Jump to content

Senior sprawny intelektualnie czyli kto od kiedy jest na forum - ankieta

Senior sprawny intelektualnie - czyli ile to już lat jesteś na forum forumowiczu - ankieta  

166 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ale wspominkowy temat i ile "młodzieży forumowej" się odklikneło.;)

10 lat z haczykiem stażu forumowego,ale ja to młodziak jestem.:P

• Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Sporo jest fajnych i życiowych historii związanych z tym forum.  

ja nigdy nie rejestrowałem sie póki znajdywałem odpowiedzi w napisanych już wątkach. <moderacja lubi to>. Na niektórych forach musiał bym sobie doliczyć rok ,dwa  Tak apropo to życzmy aby na

7 styczeń 2008 ale forum czytałem od mniej wiecej początku 2007.  Dwa Subaraki kupilem poprzez forum, nabyłem kilku dobrych znajomych.  Dzieki SJS, a w zasadzie w SJS poznałem swoją żonę !!!

Posted Images

1 godzinę temu, cybel napisał:

Ale wspominkowy temat i ile "młodzieży forumowej" się odklikneło.;)

10 lat z haczykiem stażu forumowego,ale ja to młodziak jestem.:P

Wszelki duch Pana Boga chwali :o

It's alive! :twisted:

• Upvote 1
W dniu 8.08.2019 o 18:36, radekk napisał:

Patrząc po twoim logo, to byłeś jeszcze przed forum

...co zasadniczo jest... prawdą :D... ktoś musiał założyć pierwsze konto @subaru :wrrum:

Tak całkiem serio... kilka For w życiu prowadziłem i jedno mogę powiedzieć - jest ogromnie miło widzieć tutaj osoby, które po tych wszystkich latach są dalej razem z nami. :thumbup::bowdown::puchar:

• Like 1
  • Upvote 1
  • 2 weeks later...
W dniu 13.08.2019 o 10:22, Flipper napisał:

jest ogromnie miło widzieć tutaj osoby, które po tych wszystkich latach są dalej razem z nami.

Ta, kiedyś to były ankiety :lol:

• Like 1
  • Haha 2
  • 2 weeks later...

na Forum od konca 2006 roku, wszystko zaczelo sie od spelnienia mlodzienczego marzenia - zakupu Imprezy GT oraz poszukiwania roznej masci info o tym aucie :)

potem byl Forek XT MY'04, nastepnie Tribeca B9 MY'07, teraz jest Forek XT MY'16 i WRX MY'15... pozyjemy zobaczymy co dalej ;)

pozdrawiam forumowych wyjadaczy (rowniez tych, co przeniesli sie na "kreske" :hi:), a takze swiezynek :thumbup:

• 1 year later...

Ja pierdykam 15 lat minęło.... Rejestracja 04.03.2005 a foruma śledziłem z rok wcześniej bo w 2004 kupiłem pierwszego Forka. Od tego czasu przewinęło się 5 subaraków - 3 aktualnie na stanie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

• Like 2

Rejestracja w 2013

W tym czasie dwa Subaraki i paradoksalnie dzięki temu Forum wciągnął nas offroad. 

Dlatego więc teraz mamy dwa Wranglery OlllllllO 

Edited by mechanik
39 minut temu, mechanik napisał:

Rejestracja w 2013

W tym czasie dwa Subaraki i paradoksalnie dzięki temu Forum wciągnął nas offroad. 

Dlatego więc teraz więc dwa Wranglery OlllllllO 

Sporo jest fajnych i życiowych historii związanych z tym forum. ;) 

• Like 5

U mnie napisane 1 maj 2015 r. Coś się musiało wydarzyć, co zatarło moją przeszłość. RC kupiłem w styczniu 2006 r. A już wcześniej podglądałem Forum.

W dniu 29.07.2019 o 17:18, Dyrekcja napisał:

05.11.2002

To już prawie pełnoletniość :)

cholerka, ja (a raczej moje alter ego - zasady kiedyś były luźniejsze!) od 07.11.2002 ;-) czyli jestem tzw „early adopter”, a Dyrekcja jest „innovator” , używając nomenklatury z segmentacji konsumentów korzystajacych z nowych technologii ;)

W dniu 29.07.2019 o 12:41, Eryk napisał:

Zarejestrowalem sie w 2005 ale forum przegladalem chyba od 2003... co nie zmienia faktu ze ten czas szybko leci... Jak sie rejestrowalem mialem pierwszego subaraka WRX kombi 2002 rocznik, teraz mam 3, a w miedzyczasie jeden mialem ale sprzedalem czyli w sumie 5 subaru.

Kolejny rok minal, ja mam nadal 3 subaru, ale jeden jest nowszy, wiec w sumie juz 6 subaru, a jeszcze ojca namowilem na Forestera, takze jest teraz 6 subaryn w rodzinie.  No i ponad 15 lat na forum mi minelo.