Jump to content

Biale z nieba leci!

Recommended Posts

• Replies 11.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Coś tam spadło...        

No raczej, że nie nie pałę wjazd na lód nawet ja tak głupi nie jestem powierciłem każdą część jeziora i min 25cm i ciągle mrozi więc sezon w kwietniu chyba się skończy Dzisiaj awionetką miałem okaz

Prosze admina o potraktowanie tego typu wpisow jako zwykle przeklenstwo i bluznierstwo

Posted Images

Pada snieg, pada snieg.... :)

Tylko sie odrazu topi na asfalcie :cry:

Mimo to ide zalozyc zimowe gumki - kiedy jakies sciganko? Co z tym Wyrazowem? Mam ochote dokopac wszystkim spotkanym Subarkom :lol:

:P

Jest na to patent - wynajalem dwoch "parkingowych", dalem im dwadziescia szesc kilogramow maki szymanowskiej, stoja na dachu i co chwile rzucaja garsc przed moje okno. Prawie to samo, a samopoczucie lepsze :cool: :mrgreen:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Kielce na biało - w nocy zasypało zupełnie przyzwoicie. Co prawda, jako użytkownik nisko zawieszonej ośki, powinienem się raczej martwić z tego powodu... ale ja coś chyba masochista jestem. :cool:

Fuj :roll: nienawidzę śniegu, ale może to kwestia dotychczasowych doświadczeń z poruszaniem się niewłaściwymi samochodami? Tegoroczna zima to moja pierwsza zima z autem jedynej słusznej marki. Jakieś porady? :mrgreen:

Fuj :roll: nienawidzę śniegu, ale może to kwestia dotychczasowych doświadczeń z poruszaniem się niewłaściwymi samochodami? Tegoroczna zima to moja pierwsza zima z autem jedynej słusznej marki. Jakieś porady? :mrgreen:

Ruszasz dużo szybciej, ale pamiętaj że hamujesz tak jak inni ( prawie ) :twisted:

Tegoroczna zima to moja pierwsza zima z autem jedynej słusznej marki. Jakieś porady? :mrgreen:

Yep :roll: Coco Jumbo i do przodu... :twisted::mrgreen:

Skąd wiedziałem, że pierwsza porada będzie tego typu? :lol:

Tak, jedna. Gaz do deski! :twisted::mrgreen:

Skąd wiedziałem, że pierwsza porada będzie tego typu? :lol:

Chcesz powiedziec, ze jestesmy przewidywalni? :evil:

:mrgreen:

Dzizas, chce mi sie slizgac jak malemu psu szczekac...

Sluchajcie - a jezeli to, co bierzemy za platki sniegu, to sa male, biale myszki powoli spadajace z nieba? :grin:

Sluchajcie - a jezeli to, co bierzemy za platki sniegu, to sa male, biale myszki powoli spadajace z nieba? :grin:

W takim wypadku należy rozejrzeć się z klinem.