Jump to content

GdaKon

Nowy
 • Content Count

  73
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

53 Dobry

About GdaKon

 • Rank
  ..:: Swojak ::..
 • Birthday 09/09/1984

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Gdańsk
 • Auto
  WRX
 • Zainteresowania
  rajdy

Recent Profile Visitors

621 profile views
 1. Będę. Muszę zobaczyć furmankę @PG25
 2. to w samo południe, a wieczorami do TRANS AMa i Night Rider
 3. Jest jeszcze lepsza grupa, weekendowy biegacz plażowy. Każdy szanujący się członek tej grupy musi odbyć trening w niedzielne południe brzegiem morza, bo ścieżka wzdłuż plaży jest dla amatorów. Akurat wtedy te cholerne dzieciaki bawią się na brzegu co kilka metrów, a Pan Biegacz cały wkur..., bo mu rytm skacze na garminie, a przecież jest czelendż wyznaczony przez kołcza P.S. nie mam nic do biegaczy, popieram.
 4. jest jeszcze wersja "Niech rozpocznie kamerowanie"
 5. to fakt nie ma reguły to też fakt Są tacy, którym STI na daily pasuje. Niedawno spotkałem sąsiada z dzielni, który zjeździł estiajem Polskę i Europę. Zakute STI z podtlenkiem i belkami na dachu pewnie niektórych oburzy Inni, jak ja, jeżdzą zwykłym WRXem praktycznie tylko w weekendy. Jak widać nie ma zasady, że to się nadaje, a tamto nie.
 6. Aktualnie mają urlop, chyba do 28.08, więc najszybciej wrzesień.
 7. ile dukatów ten IC ? sam IC, czy z y-pipe ?
 8. Jest większy od tego z WRXa ?
 9. Idealnie, jak nie odpali, to popchnę na miejsce. Akurat w piątek wracam z urlopu i postaram się wpaść.
 10. Da się wjechać praktycznie pod sam szczyt, bo na górze jest jakieś obserwatorium. Droga wąska i kręta, prawie jak Col de Turini Jest też ścieżka piesza ok 1.5h wspinaczki.
 11. Polecam okolice Rijeki. To połaczenie plusów dużego miasta i piękne okolice z dosłownie wszytskimi krajobrazami. Mieliśmy kwaterę w okolicach plaży Kantrida. 1. blisko do autostrady 2. do centrum ok 3-4 km z pięknym portem, ulicą Korzo (coś jak Monciak lub Krupówki) 3. zamek Trsat z widokiem na całe miasto 4. fajna plaża Kantrida lub baseny ze słodką wodą jakieś 100m dalej 5. kilka km do miejścowości Opatija - takie nasze Międzyzdroje 6. 10-15km i masz góry ok 2500m !!! szczyt Vojak lub Ucka 7. 70km na wyspę Krk i piaszczystą plażę Baska 8. race track Grobnik jakieś 20 km od miasta
 12. Bardzo ładny WRX na tym zdjęciu
 13. nie ma świni na lusterku, to jeszcze nie sąsiad
 14. Ja polecam https://osrodekwenecja.pl/ w Kątach Rybackich, szczególnie jeżeli wyjazd jest z dziećmi. Jeździmy tam od 6 lat i zawsze było super. Niedaleko jest dobra smażalnia ryb i jakieś sklepiki.
×
×
 • Create New...