Jump to content

SebastianZ1

Użytkownik
 • Content Count

  827
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by SebastianZ1

 1. Różnica 10-sekundowa w czasach Meek'a na OS7 pomiędzy wrc.com i ewrc-results. Albo karę gdzieś wyłapał, albo coś się w którymś serwisie rozjechało.
 2. To wcale nie muszą być żarty. Rodzina to nie jakies małe piwo. Dociągnął sezon punktowy do końca i finito. Zaczęły się testy i za przeproszeniem jazda o pietruszkę, więc stwierdził, że takich imprez na szali dobra rodziny stawiać nie będzie. Tak ja to widzę.
 3. Samir, I beg you!!! http://www.liveleak.com/view?i=50f_1376084898
 4. Skoro masz regularną potrzebę wyjeżdżania zimowym rankiem gdzieś poza drogi utwardzone, to zakup 4x4 jest bez dwóch zdań usprawiedliwiony.
 5. Był w historii kierowca, który kiedykolwiek wygrał zarówno wyścig F1 jak i rundę RSMŚ, czy Robert w przyszłym roku będzie pierwszy?
 6. Może właśnie po to, aby użytkować go w ten sam sposób, jak reszta właścicieli takich pojazdów, nie wyłączając z tego grona Subaru? Myślisz, że ci wszyscy od Foresterów mieszkają w górach, głęboko w lesie, albo eksplorują kilka razy w tygodniu niedostępne tereny? Wolne żarty. W 90% SUV'ów komputer nie wie co to znaczy wysłać impuls do załączenia napędu drugiej osi przez całe życie samochodu. Albo prawie całe. Np. tu na Pomorzu - mamy w ciągu roku nie więcej niż 4-5 dni kiedy śnieg nie roztapia się w przeciągu kilku godzin po opadach albo nie zostanie przez pługi usunięty Po co tu komuś stały na
 7. Grecos ma w tym roku bardzo fajną ofertę na Lefkadę. Jak ktoś nie lubi turystyki "stadnej" i wczasów w hotelu przypominającym blokowisko, to może być taką opcją zainteresowany. Mowa tu o willach usytuowanych na wzgórzach z bezpośrednimi widokami na morze. Oferta obejmuje podstawiony samochód na lotnisko do dyspozycji przez cały pobyt. Każda willa ma oczywiście indywidualny basen. Brzmi soczyście Moja kobitka sprzedała już kilka ofert Grecosa na te wille i z opinii powracających gości wyłania się jeden obraz: jest mega-prze-zarąbiście. Ceny wcale nie zabijają. Jak się nadarzy okazja, to trzeb
 8. A to ci dopiero. Widać, że mapy sa aktualizowane co jakiś czas. Miejscówka dokładnie ta sama, ale Imprezy już nie ma. A stała tam, jako żywo.
 9. 1. Aga 2szt. 2. Primi 2szt. 3. kropkowicz 2szt. 4. sasiad 5szt. ( kolejne dla koleżanki z pracy ) 5. Ayo 2szt. 6. darkogda 2szt. 7. Tummi 1 szt. 8. Nikko 2szt 9. Kruk 2szt. 10. FIREK 2 szt. 11. Młody 3 szt. 12. kasz 2szt 13. Maxiu 2 szt. 14. BartZ 2 szt. 15. joanna7f 2 szt. 16. SebastianZ1 2szt.
 10. Czołem Tomek. Przedłużkę miał mój mechanik w Słupsku, u którego serwisowałem GL'a swojego czasu. Pamiętam, bo akurat byłem przy tym jak świece wymieniał. PS. Widziałem Cię dziś w Ikei na parkingu, ale trochę się spieszyłem i nie zdążyłem podejść. No właśnie nie. Świece były normalnie wymieniane od góry przy podniesionej masce. Faktem jest, że trzeba było zbiorniczek płynu zdemontować. Ale to wszystko, z tego co pamiętam.
 11. Nie wiem co tam w WRX'ie jest takiego nietypowego, ale w budzie GC wymiana świec zajmuje jakieś 15min. Pod warunkiem, że masz sprytną przedłużkę z przegubem do klucza. Ale to chyba nic nadzwyczajnego...
 12. Z tym 'dużo tańszy', to bym nie ryzykował. Jak przy KAŻDEJ destynacji cenę kształtuje ranga hotelu. Spróbuj sobie skorzystać z usług Steigenbergera, czy z 5-gwiazdkowców PickAlbatrosa, ostatecznie z sieci Hiltonów. Cena będzie odpowiednio "grubsza", ale i standard trochę inny niż nawet w nieźle ocenienianych popularnych przeciętniakach typu Tropicana Azure czy Mamlouk. Egipt to nie Glamour Wszyscy, którzy planują opuszczać swoje hotele, niech będą przygotowani na wejście w strefę totalnego chaosu, improwizacji i braku reguł. I to jest w tym wszystkim najfajniejsze. Jak komuś to nie odpowiada
 13. kropkowicz - tak. W Kart Center masz wyniki na monitorach, a dodatkowo po skończonych jazdach otrzymujesz na życzenie wydruk z czasami wszystkich swoich kółek.
 14. Jeździłem tam za czasów kiedy uprzednio Kart Center tam rezydował. Powiem tak: zabawa była przednia przez pierwsze 0,5h. Potem nuuuda. Powodem była strasznie śliska nawierzchnia. Owszem można się pobawić w zapinanie boków na dohamowaniu czy pokonywanie slidem całych zakrętów, ale na dłuższą metę staje się to nudne. Nie ma to jak prawdziwa walka i ucinanie kolejnych dziesiątych części sekundy na szybkim przyczepnym asfalcie tak, jak było to np. na Oliwie. Remedium jest zabawa w godzinach przedpołudniowych, kiedy nawierzchnia jest napastowana jakimś środkiem zwiększającym przyczepność. Kolega, k
 15. Taki patent miałem już w zabytkowym GL'u z '97.
 16. SebastianZ1 - 2szt. Zapodaj Aga numer konta i cyfrę na PW, to ureguluję ASAP.
 17. Kashu, za niecały miesiąc dołączam do tego szacownego grona Gratki dla Skwary!
 18. Ależ to nie chwalenie się. To życie kochany. Chcesz jeździć zdrutowanym autem bez homo, to musisz się liczyć z tym, że trafisz na cwaniaka większego od siebie, kto ten fakt wykorzysta. I najśmieszniejsze jest to, że policja stanie po jego stronie. You play you pay. Kodeks czytałeś? Zasady są znane czy czegoś nie rozumiesz?
 19. Elek jest dużo racji w tym co piszesz, jednak mam małe 'ale'. Montowanie części mających homologację uliczną, bądź nie, to spora różnica. Ja będąc potencjalnym poszkodowanym w wypadku przez np. kolesia z niebieskimi HID'ami z automatu zgłaszam na miejscu policji, że byłem przez pseudo ksenony oślepiony. Choćby tak nie było. Uderzony przez mocną Imprezę czy Evo zdaję relację, że gościu miał problemy z zatrzymaniem się i proszę o sprawdzenie klocków. Choćby tu też tak nie było. Chodzi jedynie o sporządzenie notatki na miejscu. To gra, trochę brutalna, ale czasami może uratować tyłek. Stąd też mo
 20. Ja też nie słyszałem, ale podejrzewam, że w wypadku z ofiarami i kumatym poszkodowanym, fakt niehomologowanych klocków mógłby mieć kluczowe znaczenie przy ustalaniu winnego i ewentualnych odszkodowań. Podejrzewam, że ubezpieczalnie też bardzo chętnie taką informację wykorzystają, aby odciąć się od obowiązku pokrycia szkód.
 21. Czy model DS2500 i wyższe faktycznie nie posiadają homologacji na użytkowanie w ruchu ulicznym i czy może to skutkować poważnymi konsekwencjami w przypadku stwierdzenia ich montażu przy oględzinach powypadkowych?
 22. Zawsze można pokazać auto sąsiada
 23. Zupełnie przypadkiem: http://tinyurl.com/y9g6ee5 (Melbourne) - w końcu biała Another one: http://tinyurl.com/ybgdjs9 http://tinyurl.com/yd5ojt6 http://tinyurl.com/ye63s2b
 24. Boston Big Picture jak zwykle nie zawiódł. Klimatyczny fotoreportaż: http://www.boston.com/bigpicture/2010/0 ... _2010.html
 25. W tych warunkach na letnich oponach, to by mu nawet 4WD niewiele pomogło. Przerabiałem to już w ex-Imprezie, kiedy mogłem sobie wyjść z samochodu i popatrzeć z boku jak kółka mielą w miejscu, a samochód stoi. Śnieg niewysoki, nawet pół koła nie zakrywał. Opony to zdecydowanie więcej niz połowa sukcesu.
×
×
 • Create New...