faktyczny dalece odbiegał od opisu , po 7 latach jednak nabyłem. Czy to był dobry  wybór,  hmmm... nie wiem, nie jestem do końca przekonany, ale dajemy sobie radę ze sobą wzajemnie:-)

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...