Jump to content

goldenarts

Użytkownik
 • Content Count

  391
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About goldenarts

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Skąd
  Żelechów...gdzieś pomiędzy Warszawą a Lublinem
 1. ['] Jeszcze nie mogę uwierzyć... ...od kilku dni nie zaglądałem na Forum... to co zobaczyłem dziś po wejściu, mną wstrząsnęło... Agnieszko, jesteśmy z Wami...
 2. Faktycznie, zwracam honor...
 3. Witam po małej przerwie... Spoglądam ciekawie na dyskusje, bo zamarzył mi się samochodzik Legacy GTB. Problem jest na pewno z VIN bo to jest JDM oraz z dwiema sprężarkami (twin turbo). Az powiedział w rozmowie telefonicznej, że nie da się upchnąć kiery po lewej stronie nie ruszając sprężarki... Czy ktoś może robił w PL taką przekładkę?
 4. ,czy aby na pewno? nie ma ŻADNYCH różnic w shortblocku, głowicach?
 5. Życzenia przesłane, ale i tu najlepsze życzenia dla Mamusi... zdrowia, piniendzy :grin: , napojów procentowych wszelakich i jeszcze raz zdrowia... :grin:
 6. Jacky X, miałem się nie wypowiadać, ale nie wytrzymałem.... Tak jak wielu to pisało 95 ma mniejszą LO od 98, ale większą wartość kaloryczną, ale paliwa uzdatniane np, premium, czy Vpower racing, nie muszą mieć LO większej, bo mają uszlachetniacze, i to z nich (ew. zawartego w tej benzynie tlenu) bierze się zwiększenie mocy pojazdu jadącego na tej benzynie. Wartość opałowa ma się nijak do LO, bo tak jak pisał aflinta, LPG ma LO powyżej 100, a jest mniej energetyczny od Pb. No właśnie nie rozumiesz... nie ma sprzeczności, bo premium != 98.
 7. Jak Krebelka to przeczyta, to będziesz miał zarty...
 8. Nie wiem jak w nowym Legacy, ale w fordzie sierra miałem odłączone zamki drzwiowe, centralny otwierał się tylko z pilota. Można za to było dostać się do samochodu przez bagażnik...
 9. Dziś widziałem efekt założenia Allegrowych zestawów H4 biksenon 6000K do Galaxy z ryflowanym reflektorem. Różnica kolosalna. Na mijania szeroka wiązka światła, ładnie doświetlone pobocza, kolor OK. Na drogowych różnica mniej widoczna, ale to chyba ze względu na kolor. Ustawione minimalnie niżej niż żarówka halogenowa, a i tak zasięg jest większy. Nikt nie miga, że coś nie tak. Za kilka dni powinienem mieć możliwość potestowania bliźniaczego Sharana, ale z żarówkami biksenon 4300K. Jak mi się uda, zrobię fotki, i zapodam na Forum.
 10. :shock: Ja od razu kupowałem magnes 16cm, choć z takimi prędkościami ~200kmh nie jeżdżę... Może miałeś zabrudzoną podstawę, albo mokrą?
 11. To pewnie ze sklepu z ciuchami Ci pozostał...
×
×
 • Create New...