Jump to content

olej

Użytkownik
 • Content Count

  250
 • Joined

 • Last visited

About olej

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P
 • Skąd
  3city
 • Auto
  Forester SG s-turbo

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Także poproszę o koszt płyty do SG XT
 2. Tak jak napisano winne są uszczelki przedniej szyby, wydupcone uszczelki drzwi i sparciałe trójkąty lusterek oraz geometria samej budy. Przy 120 hałas jest tak duży że wrażenie z jazdy jest jak przy 150 czymś innym więc sprzyja to eko-drajvingowi bo na słuch jadąc nie polecisz za szybko. Rozwiązanie problemu kosztuje 5 zeta w aptece - korki do uszu. Zatykasz sobie uszy i na autobanie masz taką ciszę że noga sama ciśnie gaz i lecisz 160 A w baku tworzy się wir.
 3. Jak masz w bębnie rant przez szczęki, od środka wyskrobany, to uważaj zdejmując tarczę śrubami. U mnie mimo zluzowania szczęk nie chciało zejść więc wkręcałem te śruby i skończyło się połamaną koronką ABS (nie do kupienia, chyba że aso za 500)
 4. Czy orientuje się ktoś ile roboczogodzin przewiduje ASO na wymianę tylnych tulei przedniego wahacza?
 5. Przez 7 lat na forestera wydałem 35 tysięcy nie licząc paliwa i OC (płacę 550 zeta rocznie). W tych 35 tysiącach jest też instalacja LPG i jej upgrade (w sumie jakieś 5-6 tysiaka) pluj jakieś extrasy typu audio itp.
 6. Wyciek chłodziwa wystąpił w mojej subarynie. Skorodowała rurka podająca płyn do układu chłodzenia oleju. Jest to po prawej stronie, na dole z przodu silnika. Widać to jak się po chłodnicy w dół patrzy, nad kolektorem wydechowym. Jak to cholerstwo znaleźć np. na allegro solo lub jako kawałek czegoś większego? Nie mam pojęcia jak to się nazywa
 7. dziękować. mam ten pa to naleje.
 8. a to nie to samo? w serwisówce jest napisane LSD type viscous coupling
 9. Pora olej wymienić w tylnym dyfrze, mam XT więc z LSD (w dyfrze jest czujnik temperatury). Mam bańkę oleju motul 90PA SAE 90 którą kupiłem jakieś 4 lata temu... jest zamknięta ale czy to nie jest za stare?
 10. Cześć. Odgrzebałem temat. Jaki związek z piston slapem mają panewki? Mam ten objaw do momentu jak temp. Robocza wskoczy na pierwszą kreskę po zimnej nocy. Smarowanie motor ma, mieniam olej co 10 na motula 5w30. Oleju nie bierze wiecej jak 0.7 co wymianę. Przebieg 290 z czego 130 tys moje.
 11. 2.0 xt w automacie miasto około 14, autostrada 14, spokojna trasa to i poniżej 10 litrow
 12. Heh. Też o to chciałem zapytać znowu cos mi przewody podciśnienia zjadło U mnie tak to wygląda.
 13. Okej, a jaki jest interwał regulacji luzów dla tej jednostki zasilanej benzyną?
 14. Jak ostatnio robiłem to była mowa o szlifowaniu czegoś. Zapewne nie szklanek? Ktoś tutaj te VINy ogarnia?
×
×
 • Create New...