Skocz do zawartości

The Grand Tour


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, turdziGT napisał:

Tymczasem dzisiejszy znow fantastyczny.Polszli w konwencje najlepszych TG za starych czasów i dla mnie bomba !

Mnie trochę przynudzili. Zamysł odcinak dobry, ale chyba nieco  za mało....pomysłów.

 

TG oglądaliście? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek nie wybitny, ale całkiem niezły. Wyrabiają się chłopaki. Tylko....ta straszna Niemka. Aż chce się "wejść do telewizora" i ją udusić ;)

Tak irytującego babska dawno nie widziałem. Niech ktoś im to powie, bo wystawiają ją w niektórych odcinkach, pewnie nieświadomie ;)

 

Dziś drugi odcinek serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, blejzu napisał:

Czy mi sie wydawalo czy w trakcie awaryjnego hamowania zaswiecily sie swiatla stopu w "popsutym" RV Clarksona? :)

Niewykluczone, że w tym czasie w środku było kilka osób z ekipy ;)

Ale czy to ważne? To jest telewizja, ma być show. Clarkson czasami mówi, że jakbyśmy Wam pokazali jak to jest naprawdę, to byśmy Was zanudzili. 

 

Odcinek fajny, dużo zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ile to ci biedni prowadzący musieli znieść. I jak napędzała ich do tego perspektywa i nadzieja, że jak to zrobią, będą mogli w końcu napić się alkoholu. 

 

Odcinek wesoły, ciekawe ile w nim prawdy. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja te ich odcinki specjalne traktuję jak film, ale taki w którym główni aktorzy grają bez pomocy kaskaderów. Pozostaje już tylko kwestia reżyserii - w tym moim zdaniem była słaba, widoki też jakoś mnie nie porwały. Ale widać było że w niektórych scenach wypadki toczyły się bez kombinowania i te były fajne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni odcinek show w takiej formie bardzo udany, szkoda trochę ze idą w kierunku podróży i „przygód”, zawsze lubiłem te speciale najmniej.
Z drugiej strony - trochę materiał się wyczerpał, jednak więcej narzekaliśmy niż nam się podobało, a wygłupy w błocie jeszcze jakos w miarę im idą.
Najgorsze ze nie ma sensownych następców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Oglądałem. Mam mieszane uczucia. Kiedyś odcinki specjalne to były rodzynki na które się czekało cały sezon (za czasów Top Gear). Teraz kiedy każdy odcinek jest specjalny to trochę traci to swój urok. A po drugie trochę głupio brzmi tłumaczenie z ostatniego odcinka trzeciego sezonu, że kończą z regularnym programem bo są za starzy żeby raz w tygodniu pojawić się w studio, żeby w pierwszym odcinku czwartego sezonu przeprawiać się miednicą przez wzburzone morze. 

Edytowane przez Tutek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...