Skocz do zawartości

Senior sprawny intelektualnie czyli kto od kiedy jest na forum - ankieta


dirkdiggler

Senior sprawny intelektualnie - czyli ile to już lat jesteś na forum forumowiczu - ankieta  

198 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.08.2019 o 18:36, radekk napisał:

Patrząc po twoim logo, to byłeś jeszcze przed forum

...co zasadniczo jest... prawdą :D... ktoś musiał założyć pierwsze konto @subaru :wrrum:

 

Tak całkiem serio... kilka For w życiu prowadziłem i jedno mogę powiedzieć - jest ogromnie miło widzieć tutaj osoby, które po tych wszystkich latach są dalej razem z nami. :thumbup::bowdown::puchar:

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

na Forum od konca 2006 roku, wszystko zaczelo sie od spelnienia mlodzienczego marzenia - zakupu Imprezy GT oraz poszukiwania roznej masci info o tym aucie :)

potem byl Forek XT MY'04, nastepnie Tribeca B9 MY'07, teraz jest Forek XT MY'16 i WRX MY'15... pozyjemy zobaczymy co dalej ;)

 

pozdrawiam forumowych wyjadaczy (rowniez tych, co przeniesli sie na "kreske" :hi:), a takze swiezynek :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja pierdykam 15 lat minęło.... Rejestracja 04.03.2005 a foruma śledziłem z rok wcześniej bo w 2004 kupiłem pierwszego Forka. Od tego czasu przewinęło się 5 subaraków - 3 aktualnie na stanie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, mechanik napisał:

Rejestracja w 2013

W tym czasie dwa Subaraki i paradoksalnie dzięki temu Forum wciągnął nas offroad. 

Dlatego więc teraz więc dwa Wranglery OlllllllO 

 

Sporo jest fajnych i życiowych historii związanych z tym forum. ;) 

  • Super! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.07.2019 o 17:18, Dyrekcja napisał:

05.11.2002

To już prawie pełnoletniość :)

 


cholerka, ja (a raczej moje alter ego - zasady kiedyś były luźniejsze!) od 07.11.2002 ;-) czyli jestem tzw „early adopter”, a Dyrekcja jest „innovator” , używając nomenklatury z segmentacji konsumentów korzystajacych z nowych technologii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.07.2019 o 12:41, Eryk napisał:

Zarejestrowalem sie w 2005 ale forum przegladalem chyba od 2003... co nie zmienia faktu ze ten czas szybko leci... Jak sie rejestrowalem mialem pierwszego subaraka WRX kombi 2002 rocznik, teraz mam 3, a w miedzyczasie jeden mialem ale sprzedalem czyli w sumie 5 subaru.

Kolejny rok minal, ja mam nadal 3 subaru, ale jeden jest nowszy, wiec w sumie juz 6 subaru, a jeszcze ojca namowilem na Forestera, takze jest teraz 6 subaryn w rodzinie.  No i ponad 15 lat na forum mi minelo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde a ja bym chciał wspomnieć charakterystyczne osoby z lat mojej najwiekszej aktywnosci! Widze że Eddie GT4 jest co niezmiernie mnie cieszy, ale jednym tchem moge wymienic AMI, Lucza (pisze zn im czasem PW) Pablonas (żółta wanna), OSKAR, który miał oczywiscie Oskara w avatarze, chyba mam jego duży,górny spohler STI, Rio z cze-wy z pieknym CF8, Nasz maniak 22B PAWLASWRC!, eMTi, kurde ileż tych ludzi było, szkoda że nie mam tyle czasu żeby śledzić forum czy wpadacie jeszcze...

Aha no i Virus12, chyba miał srebrne GF kombi ze zderzakiem pomalowanym środkiem na czarno jak EvoX, nagle ucichnął.. nie wiem czy to nie było na kresce...

Aha Malina26 który twardo turbił wolnossaki na megasquircie!

Ja was nigdy nie spotkałem osobiscie a tyle miłych wspomnień! :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Matiz napisał:

OSKAR, który miał oczywiscie Oskara w avatarze, chyba mam jego duży,górny spohler STI

 

11 godzin temu, Matiz napisał:

szkoda że nie mam tyle czasu żeby śledzić forum czy wpadacie jeszcze...

Oskar już na forum więcej nie zaglądnie :(

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 12.08.2019 o 13:42, OWOC napisał:

Jak dziś pamiętam gdzie siedziałem przed komputerem o jakiej porze i co napisałem w pierwszym poście :wub:

image.png.04c887cac553e0570a5152fbcb9410d8.png

 

OWOC, patrząc po avatarze czas jest dla ciebie łaskawy, nic się nie zmieniłeś ... a i sweterek cały czas ten sam, tak samo stylowy. Extra !!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2019 o 22:48, dirkdiggler napisał:

Senior sprawny intelektualnie czyli kto od kiedy jest na forum - ankieta

 

A propos sprawności senioralnej... to zauważyliście, że ankieta pochodzi z ubiegłego roku i lekko się zdezaktualizowała, a za niespełna dwa miesiące zdezaktualizuje się jeszcze bardziej? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...