Jump to content

harek

Użytkownik
 • Content Count

  203
 • Joined

 • Last visited

About harek

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Auto
  Forester SG, Volvo 740

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kompletny (od turbiny) układ wydechowy z kwasoodpornej stali nierdzewnej oparty na dwóch tłumikach o średnicy przelotu 76mm /63,5mm (z zachowanym – wbudowanym katalizatorem. Co też jest b. fajne – końcowy tłumik ma urządzenie (taka rura wkładana) – umożliwiające regulację głośności ! Całość zrobiona artystycznie i profesjonalnie w Piastowie.
 2. Dzisiaj foreczek na reszcie pięknie zabulgotał , jak na subaru przystało
 3. miałem napoczęte 2 bańki z poprzednich wymian - bo autko nie wymaga dolewek
 4. To był "duży" serwis dla 96 mies./ 8 lat. Niestety sam to mogę/ umiem wymienić żarówkę ew. poprawić jakąś wtyczkę
 5. Łączę się w bólu, mieszkam na Nowym Mieście w W-wie, które jest regularnie odcinane w czasie całego roku z powodu różnych uroczystości, maratonów itp.
 6. Tak, da się zamówić same znaczki. Ja kupiłem przedni emblemat przez internet (w ASO), z dostawą zapłaciłem ok. 200zł. Drugi - tylny zamówiłem i wymieniałem (oba) w ASO Koper. Koszt znaczka tylnego 163 zł, koszt wymiany obu to 100zł. Oglądając stare znaczki, które otrzymałem z powrotem, to użyto wersji siłowej ich zdejmowania . Ale nowe znaczki wyglądają super !!!
 7. W moim forku słyszalne szumy (delikatne) przy tych prędkościach skończyły się wymianą łożysk: łożyska skrzyni biegów (Impreza) , łożysko skrzyni biegów (Impreza 806330120), łożysko skrzyni biegów (Impreza - wałka tylnego), łożysko skrzyni biegów (Impreza WRX 806322080) - i kosztem paru subarowych "nic"
 8. Dzisiaj: operacja wymiany 13. letnich znaczków zakończona sukcesem
 9. z dostawą ok. 200zł, ale i tak dobrze, że kupiłem 1szt - bo jak się okazało emblemat pasuje na przód - ale na klapę bagażnika już nie- jest ciut za duży.
 10. Nie dzisiaj ale w tym miesiącu zakończyłem walkę z niedoskonałościami lakieru:
 11. Pozdrowienia dla Pani, która niekiedy parkuje pod moim oknem swojego bulgotka (Nowe Miasto, W-wa)
 12. no i jeszcze świecące się kiedyś "check engine + cruise" - okazało się, że to awaria systemu obiegu wtórnego powietrza (czy jakoś tak) - naprawione przez "wyrwanie chwasta"
×
×
 • Create New...