Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, jak tam drogowcy - czy już czują się zaskoczeni? A swoją drogą myślałem, że w IV RP śnieg nie będzie padał.

Nie wiesz, że oni są zawsze zaskoczeni? :lol:

Śnieg się nie rozpuszcza... w nie których miejscach na trawie, Możecie ćwiczyć hamowanie na trawie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie snieg jest wymyslem komunistow i jesli bedzie padal w tym roku to zostanie powolana komisja sledcza w celu zbadania kto za tym stoi i kto to produkuje.

 

To to mały pikuś :roll: :roll: Ważne, jaki wraży element, toczący niczym rak zdrową moralnie tkankę Narodu, niecnie to Coś rozsypuje :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ICM przewiduje, że w sobotę Kraków będzie zasypany śniegiem przez cały dzień.. niestety ma to być śnieg z deszczem, dość dużo! :) A w okolicach moich.. sam deszcz, może jeszcze się coś zmieni.

Jak na razie na termometrze 0 stopni i niebo piękne, gwieździste, bez ani jednej chmurki :grin:

Natomiast w Wa-wie już jutro rano troszkę posypie. Ciekawa jestem czy to prawda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie mówiąc jest gdzieś w polszy jeziorko gdzie w zimie da się wjechać więceej niż sssankami ( i nie mam na myśli jednorazowego wjazdu z darmową myjnią

 

Zeszłej zimy, przy mocnych mrozach jeziora pozamarzały na tyle, że dało się śmigać. Ktoś nawet wrzucał na forum filmik jak bodajże Myszkier z ekipą po lodzie upala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praktycznie.... to rozumiem ze przez cala noc powtarzales "4motion daje rade" :wink:

 

ha ha ale cfaniak z Ciebie :wink: Praktycznie znaczy, że jak zawsze jadę do pracy 5 minut to dzisiaj jechałem około 15 i ciągle bokiem, w need for speed w dryftingu miałbym duzio punktów, tylko oczywiście esp trzeba wyłączyć. Dotychczas nie miałem okazji sprawdzić tego napędu a dzisiaj sprawdziłem go dostatecznie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...