Jump to content

jimiasty

Użytkownik
 • Content Count

  133
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

jimiasty last won the day on December 9 2014

jimiasty had the most liked content!

Community Reputation

13 Dobry

About jimiasty

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Kraków
 • Auto
  OBK 2.5 AT '08

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie, to jest jak najbardziej wykroczenie. Chodziło mi o to, że jadąc przepisowo liczba takich sytuacji z zaskoczenia jest mniejsza niż gdy jedzie się ponad limit, niemniej jednak też się zdarzają.
 2. Coś bzdurzysz. Gdzie pisałem o straszeniu 140stką ? Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem i przypomnij sobie sytuację, w której utknąłeś za tirem i nie miałeś jak się wbić na lewy pas, bo tam jeden z drugim na zderzaku z prędkościami mocno nieprzepisowymi.
 3. No to przeczytaj jeszcze raz mojego posta, bo ja się odnoszę do tego, że niebezpieczne sytuacje są spowodowane przez to że ktoś leci grubo ponad limit i wyzywa innych od Januszy. Jadąc przepisowo liczba niebezpiecznych sytuacji spada.
 4. Nie przeczytałeś co napisałem albo nie zrozumiałeś: zapierdalasz = jesteś winny i nie miej pretensji do jadących prawidłowo
 5. Z moich prywtnych obserwacji to są conajmniej dwie opcje: 1. pan Janusz zerka w lusterku i nie spodziewa się że ktoś zapieprza grubo ponad limit, więc spokojnie wyprzedza 2. po prostu autostrada jest dość dopchana a Janusz utknął za tirem na prawym, a na lewym pasie non stop zapierdalacze 160-180 więc wbija w pierwszą lepszą lukę, żeby tego tira wyprzedzić Zauważ że "za granicą" gdzie przestrzega się ogarniczeń prędkości i jedzie te 130 albo nawet 120, to takich niebezpiecznych sytuacji na autostradzie jest mało i jazda jest nawet relaksująca. Ja jak zapierdzielam, to zawsze s
 6. https://www.subaru.pl/amortyzator-subaru-outback-sls-tyl.html x 2
 7. Piston slap, nie snap . Ale to raczej jak jest zimno - w moim klepie, jak auto stoi całą noc <5stC, teraz mamy temperatury powyzej 15st w nocy. @bendeer to jest na zimnym silniku, czy na ciepłym? byłeś w polecanych warsztatach na obadanie?
 8. Na pewno stoi na płaskiej powierzchni ? Zauważ, że jak masz przód ciut niżej i zaciagniesz ręczny, to tył siada. Ja wymieniałem, bo auto podskakiwało jak ponton na falach, źle się jeździło, wręcz niebezpiecznie, więc to była konieczność. Zadek stał wysoko, ale nie mierzyłem czy L=P. Jeśli nie odczuwasz nic negatywnego podczas jazdy i masz wolne 3.5k na oryginałsy to zmieniaj.
 9. Szkoda, ze nikt sie tymi doswiadczeniamj nie pochwalil i straciłem mase czasu.
 10. Kupiłem u carfita, najniższa cena, ale trzeba było czekać prawie 2 miesiące.
 11. Łączniki wymieniam raz na kilkadziesiąt tys km/parę lat i właściwie w zawieszeniu to tylko to się zużywa, ew. gumy stabilizatora. Z zamiennikami jest loteria, pasuje/nie pasuje, za twarde/za miękkie, trwałe/nietrwałe. W rezultacie droższy oryginałs wychodzi taniej.
 12. Kup oryginały. To najtańsze rozwiązanie.
 13. No to masz mniej rurek/łączeń do przeglądnięcia.
 14. Drobny wyciek nie tak łatwo zauważyć, bo płyn sobie odparowuje. Szukaj śladów podobnych do osadu po paście do zębów. LPG jest ?
×
×
 • Create New...