Jump to content

olej

Użytkownik
 • Content Count

  365
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Dobry

About olej

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P
 • Skąd
  3city
 • Auto
  Outback H6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To żadna klapa czy inne pierdoły. To jest jebnięcie nie tyle słyszalne co wstrząsa całą budą, już o tym pisałem. Tak mogła by walić klapa w patrolu z 35 calowym kołem zapasowym. Jak by był wylany, bez gazu, to tłok wszedł by lekko i nie wracał. A to walenie to tak też to trochę przypomina zawiechę w rowerze z rozkręconym na maxa tłumieniem powrotu i ustawioną za twardo. Tyle że w tym amortyzatorze co wyciągnąłem z auta tłumienie powrotu działa.
 2. pedalski to zasadniczo ujowy, nie ma co się rozdrabniać
 3. Żonę zapytaj Faceci znają zasadniczo dwa kolory - zajebisty i ujowy.
 4. Zawsze można coś wypożyczyć i pomalować czymś 2 składnikowym. Spray z puchy 500 ml ma średnio wydajność 2 do 3 metrów przy warstwie 25 mikrometrów. Z jednej puchy oba pomalujesz kilkoma warstwami.
 5. W między czasie wyciągnąłem lewego SLSa, wygląda jak z fabryki... Poducha zdrowa, amortyzator pod gumą suchy, tłok idzie wcisąć ledwo do połowy - ciśnienie jest. Wraca powoli do pełnej długości. Dalej nie wiem co napier... może to jednak w odboje łomocze bo takie to zawieszenie miękkie. Trzeba będzie test z gumą do żucia zrobić
 6. Ale to szprejem chcesz malować?
 7. Zobacz uchwyty Quick Fist, są w sklepach offroad. Np. expedycja 4x4.
 8. Taki bajer za 6 dyszek. Dwa porty quick charge i woltomierz. Siedzi to w miejscu zapalniczki, na tych samych kablach.
 9. U mnie po robocie. Sprawdziłem szczelność lampy dmuchając przez weżyk założony w miejsce odpowietrznika i albo na słuch albo na pianę (dużo babrania). Miałem prawie niewidoczne pękniecie obudowy przy jednym mocowaniu. Lutownica załatwiła temat. Lampa szczelna na tyle ile odpowietrzenie pozwala i już nie paruje.
 10. Czy z OBK IV podejdą (mniejwięcej) do OBK III? Tak z grubsza, coś się dotnie, coś podegnie. Ew. jakie proste sposoby DIY? Blacha czy maty termiczne/koce termiczne?
 11. olej

  Gril atrapa

  To ja się przypominam. Poproszę jakieś PW z prajsem za te zwykłą, seryjną atrapę.
 12. Jak już chcesz mieć plan awaryjny w bagażniku to jump startera sobie kup a nie powerbanka z opcją odpalania auta. Powerbankiem zakręcisz rozrusznikiem raz przez 3 sekundy, a jumpstarter ma w środku aku o znacznie większej, realnej pojemności i daje prąd rozruchowy ponad 1000A. Zazwyczaj a też wbudowany kompresor, jakieś gniazda USB i inne bajery. Zależy jaka pólka cenowa.
 13. Ja miałem SG. O ironmanach piszą że dupa stoi ze 3 centy wyżej niż seria. No i jak się na bogato tankuje, do pełna to może stać równiej
×
×
 • Create New...