Jump to content

HannaXV

Nowy
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Dobry

About HannaXV

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Gender
  kobieta
 • Skąd
  Łódź
 • Auto
  XV 1,6 MY2018

Recent Profile Visitors

213 profile views
 1. Też już to przerabiałam Kwarantanna wyraźnie szkodzi naszym subarynkom , po naładowaniu teraz nawet bez potrzeby "wyprowadzam" co parę dni na spacerek.
 2. Fajnie, że masz co odgrzewać. Na czas narodowej nudy jak znalazł . Czy w tym roku jest w planach podobna impreza?
 3. Rozumiem decyzję, ale jednak żal , zwłaszcza jak trzeba będzie poczekać do następnego roku.
 4. Dzięki @Aga , w przypadku dzianiny powinnam się zmieścić w M.
 5. Mam pytanie do uczestniczących w zlotach Pań : czy koszulki damskie mają inny krój (np.taliowanie) i rozmiary od męskich, czy też wszystkie są typu "unisex"? Jak w związku z tym rozmiar odzieżowy 38/40 przełożyć na T-shirtowe S lub M ? Proszę o podpowiedź, właśnie zaczęłam spisywać informacje potrzebne przy zapisach.
 6. HannaXV

  Co zamiast XV???

  Nie tylko Ty, kolego Szürkebarát , jesteś zadowolonym użytkownikiem swojego XV. Ja również nie kombinuję " co zamiast ...", chociaż wątek ten czytam z zainteresowaniem. To ma być moje ostatnie auto, a jednocześnie jest pierwszym, przy którym oprócz wozidła zyskałam coś więcej, jakiś "styl życia". Mam tu na myśli forum, zloty, czasopismo Plejady. Dostrzegam pewne wady Subarynki, ale zalety przeważają
 7. Planowałam udział w zeszłym roku, ale jeszcze przed zapisami trzeba było zrezygnować - kolizja terminów. Teraz zrobimy drugie podejście, może się uda. Trasa tur-ter, za kierownicą mój mąż, ja na fotelu pilota. No i oczywiście bez napinki
 8. No proszę , w 18 godzin już 3 strony zapisane Tutaj przespałam start, obym zapisów nie przegapiła.
 9. Podobnie jak kolega @pianchi przeczytałam od początku cały temat, aby sobie odświeżyć pamięć. A teraz nie mogę się doczekać jutra i nowego wątku. Pewnie dowiem się wielu ciekawych rzeczy. Lubię te przedzlotowe dyskusje
 10. Dziś zaprowadziłam moją Subarynkę na pierwszy przegląd do Rzgowa. Resztę zrobili fachowcy. Mam nadzieję, że do następnej wizyty za rok będzie śmigać jak dotychczas .
 11. Muszę pochwalić uczestników tej gruzińskiej Subariady. Od lutego przeglądam forum, były już wcześniejsze wyjazdy, ale z żadnego nie wysłano tylu zdjęć i doniesień z trasy. To dobry przykład dla następnych "subariadowiczów". No a ci, którzy nie mogli jechać, to sobie chociaż pooglądają . Dzięki
 12. 26 listopada 2018 wyjechałam z salonu moim pierwszym Subaru. Na forum od lutego 2019, ale z racji daleko zaawansowanej peseliozy zasługuję chyba na miano seniorki . W 2011 wciągnęło mnie forum sympatyków górskich wędrówek, trwam przy nim do dziś. Tu również mam ochotę zostać na dłużej. Dobrze, że jesteście .
 13. Potwierdzam,że warto. Dziś zaliczyłam z mężem szkolenie na torze Łódź. Też wyczekaliśmy, aż trafił się dobry termin i bliska lokalizacja. No i oczywiście jest ochota na dalszy ciąg, czyli II stopień.
 14. Prośba do posiadaczy dywaników/mat firmy Brisk : napiszcie jak sprawdzają się w użytkowaniu i czy są godne polecenia. Czy da się wyciąć otwór na dźwignię do otwierania wlewu paliwa, czy radzicie sobie inaczej?
 15. Wprawdzie nie jestem posiadaczem Forestera, ale podzielam zdanie @Michał W. w sprawie aktywnego tempomatu. Sprawdza się na S- kach i autostradach, ale najbardziej pomaga w korkach. Nie trzeba wachlować stopą hamulec-gaz- hamulec (+sprzęgło w manualu), wystarczy pyknąć Res/+ i auto samo podjeżdża i hamuje.
×
×
 • Create New...