Jump to content
devlin

Biale z nieba leci!

Recommended Posts

To będzie moja pierwsza zima z subaru

To nie nasza wina...

:mrgreen:

Ciekawe, jak tam drogowcy - czy już czują się zaskoczeni? A swoją drogą myślałem, że w IV RP śnieg nie będzie padał.

Nie wiesz, że oni są zawsze zaskoczeni? :lol:

Śnieg się nie rozpuszcza... w nie których miejscach na trawie, Możecie ćwiczyć hamowanie na trawie :grin:

Ja cwiczylem trzy dni temu, jak mnie pierwszy raz ponioslo w krajobraz, na szczescie miedzy slupem a drzewem, pietnastocentymetrowy kraweznik OBK lyknal jak mlody pies serdelka - nic sie nie stalo :mrgreen:

A swoją drogą myślałem, że w IV RP śnieg nie będzie padał.

Panowie snieg jest wymyslem komunistow i jesli bedzie padal w tym roku to zostanie powolana komisja sledcza w celu zbadania kto za tym stoi i kto to produkuje.

Panowie snieg jest wymyslem komunistow i jesli bedzie padal w tym roku to zostanie powolana komisja sledcza w celu zbadania kto za tym stoi i kto to produkuje.

To to mały pikuś :roll: :roll: Ważne, jaki wraży element, toczący niczym rak zdrową moralnie tkankę Narodu, niecnie to Coś rozsypuje :twisted::mrgreen:

Jak WRC fan slusznie zauwazyl - parkingowi Devlina? :mrgreen:

Minister Romano Italiano podda Cię samokrytycznej reedukacji :mrgreen: Digrasz się :twisted::mrgreen:

ICM przewiduje, że w sobotę Kraków będzie zasypany śniegiem przez cały dzień.. niestety ma to być śnieg z deszczem, dość dużo! :) A w okolicach moich.. sam deszcz, może jeszcze się coś zmieni.

Jak na razie na termometrze 0 stopni i niebo piękne, gwieździste, bez ani jednej chmurki :grin:

Natomiast w Wa-wie już jutro rano troszkę posypie. Ciekawa jestem czy to prawda :)

Ważne by wiatru nie było bo mi śnieg z pod kół porywa :!: :mrgreen:

A tak na marginesie mówiąc jest gdzieś w polszy jeziorko gdzie w zimie da się wjechać więceej niż sssankami ( i nie mam na myśli jednorazowego wjazdu z darmową myjnią :mrgreen: ) ???

w Lublinie na zalewie Zemborzyckim często w zimie ktoś upala na lodzie. Ja tylko tam szalałem na łyżwach ale smochodem nigdy. Może jakiś spot dla odważnych???

Może jakiś spot dla odważnych???

A pieluche, albo suchy ręcznik dostane gratis?

Ja kiedyś widziałem kaszla co przy 10 stopniowym mrozie upalał co było troche dziwne zwłaszcza że lód był tylko przy brzegu... :mrgreen:

Edit: Albo dlatego lód był Tylko przy brzegu :mrgreen: :!: :mrgreen:

ICM przewiduje, że w sobotę Kraków będzie zasypany śniegiem przez cały dzień.. niestety ma to być śnieg z deszczem
Ciekawa jestem czy to prawda

ICM nigdy nie kłamie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ICM nigdy nie kłamie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Zobaczymy :)

PoliniJR

Szybki i nie śmiały jest nasz forumowy Polini ledwo prawko zrobił, a od dawna ma pociechę i się nie chwali. :mrgreen:

A tak na marginesie mówiąc jest gdzieś w polszy jeziorko gdzie w zimie da się wjechać więceej niż sssankami ( i nie mam na myśli jednorazowego wjazdu z darmową myjnią

Zeszłej zimy, przy mocnych mrozach jeziora pozamarzały na tyle, że dało się śmigać. Ktoś nawet wrzucał na forum filmik jak bodajże Myszkier z ekipą po lodzie upala.

Ja to jestem zadowolony, bo lepiej wyczuje samochód :grin:

A i nawet już dziś szalałem po śniegu i jaka frajda :cool: :grin: :grin: :smile:

na takim jeziorku to musi być frajda, wybrał bym się kiedyś na jakieś.

4 motion tez daję radę :grin:

leszek co sie stalo wczoraj jeszcze nie dawal rady ;):mrgreen:

Wczoraj nie dawał rady teoretycznie a dzisiaj dał rade praktycznie :mrgreen:

Wczoraj nie dawał rady teoretycznie a dzisiaj dał rade praktycznie :mrgreen:

praktycznie.... to rozumiem ze przez cala noc powtarzales "4motion daje rade" :wink:

praktycznie.... to rozumiem ze przez cala noc powtarzales "4motion daje rade" :wink:

ha ha ale cfaniak z Ciebie :wink: Praktycznie znaczy, że jak zawsze jadę do pracy 5 minut to dzisiaj jechałem około 15 i ciągle bokiem, w need for speed w dryftingu miałbym duzio punktów, tylko oczywiście esp trzeba wyłączyć. Dotychczas nie miałem okazji sprawdzić tego napędu a dzisiaj sprawdziłem go dostatecznie :twisted:

Leszek zarzuc jakas fote tego guuulfa :) ico ma pod maska?