Skocz do zawartości

Senior sprawny intelektualnie czyli kto od kiedy jest na forum - ankieta


dirkdiggler

Senior sprawny intelektualnie - czyli ile to już lat jesteś na forum forumowiczu - ankieta  

198 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Urabus napisał:

A propos sprawności senioralnej... to zauważyliście, że ankieta pochodzi z ubiegłego roku i lekko się zdezaktualizowała, a za niespełna dwa miesiące zdezaktualizuje się jeszcze bardziej? ;) 

Tak, Grzesiu, MASZ RACJĘ :mrgreen:

 

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę takie dobre ? Top Gear preferuje EVO. Ja , po starej RC poszedłem w STI. Złego słowa na ten samochód nie mogę powiedzieć. Może obecnych hamerykańców w Top Gear należy namówić na wyścig STI vs. EVO ? I tylko seria.300 KM kontra 300 KM. Timo Glock także jeździ wersją 340 KM w STI. Marzenia. Jak udowodni mi koś, że STI jest dużo gorszy, to też przeżyję. Klęska, porażka, ale cuś mnie się wydaje, że lepiej pasujący kierowca ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, radekk napisał:

ankieta jest nieaktualna:P

 

Ankiety tak mają że przestają być aktualne. 

 

Na forum powinien być, moim zdaniem oczywiście, taki jednen wątek gdzie jest zestawiony ranking stażu forumowiczów na forum przedstawiony jako wykres paskowy. Kto dłużej, ma dłuższy pasek. I on (ten wykres)  by codziennie się aktualizował.

Oczywiście po śmierci się wypada z rankingu i ktoś inny przejmuje prowadzenie. System mógłby wykrywać śmierć np jako brak aktywności przez okres 12 miesięcy, czy tam dni. Do uzgodnienia.

Oczywiście najwytrwalszych SIP by honorował nowym STI.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...