Skocz do zawartości

The Grand Tour


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Widziałem jakieś wrzutki tu i tam z info że kręcą w Polsce, ale szczerze mówiąc już dawno się nie ekscytuję. Z wiekiem coś tam się ulotniło, humor nie ten, pomysły nie te - bez względu jak nazywa się program. Brakuje mi tych "przyziemnych" odcinków TG z samochodami produkowanymi w ilości większej niż 50 sztuk rocznie, z marudzeniem na urzędników od infrastruktury w UK itp itd

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, subbiefan napisał:

Mają lepsze i gorsze momenty, ale niezmiennie mnie i rodzinę bawią swoją twórczością. Do tego często przepiękne zdjęcia... Super że w końcu dotarli do Polski. Nie mogę się doczekać :)

Dokładnie tak, po prawie 20 latach śledzenia TG a potem GT marzy mi się, żeby zamiast żartów o Niemcach napadających na Polskę, polskich hydraulikach i kpienia z poloneza, dla odmiany pojawiło się coś pozytywnego o naszym kraju.

Edytowane przez HoQ
  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Jestem świeżo po Scandi Flick i niestety jest jak za pierwszych odcinków Grand Toura, czyli fury fajne, budżet jest, ale scenariusz naciągany jak stare babcine rajtuzy...

 

BTW kto w przyszłości uwierzy, że @FilipeK okleił nubirę lata przed Hammondem? :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy rozbitka była ustawiona czy nie to tylko oni wiedzą, myślę że to jednak spore ryzyko. Cała reszta natomiast jest nieśmieszna i ordynarnie oskryptowana, nawiązując do terminologii z gier video. 

Najfajniej się oglądało jak po prostu jeździli tymi autami - powinni na tym się skupić, jakieś "testy", jakieś challenge, a nie udawanie że robią sobie nieśmieszne psikusy.

Zdjęcia oczywiście piękne (dodatkowy + za to jak to Evo świetnie wygląda w HDRze), technicznie widać że są tam cały czas ludzie z pojęciem.

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadek nie byl ustawiany bo nawet media u nas trąbiły o tym zresztą nawet nie wyglądało na ustawkę bo reakcja wszystkich byla prawdziwa a auto wyrznelo porzadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...