Jump to content

WiS

Użytkownik
 • Content Count

  3985
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by WiS

 1. Proszę, do wyboru: Niekiedy cóś nagryzmole Ni z gruszki ni z pietruszki nać W dowód że ja to wszysko pierdole, albo po prostu nie mogę spać... Niekiedy cóś nagryzmole Ni z gruszki ni z pietruszki nać W dowód że ja to wszysko pierdole, zaś Ociec poszli właśnie... prać. Niekiedy cóś nagryzmole Ni z gruszki ni z pietruszki nać W dowód że ja to wszysko pierdole, i że MNIE się nic tu nie może stać. Niekiedy cóś nagryzmole Ni z gruszki ni z pietruszki nać W dowód że ja to wszysko pierdole, netu zaś serio nie warto brać. Niekiedy cóś nagryzmole Ni z gruszki n
 2. Szczególny sposób kopania leżacego... :wink: Dziś po Kielcach jeździłem trzema autami. Najlepiej kopało mi się najbardziej wołowatym (Suzi SX4), ale na najlepszych zimówkach. Nokiany WR rulez ;-) Jak fajnie buksują te calibry... niestety, żaden pasek tdi się nie nawinął ;-)
 3. WiS

  Gruba Kreska

  Przemeq, zgoda - ale jako człowiek cokolwiek sterany doświadczeniami, staram się uwzględniać każdy wariant rozwoju wydarzeń, także ten gorszy i najgorszy, i na każdy mieć jakiś plan działania... Też bym wolał, żeby tu się dało pozostać, ale może się okazać, że mleko się rozlało. Wtedy nie ma wyjścia, TRZEBA spróbować odbudować się gdzie indziej... a może raczej spróbować stworzyć coś nowego, co choć w części będzie nawiązywać do atmosfery, etosu i tradycji starego, dobrego The Forum. Już wiadomo, że z różnych względów nie będzie to "trytytkowe" forum, tam, gdzie wiadomo :cool: - ale p
 4. WiS

  Gruba Kreska

  Oczywiście, też popieram :-) I przewiduję dwa warianty: - albo Dyrekcja teraz siedzi przed kompem i śmieje się z nas w kułak, bo już dawno postanowiła się "zliberalizować", ale ze względów honorowych musi najpierw wysłuchać litanii błagań, wniosków i zaklęć, żeby następnie okazać ludowi łaskawość :wink: (co jest IMO o tyle prawdopodobne, że jakoś wcześniej Dyrekcja nie raz okazywała luz i zdrowy rozsądek, za co zresztą tę "starą" Dyrekcję większość z nas lubiła i ceniła; ...i co, wzięło i minęło Dyrekcji z dnia na dzień, czyli poszła spać motylkiem, a wstała... eee... innym zwierzątkiem ;
 5. Na wszelki wypadek, może jednak: a) powąchaj cudze Forestery, czy w analogicznej sytuacji wonieją podobnie; odczekaj trochę, bo nowe auta czasem śmierdzą topioną konserwacją, a potem przestają (w Suzuki dealerzy oficjalnie przestrzegają o tym przy odbiorze ;-)); c) jeśli jednak niepokój będzie trwal, podjedź do serwisu i spytaj... oni powinni mieć porównanie i zdolność oceny, czy to norma, czy nie. Ot, dla spokojnego snu - warto rzecz wyjaśnić do końca, chyba.
 6. To już wiem, po co w Subarakach te duże szyberdachy...
 7. Świętych ci u nas dostatek, ale i tych przyjmiemy, jak mawiał Jagiełło. Czekaj... a to nie jest normalny zapach zgniłojajowy, który się czasem przy spalaniu bezołowiowej wydziela i który - jadąc tyłem - się łapie niekiedy do środka...? :roll: Czy inny smrodek?
 8. Ona też tak twierdziła :shock: :cool: Czekam niecierpliwie Trzebaby zrobić tak, żeby nie skrzypiał potem... :roll:
 9. To obywatel nie wiesz, że jakby nie PO i wybory - to by SGŚ, GP, PPK i AW, JE PEG et consortes w przyszłym roku zafundowali Kielcom nie tylko uniwerek i lotnisko, ale także bazę łodzi podwodnych NATO...? Stąd admirał. Kapelusz stosowny już się szył...
 10. Wil3ego pozdrawiam radośnie po dłuższej przerwie, napotkanego pod Teskiem. Ciemno było, czekam na zielone, obok coś stanęło, a facet w czapce się zza szyby ewidentnie szczerzy i macha... :shock: Na szczęście, zanim pomyślałem, że gość jakiś szczególnie postępowy i spragniony ciepła (nie żebym miał coś przeciw, ale akurat z żoną jechałem) - domyśliłem się, że ten kawałek dachu, który widzę nad gościem, to musi Subaru... a dalej to już mi kojarzenie poszło prawidłowo Sorry, długi i aktywny dzień miałem :cool:
 11. Patrz instrukcja obsługi, str. 56, wers 14 (666 licząc od początku rozdziału). "Wyczuwalny w samochodach Subaru zapach siarki jest normalną i zrozumiałą oznaką pojawienia się diabelskich pokus u kierowcy; zaleca się dodanie wody święconej do płynu spryskiwacza (w proporcji przynajmniej 1/1) i używanie w/w przy otwartych szybach i szyberdachu, ewentualnie doustnie" :cool: PS. Wiem, że to techniczny, ale nie dało rady się powstrzymać. Czuję albowiemż narastający zapach siarki, wydostający się z laptopa. Idę sobie strzelić święconej... Pasek przyjmę z pokorą :cool:
 12. Potwierdzam. Sam słyszałem, jak mówiło o tym nasze Słońce Gór Świętokrzyskich, Geniusz Ponidzia, Pierwszy Peronowy Kraju i Admirał Wszechoceanu. I podobno w dodatku ktoś się faktycznie zapisał - już po wyborach :shock: Acz dominuje tendencja odwrotna, ze względów zdrowotnych i rodzinnych, rzecz jasna ;-)
 13. WiS

  Technika jazdy

  1. Mój były szef 2. Omijać szerokim łukiem. 3. Przypadkowa zbieżność nazwisk - pierwsze, o co AL-a spytałem, jak go poznałem ;-)
 14. WiS

  Technika jazdy

  Ło matko, matka :shock: Wiedziałem,że jak odbiję nową flaszkę, to Mamcie się przecknie. Zapraszamy: http://nasza-klasa.pl/school/131339/1/f ... st#post100 :cool: :wink: BTW., Mamusia ma na naszej-klasie klony: http://nasza-klasa.pl/search?query=Waldemar+Biela&city=
 15. I wymienili. Na mniejsze porcje... Na podobnej zasadzie: dziadek mi opowiadał, że kiedyś pod Irkuckiem przeżył trwającą tydzień wymianę lokomotywy. Wymieniali ją na spirytus :cool:
 16. WiS

  Dakar 2008

  Wiadomość od "zaprzyjaźnionych wiewiórek": chyba faktycznie było PONADSTANDARDOWE zagrożenie. Podejrzenia o ściemę organizatora - wycofuję.
 17. To samo, co z większością teorii :roll: - nie wytrzymują konfrontacji z praktyką ;-)
 18. WiS

  Technika jazdy

  Prawa ewolucji są nieubłagane - jednonodzy i gnuśni nie mają prawa przetrwać
 19. WiS

  Dakar 2008

  Mówimy o dużym biznesie i (być może) polityce... metody te same, co ongiś na wojnie. BTW. - często zwracam uwagę, że wyczynowy sport coraz bardziej staje się dziś (dla naszej cywilizacji przynajmiej) społecznym substytutem wojny. Podobne rytuały, podobna społeczna rola sportowców, jak kiedyś kadry oficerskiej (np. przejścia do polityki!), podobna gra na uczuciach patriotycznych i możliwość konsolidacji społeczeństwa wokół tronu, etc.
 20. Wygląda podobnie. Tylko ja mam czerwony. Może czerwone się lepiej trzymają nawierzchni...? :roll: Aaaaa, mówiłem - nie nosić w tym. Krzynka tyż majątku nie kosztuje... A jak już jadziem po kawiorze, to prawidłowa odpowiedź z kawiorowego punktu widzenia powinna brzmieć chyba: "a gdzieee jest bagażnik...?"
 21. WiS

  Dakar 2008

  Miejscowe władze twierdzą, że wszystko było OK i się dziwią decyzji organizatorów. Nie twierdzę, że ci też są święci, bo im się w związku z antyreklamą parę geszeftów posypie i może woleliby zaryzykować, zamiast odwoływać... ale... Z tą Moskwą i Pekinam, to może być trop. Możni sponsorzy. Nie tylko rajdów, zresztą. A co do "teorii spiskowych", to ja zbyt dużo w życiu widziałem takich rzeczy, których bym sam nie wymyślił (a wyobraźnię mam zupełnie całkiem-całkiem), że niczego z góry nie wykluczam. Bajdełej, popatrzcie na historię. Czy sądzicie, że gdyby ktoś w 1945 powiedział Brytolom,
 22. I jeszcze się telefonem bawili przy tym... Spóźnione, acz niemniej serdeczne - SMACZNEGO :wink:
 23. WiS

  Dakar 2008

  Pytanie, jak są sformułowane deklaracje uczestnictwa - i ubezpieczenie organizatora... :roll: Oczywiście, nic nie twierdzę. Ale jeszcze nie zostałem przekonany, że to nieprawdopodobne...
×
×
 • Create New...