Jump to content

harek

Użytkownik
 • Content Count

  210
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30 Dobry

About harek

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Auto
  Forester SG, Volvo 740

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Niestety nie znam kodu - kolor wybrałem z już pomalowanych felg, na pewno jest to ciemny, metaliczny i grafitowy- na żywo jeszcze ładniej się prezentuje !
 2. Odebrałem koła letnie po regeneracji felg. W sumie to malowane były dwa razy: za pierwszym razem były strasznie szare, jakby użyto farby z czasów PRL-u do malowania metalu. Te są ładne, powinny troszkę zmienić wygląd forka .
 3. no wiem wszystko, ale nie mogłem łośka pominąć
 4. No kolejny roczek przeleciał i melduję się w zacnym gronie: ja (63), forku (14) i volvo (29) = 106 ! A no i żeby nie było: wszyscy sprawni (jeszcze)!
 5. harek

  Witam.

  hmm... może przekraczany jest zakres obrotów dla silnika, który w takich przypadkach odcina zapłon.
 6. Jeśli to druga wymiana rozrządu - to do rozważenia też nowa pompa wodna , ja w swoim forku MY 07 - "po drodze" wymieniłem jeszcze smok olejowy na wzmocniony, no i przy ok. 150.000 km padła chłodnica ...
 7. Hi, wg instrukcji mojego forestera cyt.: "Łańcuchy wolno zakładać tylko na przednie koła". Nie jest to wytłumaczone ani szerzej rozwinięte. Z własnego doświadczenia to przez 7 lat nie musiałem ani razu zakładać łańcuchów śniegowych.
 8. Kompletny (od turbiny) układ wydechowy z kwasoodpornej stali nierdzewnej oparty na dwóch tłumikach o średnicy przelotu 76mm /63,5mm (z zachowanym – wbudowanym katalizatorem. Co też jest b. fajne – końcowy tłumik ma urządzenie (taka rura wkładana) – umożliwiające regulację głośności ! Całość zrobiona artystycznie i profesjonalnie w Piastowie.
 9. Dzisiaj foreczek na reszcie pięknie zabulgotał , jak na subaru przystało
 10. miałem napoczęte 2 bańki z poprzednich wymian - bo autko nie wymaga dolewek
 11. To był "duży" serwis dla 96 mies./ 8 lat. Niestety sam to mogę/ umiem wymienić żarówkę ew. poprawić jakąś wtyczkę
 12. Łączę się w bólu, mieszkam na Nowym Mieście w W-wie, które jest regularnie odcinane w czasie całego roku z powodu różnych uroczystości, maratonów itp.
 13. Tak, da się zamówić same znaczki. Ja kupiłem przedni emblemat przez internet (w ASO), z dostawą zapłaciłem ok. 200zł. Drugi - tylny zamówiłem i wymieniałem (oba) w ASO Koper. Koszt znaczka tylnego 163 zł, koszt wymiany obu to 100zł. Oglądając stare znaczki, które otrzymałem z powrotem, to użyto wersji siłowej ich zdejmowania . Ale nowe znaczki wyglądają super !!!
 14. W moim forku słyszalne szumy (delikatne) przy tych prędkościach skończyły się wymianą łożysk: łożyska skrzyni biegów (Impreza) , łożysko skrzyni biegów (Impreza 806330120), łożysko skrzyni biegów (Impreza - wałka tylnego), łożysko skrzyni biegów (Impreza WRX 806322080) - i kosztem paru subarowych "nic"
×
×
 • Create New...