Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

A jadzisiaj takze polatalem;D

A teraz 2 Ciekawa historia z Dzisiejszego dnia:

Jade sobie do domu a tu nagle 3 samochody z gory 2 sie ladnie odsunely abym mogl przejechac a 3 chcial byc jeszcze bardziej uprzejmy i pieknie jeszcze bardziej sie odsuna . Droga pieknie odsniezona szkoda tylko ze wogole niewidac fos odwadniajacych i pieknie ladnie sobie Pan wpadl oczywiscie widzac co zrobil zatrzymalem sie i zaproponowalem pomoc, Pan nieodmowil:) tak tez sie odwrocilem swoja malinka i go wyharatalem z tego rowu ;D a Pan zadowolony mowi ( nooo subaru to jest subaru;) ) taka oto moja historia jestem zadowolony z siebie i malinki:)

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam sie zokopalem i juz myslalem czy nie bede musial leciec po jakis traktor, czy Impreze. Ale snieg byl na tyle gleboki, ze jakbym probowal wyciagac Impreza to mialbym 2 auta do wyciagniecia traktorem ;)

Na szczescie po odkopaniu szczotka do odsniezania i podlozeniu dywanikow, jakos sie wydostalem.

https://youtu.be/U5VdOARLUMc

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dywanik wystrzelil jak z procy;D ja ogolnie przez 4 lata zakopalem sie 3 razy i musialem prosic o pomoc ;d raz wytargal mnie patfol gr y60 long, potem furmanka a juz ostatniraz to audi a4 quattro;D dlatego jak ktos sie kopie to pomagam bo kto wie moze i mi sie pomoc sprzyda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://olsztyn.wm.pl/412980,Nocne-szalenstwo-na-jeziorze-Ukiel-Jezdzace-po-lodzie-bmw-poszlo-na-dno-Zobacz-zdjecia.html#axzz4W8JlfUm3

 

Debil - żadne inne określenie mi nie pasuje. Aby przy +3 stopniach na termometrze jeździć po jeziorze to naprawdę trzeba mieć nieźle narypane. I jeszcze fotka z własnym autem.

 

Mam nadzieję, że będzie musiał pokryć koszty akcji z własnej kieszeni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://olsztyn.wm.pl/412980,Nocne-szalenstwo-na-jeziorze-Ukiel-Jezdzace-po-lodzie-bmw-poszlo-na-dno-Zobacz-zdjecia.html#axzz4W8JlfUm3

 

Debil - żadne inne określenie mi nie pasuje. Aby przy +3 stopniach na termometrze jeździć po jeziorze to naprawdę trzeba mieć nieźle narypane. I jeszcze fotka z własnym autem.

 

Mam nadzieję, że będzie musiał pokryć koszty akcji z własnej kieszeni.

Wczoraj Twój były Forek miał latać po jeziorze na mazurach, ale odpusciliśmy. Może i dobrze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

http://olsztyn.wm.pl/412980,Nocne-szalenstwo-na-jeziorze-Ukiel-Jezdzace-po-lodzie-bmw-poszlo-na-dno-Zobacz-zdjecia.html#axzz4W8JlfUm3

 

Debil - żadne inne określenie mi nie pasuje. Aby przy +3 stopniach na termometrze jeździć po jeziorze to naprawdę trzeba mieć nieźle narypane. I jeszcze fotka z własnym autem.

 

Mam nadzieję, że będzie musiał pokryć koszty akcji z własnej kieszeni.

Wczoraj Twój były Forek miał latać po jeziorze na mazurach, ale odpusciliśmy. Może i dobrze...

 

Uff :)

 

Dzisiaj w Radiu Olsztyn mówili, że dostanie mandat za zanieczyszczanie środowiska + prawdopodobnie koszta akcji. Mandatu za jazdę po lodzie nie dostanie bo nic tego nie zabrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę i ja coś zameldować? :)  
Odwoziłem dziś koleżanką do domu, skręcam w jej uliczkę i widzę fajnie przypruszone jest białym, a pod białym delikatny lód. Skręciłem i gazzzz, tyłkiem fajnie zamiotło - u mnie od razu uśmiech, a koleżanka: "Ejjjj! Jakie to było świetne! Proszę Cię zrób to jeszcze raz!". Więc wróciłem i jeszcze raz. Mam nadzieję, że jeszcze się coś zesypię to wezmą ją poupalać bo dość mocno wyraziła chęć.   :biglol: :biglol: :biglol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę i ja coś zameldować? :)

Odwoziłem dziś koleżanką do domu, skręcam w jej uliczkę i widzę fajnie przypruszone jest białym, a pod białym delikatny lód. Skręciłem i gazzzz, tyłkiem fajnie zamiotło - u mnie od razu uśmiech, a koleżanka: "Ejjjj! Jakie to było świetne! Proszę Cię zrób to jeszcze raz!". Więc wróciłem i jeszcze raz. Mam nadzieję, że jeszcze się coś zesypię to wezmą ją poupalać bo dość mocno wyraziła chęć. :biglol: :biglol: :biglol:

[lekkie OT]

Ja słyszałem, że Ty miałeś robić formę na Kasprowy, a nie z koleżankami się wozić :mrgreen:[/lekkie OT]

 

A tak serio to primo fajnie mieć kompana do upalania (chociaż niby za to mandat można wyłapać), a secundo nie jest aż tak dużo fanów latania w poslizgu, więc plusik dla koleżanki :D

 

PS A, i białe nie robi tego co napisałeś :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mogę i ja coś zameldować? :)

Odwoziłem dziś koleżanką do domu, skręcam w jej uliczkę i widzę fajnie przypruszone jest białym, a pod białym delikatny lód. Skręciłem i gazzzz, tyłkiem fajnie zamiotło - u mnie od razu uśmiech, a koleżanka: "Ejjjj! Jakie to było świetne! Proszę Cię zrób to jeszcze raz!". Więc wróciłem i jeszcze raz. Mam nadzieję, że jeszcze się coś zesypię to wezmą ją poupalać bo dość mocno wyraziła chęć. :biglol: :biglol: :biglol:

 

A tak serio to primo fajnie mieć kompana do upalania (chociaż niby za to mandat można wyłapać), a secundo nie jest aż tak dużo fanów latania w poslizgu, więc plusik dla koleżanki :D

 

 to moja kobieta, też to lubi z jednym ale... musi być poza autem i po prostu oglądać, w środku się boi :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę i ja coś zameldować? :)  

Odwoziłem dziś koleżanką do domu, skręcam w jej uliczkę i widzę fajnie przypruszone jest białym, a pod białym delikatny lód. Skręciłem i gazzzz, tyłkiem fajnie zamiotło - u mnie od razu uśmiech, a koleżanka: "Ejjjj! Jakie to było świetne! Proszę Cię zrób to jeszcze raz!". Więc wróciłem i jeszcze raz. Mam nadzieję, że jeszcze się coś zesypię to wezmą ją poupalać bo dość mocno wyraziła chęć.   :biglol: :biglol: :biglol:

Małolata? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...