Skocz do zawartości

Forester - SZYBKIE PYTANIE


Haze

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wszystkim za cenne wskazówki;) będę kierował go w stronę gleby bardziej, a tutaj małe pytanie- zakładać mu jakieś dystanse do Koł w takim wypadku ?
Nie jestem zwolennikiem dystansów. Lepiej zmień felgę na jakąś z mniejszym ET.
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, 10lolek10 napisał:

Dzięki za miłe słowa. Mechanika tez jest całkiem całkiem ale wlansie nie miałem kompletnie pomysłu co z ta kwestia wizualna. Felgi już w trakcie poszukiwań :yahoo:

Szczerze to lepiej załóż wątek i poproś o zdjęcia aut innych userów; 

 

Będziesz miał niezły przegląd co jak wygląda

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Bartosz Wiśniewski napisał:

Witam, czy kierownica na zdjęciach (z tego co mi się wydaje to z SG9) pasuje P&P do Forester-a SG5 ? Aktualnie mam oryginalną 4 ramienną kierownicę.

 

A nie lepiej od razu zmienić na Momo ze sterowaniem? Też pasuje, tylko z elektryką jeszcze trzeba się pobawić żeby wszystko działało. Poniżej moja po obszyciu przez tapicera:

20170429_125658.thumb.jpg.fd8b76c943d2e46106de14bce2014b0d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, skwaro napisał:

A nie lepiej od razu zmienić na Momo ze sterowaniem? Też pasuje, tylko z elektryką jeszcze trzeba się pobawić żeby wszystko działało. Poniżej moja po obszyciu przez tapicera:

20170429_125658.thumb.jpg.fd8b76c943d2e46106de14bce2014b0d.jpg

Trochę kombinowania jest, żeby było sterowanie. Też miałem ten dylemat i u siebie akurat zostawiłem bez :) nowe radio wstawiłem, to wszystko mam po omacku wyćwiczone :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy kierownica na zdjęciach (z tego co mi się wydaje to z SG9) pasuje P&P do Forester-a SG5 ? Aktualnie mam oryginalną 4 ramienną kierownicę.
57076246_2363825453637483_2562017652138573824_n.jpg.d52672b12aade5e7db473e8bc93348ff.jpg.18e8bdd8a035587cd570ab53e832e345.jpg
Pasuje ale Panowie zapomnieli ze w polifcie ładunek poduszki ma dwie wtyczki ale w sumie przekładasz i po temacie drugie foto po przekładce326b39c771afc25140adcbbf5ed7ff03.jpg4f49acdbca520c5d81f4ef592769e206.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, 10lolek10 napisał:

Dzięki wszystkim za cenne wskazówki;) będę kierował go w stronę gleby bardziej, a tutaj małe pytanie- zakładać mu jakieś dystanse do Koł w takim wypadku ?

Jak w stronę gleby, to tu masz trochę inspiracji, pewnie wszyscy widzieli ale nie zaszkodzi znów popatrzeć :)

 

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 7.04.2020 o 13:28, *kamil napisał:

Pytanie chyba nietypowe: czy Wasze zony jezdza Foresterami? Jest cos, co im szczegolnie przeszkadza w tych autach? :)

Moja też uwielbia Forka. Wcześniej lubiła OBK, ale Forek jej dużo lepiej pasuje - niepozorna rakieta w automacie, śmieje się z kozaków w beemkach i innych tedeikach, których zostawia za sobą na światłach :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przekładasz bo nie czaję? Poduszki, wtyczki czy co? Na moje oko to przedliftowa poduszka ma dwie wtyczki

Ta przedliftowa juz ma ładunek założony-po operacji, nie znalazlem zdjecia przed przekładką. Po prostu odkręcasz te 4ry nakrętki z jednej i z drugiej i zamieniasz. W poliftowej jest jakiś moduł co steruje ilością odpalanych ładunków w zależności od siły uderzenia.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rześki napisał:

Pasuje ale Panowie zapomnieli ze w polifcie ładunek poduszki ma dwie wtyczkiemoji28.png ale w sumie przekładasz i po temacieemoji23.png drugie foto po przekładceemoji4.png326b39c771afc25140adcbbf5ed7ff03.jpg4f49acdbca520c5d81f4ef592769e206.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Kupując auto była już kierownica trójramienna:huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...