Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

praktycznie.... to rozumiem ze przez cala noc powtarzales "4motion daje rade" :wink:

 

ha ha ale cfaniak z Ciebie :wink: Praktycznie znaczy, że jak zawsze jadę do pracy 5 minut to dzisiaj jechałem około 15 i ciągle bokiem, w need for speed w dryftingu miałbym duzio punktów, tylko oczywiście esp trzeba wyłączyć. Dotychczas nie miałem okazji sprawdzić tego napędu a dzisiaj sprawdziłem go dostatecznie :twisted:

to taki joke tylko :wink: jak spadnie biale to tez dojezdzam do pracy trzy razy dluzej, bo musze kazdy zakret jaki tylko mi przyjdzie do glowy odwiedzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chipuj go na bezpieczne 170PS.

 

Co ty to autko żony, zastanawiam się czy go nie zamulić, bo mi tu kobita szaleć zaczyna, chwali się nonstop,że 170 jechała, że dwa tiry naraz brała i tym podobne. Martwię się o nią bo to straszny oszołom. Pali około 6 - 7 na trasie a w mieście tak 8,2 mi pokazuje. Zajefajny silniczek tylko ta wersja wyposażenia trochę ciężka jest i trochę mu zabrała mocy. Jakbym go chciał tuningować to podobno na spokojnie 190 można zrobić ale tego raczej nie zrobię. Dzięki i cieszę się, że Ci się podoba :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gr1zly, w sumie to tak, jakbym robił to wolałbym tak bezpiecznie i żeby długo tym autkiem pojeździć

 

szkoda ze te modele co teraz wychodza maja 170km bo to jest troche inny silnik, ja swojego dieselka 140km nie przerabiam ;)

 

I bardzo dobrze, bo 2.0 TDI nie sa tak pancerne jak 1.9 TDI i juz wiele chipowanych 2.0 TDI poszlo z dymem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... się działo! :-)

 

Trasa Kraków - Poznań 1 listopada w nocy.

Prawie 300 km w śniegu. Psychicznie chyba nie byłem na to gotowy :twisted:

Ale naprawdę kocham moje Subaru za to, że możemy wspólnie gwizdać na taką pogodę.

 

Akcja "Znicz" zmieniła się w akcję "Chroń ciałko w ciepłym komisariacie" - nikogo na drogach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny samochód, korzystna cena, Uważaj tylko żeby znowu nie ukradli :!:

Gnoje szczególnie lubia grupe VW

 

Właśnie strasznie mam schizy a szczególnie gdzieś w Szczecinie. Radio z nawigacją jest na stałe i tego się najbardziej boje, szyba ciach i nie ma radia. Nie mówiąc o całym autku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gr1zly, +4 stopnie zrobiły swoje. Właśnie to było świetne - trakcja w śniegu super (4x4), a dzięki temu, że nie było mrozu, nawierzchnia taka, że hamowanie nie sprawiało najmniejszego kłoptu. Jedyne co potrafiło wykończyć, to świadomość, że co drugi (co najmniej) napotkany samochód był na letnich oponach - to było widać, ślizgały sie jak ta lala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...