Skocz do zawartości

Serdecznie zapraszamy na XVI Zlot Plejad 2019


guma

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Aga napisał:

BartZ jechał trasę dla emerytów :P

 

 

No ładnie @BartZ no czego ja się dowiaduje, no pytam się czego ? :lol:

 

Mogłeś napisać, że to zdjęcia z Ciechocinka -_-.

 

Screenshot_2019-06-25-18-44-24.thumb.png.77beabdb63b04bcb633464aaec2b3eec.png

 

Fiu fiu do emerytury jeszcze daleko :rolleyes:.

 

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec mam chwile aby napisać. Dziękuje wszystkim za bardzo udane Plejady co roku jest ciekawie.
Wróciliśmy w niedziele po 8,5 h jazdy z uszkodzonym przegubem i bez klimy Dziękuje ekipie 200 i 207 za pomoc na stacji benzynowej I reszcie z którymi miło spędziłem czas podczas zlotu.
Wielkie podziękowania dla@Dyrekcja za zorganizowanie świetnego zlotu.

Do zobaczenia Pozdrawiam załoga 205


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zwykle piszę kiedy już prawie wszystko zostało napisane. W sensie pochwały, pozytywy itp. ;)

Ja na nic nie mam zamiaru narzekać, bo znowu uczestniczyłem w znakomitym zlocie. A jakieś drobne zastrzeżenia? Na mojej trasie, to jedynie ekstremalnie krótkie próby pierwszego dnia, jak wspomniał @Apacz i ktoś jeszcze.

Gratulacje dla wszystkich kosmitów z szosowej ;)  i zwycięzców pozostałych tras. A w zasadzie, to gratulacje dla WSZYSTKICH, którzy przyczynili się do wspaniałej atmosfery na tym Zlocie.

Ja się cieszę, że miałem mnóstwo czasu na obcowanie z mnóstwem ludźmi, że poznałem tyle nowych twarzy, że... tak mało spałem :D i jeszcze zaliczyłem rykoszetem fajny koncert... (dzięki @slesz)

Wszystkie moje Plejady były fajne, ale te były... przefajne. Liczę, że wiele osób też ma takie odczucia.

  • Super! 2
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas też plejady przedłużyły się do poniedziałku, od środy do poniedziałku, a dalej jakoś takie za krótkie :)
Szanownej Dyrekcji dziękuję za wybór miejsca, coś wspaniałego, my na szosowej nie mieliśmy  za wiele okazji podziwiać uroków tego miejsca , ale samo wyskoczenie na obiad  niedaleko, pokazywało piękno okolicy. Żonka i syn jadący na turystyku zachwyceni. Za dużo teraz jeździmy autostradami, szybkimi drogami i omijamy takie miejsca. Zadupie bo zadupie ale piękne i jakoś przestały śmieszyć mnie żarty o Podlasiu ;)  Wrócimy tam !

Na szosowej jak to na szosowej, fajna rywalizacja, wrogowie za kierownicą, kumple przy szklaneczce. Pierwszy dzień dla mnie był mega trudny bo nie jeździłem dokładnie rok, od zeszłych plejad. Jedynie przejazd na sławną geometrię. 
Jazda szarpana i chaotyczna. W drugi dzień miał być atak, ale już na 1 próbie zgasło nam auto na 10-15 sekund i trochę morale się podłamało. Kij z tym jedziemy robimy swoje, inni też mogą mieć problemy. 
No i zaczęło fajnie się jechać, byłem zadowolony z jazdy, ale na 2 pętli zrobiłem najgłupszy błąd jaki można. Tak byłem przejęty następnym rekinem, że olałem poprzedzającą go próbę, która wcześniej w miarę nam poszła. Przecież jest łatwa: bramka, nawrót, tunel, slalom i do mety... Także bez koncentracji, nonszalancko ot byle odbębnić pojechaliśmy strącając dwa słupki... nie z walki, nie z ratowania, z niczego .  Bardziej pewnie się zastanawiałem czy na rekinie przy drzewku odpuścić gaz, przyhamować lewą, czy iść piecem... No i te dwa słupki zrobiły nam wynik. Moja wina, przepraszam mojego pilota bo on zrobił swoje. 

Co do organizacji i PKC-ów nie mam najmniejszych zastrzeżeń, jechaliśmy swoje bez przekraczania mocniej limitów i na wszystko zdążaliśmy. Nie było absolutnie ciśnienia, nawet był czas wyskoczyć z trasy  i zatankować także pod tym względem poprawa. 

Pozdrawiam wszystkich spotkanych,   dziękuję jak zawsze MTS-owi, Silesii  i SIP- owi za najlepszą imprezę co roku. No i gratuluję tym co na mecie, a jeszcze bardziej tym co na podium :)  
  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, B-52 napisał:

Z@chojny na czele, zdaje się.

 

Od czoła u nas w ekipie jest zawsze @Izotom, ale własnie wspominaliśmy w aucie że fajnie że tak wiele Subaraków już po zlocie nadal krążyło po okolicy w poszukiwaniu fajnych miejsc do odwiedzenia. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, BartZ napisał:
13 godzin temu, Aga napisał:

BartZ jechał trasę dla emerytów :P

Ale ja chociaż jechałem :mrgreen:

Co Ty tam jechałeś :P ale powinieneś być w teamie "Nie hamuj" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, coocer napisał:

Czy jest jeszcze szansa na naklejkę że zlotu na tylną szybę? Nasza gdzieś pomiędzy biurem a naklejaniem zaginęła

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
 

Też tak "zgubiliśmy", ale odnalazła się między stronami w tych informatorach i innych materiałach reklamowych. Przejrzyj te wszystkie książeczki i może się odnajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak "zgubiliśmy", ale odnalazła się między stronami w tych informatorach i innych materiałach reklamowych. Przejrzyj te wszystkie książeczki i może się odnajdzie.
Właśnie książeczek też nie mamy. Może w natłoku rzeczy zostawiliśmy wszystko

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos zgub - Plejady nas zgubiły.

Meldujemy się w Biurze Zlot, a tu naszych numerów już nie ma, naszego VIN'u i nr rejestracyjnego nie ma w bazie - SZOK !!!!

Po godzinie poszukiwań zostaliśmy znalezieni, ale numery trzeba było zrywać z już oklejonego Szuwarka.

Na szczęście dzięki obsłudze Biura wszystko się dobrze skończyło, bo niewiele brakowało, a byśmy się zalali łzami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga !

Bo chyba nikt nie napisał... pomysł z Rekinem był ekstra. To znaczy możliwość zapoznania dzień wcześniej i opis od Wojtka Chuchały.

Co prawda uznałem go za zbyt skomplikowany - dla mnie amatora w trakcie jazdy to zbyt dużo informacji do przetworzenia, ale z pewnością bardzo pomocny przy opracowywaniu swojego opisu. Dla mnie zapoznanie i wieczorna analiza ekstra !

  • Super! 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był dla nas znakomity Zlot, może poza moim miejscem w klasyfikacji, miało być pudło ;)

Baza w znakomitym miejscu, organizacja na bardzo wysokim poziomie, podziękowania dla @Dyrekcja , @Flipper oraz wszytkich osób z obsługi, praca jest ogroma !

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów z którymi miałem okazję chociaż przez chwile porozmawiać, wspólnie podróżować, czekać na próby i walczyć na nich :)

 

Gratulacje dla tych którzy stanęli na podium, walka jak zwykle bardzo zacięta !

 

Dojazdówki na szosowej świetnie wyliczone, chyba pierwszy raz można było jechać spokojnie. Próby pierwszego dnia trochę za krótkie 18-20 s to za mało, drugiego dnia zdecydowanie lepsze a  na deser ''rekin'' jechany 3 razy :thumbup: plus możliwość zapoznania się z nim dzień wcześniej, brawo !  Obiady na trasie pyszne :P

 

Do zobaczenia na kolejnych Plejadach za rok w.......:biglol:

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Jumpman napisał:

pomysł z Rekinem był ekstra.

Co prawda pierwszy raz jechałem na szosowej (jako pilot) ale regularnie kibicuję na różnych KJSach i Bednarach.

Rekin to była najlepsza próba. Pozwalała się wczuć w zawodowego pilota i zrozumieć, że to nie takie łatwe.

Na następnych Plejadach by mi się marzyło (jeśli @Beavis mnie kiedykolwiek jeszcze zabierze) :bowdown:

aby do próby w stylu Rekin dołożyć fotokomórki. Wtedy by wyszła z naszych Plejad profesjonalna amatorka.. :P

 

 

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...