Jump to content

Apacz

Użytkownik
 • Content Count

  921
 • Joined

 • Last visited

About Apacz

 • Rank
  ..:: Profi ::..

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P
 • Skąd
  Zimna Wódka

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rzeczywiście. Nie robią do 5x114. Dzięki.
 2. Apacz

  Kurier klubowy

  Jutro (piątek) Łódź - Nowy Sącz - Łódź. Jadę rodzinnym sedanem.
 3. Odświeżę trochę. A dlaczego waszym zdaniem z przodu ori, a nie też Ultra SR?
 4. Tak jest. Najważniejsze, że termin zaklepany.
 5. Panowie, potrzebuję się przymierzyć do kubełka. Wielkościowo wydaje mi się, że to powinno być coś w stylu Mirco S3 lub XL, ewentualnie Bimarco Cobra 2 lub Hummer, ale chciałbym usiąść w czymkolwiek niezbyt wąskim i pomierzyć (mam 185 cm i 93 kg). Chyba, że jest w Łodzi jakiś sklep z towarem "na półce", o którym nie wiem? Ktoś pomoże?
 6. Plecak? Gratki. 100 sztuk tylko wyszło? Rarytasik
 7. Apacz

  Kubica w F1

  Obaj chyba mogli szybciej pojechać. Robert stracił 0,4 sek. w pierwszym sektorze do swojego pierwszego kółka, z tego co mówili w trakcie okrążenia.
 8. Apacz

  Kubica w F1

  Skoro w tydzień urwali sekundę to za trzy weekendy GP będzie P1 . Ciekawe ile w tym toru, a ile rzeczywistej poprawy...
 9. Apacz

  Kubica w F1

  Czekam na deszczowy wyścig (może niekoniecznie ten). Ciekawy jestem czy to jeszcze bardziej uwidoczniłoby problemy Williamsa, czy wręcz przeciwnie, pozwoliłoby Robertowi nawiązać walkę z kimś przed nimi.
 10. Jakaś szybka Subariada wcześniej na przetarcie i później już z górki. Nawilżana chusteczka lepsza niż łazieneczka
 11. Lista list 1. obecnosc na plejadach 2. Impreza wczesniakow 3. Szosowa 4. Terenowa 5. Turystyczna szosowa 6. Turystyczna terenowa 7. Apacze 8. imprezowicze 9. lista teamow 10. Przydasie 1. obecność na plejadach dzioba i DZIOBNIK Damian i Kasia kriskristoffers/wiewiórka/Przemo Rafaelo / Irmina zoui/mary/chojny guma / Aneta /Kinga / Kubuś radix99 i Lucy _akir_ / Ola / Wiki Panzerpferd-y (Tusia i Jędrek) Tommi1/JulKa subarutux i Jeszcze_Bez_Nicka kosmit / vika / piotruś / pilot poszukiwany kambol jmiciuk / Aga keyman i dziewczyny IntakWRX/ Jamil Apacz / Lula 2. Impreza wczesniakow dzioba i DZIOBNIK, Wątły, kfiatek kriskristoffers/wiewiórka/Przemo Rafaelo / Irmina guma kosmit / vika / piotruś kambol (postaram się dotrzeć z podlaskiej rubieży) jmiciuk /Aga _akir_ / Ola / Wiki IntakWRX/ Jamil 3. Szosowa 110 IzoTom 111 przemekka/justi 115 IntakWRX/ Jamil 124 zoui/mary/chojny 129 Apacz / Lula 4. Terenowa 2xx Dzioba / Dziobnik (low budżet) 205 Rafaelo / Irmina 213 kosmit / PILOT 215 IzoTom 222 ThanJu / ZwyklySzaryMisio (low budżet) 5. Turystyczna szosowa 3xx Damian i Kasia 326. guma z synem 345 KERAM 349 Tommi1 i JulKa 399. radix99 i Lucy 342 Bazan+ 343 Kambol+ 6. Turystyczna terenowa 4xx kriskristoffers/wiewiórka/Przemo 404 _akir_ / Ola / Wiki 417 muminek/niuta 418 STV & Dastemito's 420 keyman / Kasia / dziewczyny 432 jmiciuk / Aga 454 subarutux i Jeszcze_Bez_Nicka 7. Apacze 8. imprezowicze (osoby, które dotrą dopiero na imprezę koncową) EWA 155 Panzerpferd-y (Tusia i Jędrek) 9. lista teamow Ł(K)RT 10. Przydasie nalewka babuni Trytytki i silver Tape Dopisałem się a co cała wychuta wszystkiego tej... Esperal Glukoza w kroplówce Kraken Jack Daniels na wypadek zmarznięcia w deszczu / błotku Multitool Subaru Rumpunch Boarischs Bier WD40 Pampers Mega Pack 5 DESNORAN Spray do nosa przeciw chrapaniu - 100 ml
 12. Pokoje skończyły się ok. 12.12. Sprawdzaliśmy innym VIN-em tuż po rejestracji i juz pokoi w bazie nie było. Ale i tak jest lepiej niż w ubiegłych latach dzięki ograniczeniu do dwóch pokoi na załogę.
 13. Dopiero obejrzałem. Superaśny filmik Maciek . Sprawia wrażenie, że tam było całkiem fajnie .
 14. Dotarliśmy wczoraj szczęśliwie do domu. Dzięki wszystkim za fajny wyjazd. Jakoś tak bardzo szybko to minęło... Forek znowu dał radę. Co prawda trochę dostał wydech i lekko pierdzimy, ale poza tym żadnych strat. Zyskałem też nową umiejętność - dodawanie gazu lewą nogą, bo 1600 km dojazdówki bez tempomatu to tortura dla prawej pięty.
×
×
 • Create New...