Skocz do zawartości

Serdecznie zapraszamy na XVI Zlot Plejad 2019


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie mam chwilę, żeby się odmeldować po Plejadach.

Przede wszystkim podziękowania dla @Dyrekcja i całej ekipy organizatorów za kolejną udaną imprezę. :thumbup::bowdown:

Moim skromnym zdaniem jedną z najlepszych, jak nie najlepszą, na jakich byłem, pomimo, że to moje 13 Plejady...!!!:thumbup:

Trasa terenowa była doskonale zrównoważona i dawała równe szanse wolnym ssakom i nadmuchanym turbinom. 

Pogoda też nie przeszkadzała zbyt mocno, choć prognozy trochę postraszyły:evil2: 

 

Dzięki wszystkim imprezowiczom wcześniakom, za imprezę do świtu!!!

Wszystkim uczestnikom trasy terenowej za walkę w doskonałej atmosferze:)

Pilotom za dzielne prowadzenie kierowców do mety:superhero:i motywowanie do walki:clapping:

Wszystkim spotkanym za doskonałą imprezę końcową do białego rana!!!!

 

No i osobiste podziękowania dla mojego pilota i drugiej połowy - @MYSZA  

Pozdrowienia dla całej ekipy Ł[K]RT i wszystkich naszych znajomych i przyjaciół!!!!

Z premedytacją nie wymieniam nikogo z imienia, bo na pewno bym o kimś zapomniał;):P

 

... do zobaczenia na następnych Plejadach!!!!!

 

  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Dyrekcja napisał:

Myślę, że wszyscy swoje samochody lubimy. Tak bardzo, że przeżywamy przygody razem z nimi :)

 

Zgadzam się w 100%, My kochamy nasze Szuwarki.

 

STForek był prezentem na 18-tkę @MichalN  (szwajcar podniesiony o kilka cm) i dlatego rok temu jechaliśmy tur-ter .

Junior odebrał prawko 3 dni przed Plejadami, a jechał zaj.......cie

 

Jednak jego "zajawka" to rajdy (jego mentorzy to dwaj kierowcy rajdowi), dlatego w ciągu roku wszelkie zmiany szły w tym kierunku.

Niestety finansowo i czasowo (najlepsi mechanicy nie mają czasu na bzdety) wyszło, że turbina i obniżenie zostało zrobione kilka tygodni
za późno, więc praktycznie był tylko jeden trening przedPlejadowy.

Jechał bez wielkiego doświadczenia, po raz pierwszy szosową i jestem BARDZO dumny jak jechał.

Idealny prezent na Dzień Ojca.

 

Nigdy nie walczymy o "złote kalesony", ale w nowej klasie "STForek outlaw" byliśmy skazani na sukces :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  4 godziny temu, coocer napisał:

  4 godziny temu, Aga napisał:

To @Than_Junior ;)

 

 Dziękuje :D

To podobno bliska rodzina @Dyrekcja :mrgreen:;)

 

Z tego co pamiętam, z przed ponad 10-ciu lat (2006-2009), to BARDZO bliska rodzina @Dyrekcja.

@Than_Junior - Legaś  Spec B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/27/2019 at 1:16 PM, Palladinum said:


Ja lubię swój samochód. Wytłuklem teraz 4te miejsce na terenowej i pierwszy raz forek nie potrzebował serwisu ani w trakcie ani po plejadach emoji41.png terenowa jest najlepsza emoji2.png

1szy raz w plejadach. Standardowe zawieszenie na terenowej znaczy piaskowanie wydechu gratis ;) Wyrobione koleiny w piaskowych probach na manualu masakra dla sprzegla, nie mozna zaprzeczyc. Na jednych z ostatnich prob mozna bylo odpuscic za 15sek kary. Ja na zimowkach I odpuscilem bo go polubilem... 600+ km do garazu wjechal bez zadnych usterek 1800 total. 

Mysle ze kazdy forek przynajmiej kilka razy w swoim zyciu zasluguje na taki spacerek !)

20190624_083933.jpg

20190625_141856.jpg

  • Super! 4
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  23 godziny temu, JuNo napisał:

 

Qrcze jakieś korporacje się tworzą.

"O co kaman" ? 

2 godziny temu, llkuba napisał:

Razem piją :P.

 

Nie chodzi mi "Integratorów" :mrgreen:.

Chodzi o zespoły - wspólne oznaczenia, koszulki, ........ , prawdopodobnie serwis - brzmi jak mini korporacje.

 

2 godziny temu, K&U napisał:

20190625_141856.jpg

 

Ten listek na Świniaczu - genialne :thumbup:.

"Trza" było dać na konkurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, JuNo napisał:

Nie chodzi mi "Integratorów" :mrgreen:.

Chodzi o zespoły - wspólne oznaczenia, koszulki, ........ , prawdopodobnie serwis - brzmi jak mini korporacje

 

Zawsze im kibicuję :). Co prawda z ukrycia ale zawsze :biglol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam, niestety nie udało się nam załapać na tegoroczne Plejady.
Mam pytanko, może Ktoś z uczestników nie jest wielkim kolekcjonerem kubków plejadowych i chciałby odsprzedać swoje w dobrej cenie :rolleyes::question:
Właśnie w sprawie kubków Plejadowych. Mamy 2 szt ale chętnie dokupulibysmy do zastawy 4 szt. Może warto wyprodukować kolejna pulę i sprzedawać w sklepiku? Myślę, że wielu uczestników chciałoby dokupić parę szt. POZA tym podczas różnych wieczorów z udziałem ww naczyń wydarzyć może się nieszczęście i kubek ulegnie zniszczeniu.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=5134]rutek111[/mention] po następne trzeba przyjechać na następne plejady
Ale ja chcę mieć 6 szt właśnie tych. Chciałem zaprosić na kawę teściową z mężem.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rutek111 napisał:

Ale ja chcę mieć 6 szt właśnie tych. Chciałem zaprosić na kawę teściową z mężem.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
 

Trzeba było ich zaprosić na Plejady :P

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2019 o 13:54, Rafaelo napisał:

 


Tak wiem ze w jednym teamie jechaliśmy emoji4.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Niestety za pozno przyjechalismy, zeby sie z teamem zapoznac przed samym Zlotem :) Ale moj debiutujacy pilot (ktory sie - rzecz jasna - zarazil Subaroza...) i ja juz postanowilismy, ze za rok zdecydowanie bedziemy wczesniakami :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...