Skocz do zawartości

Forester - SZYBKIE PYTANIE


Haze

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, ewemarkam napisał:

 

Chcesz wymienić radio? Na 1 DIN to po prostu wymieniasz. Chyba że chcesz 2 DIN?

tak jak napisałem, ramkę potrzebuję, blendę radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Vercy napisał:

tak jak napisałem, ramkę potrzebuję, blendę radia.

Mam z radiem zdemontowaną od Siebie. Taką z miejscem na przyciski :) Wyśle Ci zdjęcie na PW. Tylko bez przycisków.

Edytowane przez ewemarkam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołgiem, 

przymierzam się do pomalowania na czarno (mat) przedniej atrapy chłodnicy, wlotu na masce i paru innych pierdół. 

Myślę jeszcze o renowacji logo na przedzie.

Nie znam się na tym w ogóle, doradźcie mi proszę jaki spray wybrać i czego mogę jeszcze do zabawy potrzebować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, *kamil napisał:

Pytanie chyba nietypowe: czy Wasze zony jezdza Foresterami? Jest cos, co im szczegolnie przeszkadza w tych autach? :)

Głównie estetyka i mało miejsca...

....słabe przyspieszenie i hałas jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Panzerpferd napisał:

Cześć i czołgiem, 

przymierzam się do pomalowania na czarno (mat) przedniej atrapy chłodnicy, wlotu na masce i paru innych pierdół. 

Myślę jeszcze o renowacji logo na przedzie.

Nie znam się na tym w ogóle, doradźcie mi proszę jaki spray wybrać i czego mogę jeszcze do zabawy potrzebować. 

Drobny papier ścierny, taki 400-600. Dobrze zmatowić to wszystko. Odtłuścić ale nie denaturatem (o dziwo jest tłusty), np benzyna ekstakcyjna.  Potem cienko podkład do plastiku 1/2 warstwy, tak tylko żeby zakryć cześciowo. Potem już właściwa farba. Lepiej 5 warstw cienkich co 20 minut niż 1 gruba i czekasz pół dnia aż to wyschnie, a jeszcze będziesz miał zacieki. Mam na myśli spray.

 

44 minuty temu, *kamil napisał:

Pytanie chyba nietypowe: czy Wasze zony jezdza Foresterami? Jest cos, co im szczegolnie przeszkadza w tych autach? :)

Nisko się siedzi. Oprócz tego jest w nim zakochana. Miał to być w zasadzie samochód dla niej.

Edytowane przez ewemarkam
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Panzerpferd napisał:

Cześć i czołgiem, 

przymierzam się do pomalowania na czarno (mat) przedniej atrapy chłodnicy, wlotu na masce i paru innych pierdół. 

Myślę jeszcze o renowacji logo na przedzie.

Nie znam się na tym w ogóle, doradźcie mi proszę jaki spray wybrać i czego mogę jeszcze do zabawy potrzebować. 

 

Do przygotowania plastiku pd malowanie kup też drobne maty ścierne, łatwiej tym w zakamarkach i zagięciach zmatowić. Do odtłuszczania może być zmywacz silikonowy, aceton. Tak jak wyżej, puszkę plastic primer, taśmę malarską i papier do maskowania o ile coś potrzeba zakryć. Zobacz sklep kolorysta.pl, panowie telefonicznie doradzą wszystko. Kupowałem tam wszystko potrzebne do pomalowania terenówki raptorem i konserwacji całego podwozia.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, *kamil napisał:

Pytanie chyba nietypowe: czy Wasze zony jezdza Foresterami? Jest cos, co im szczegolnie przeszkadza w tych autach? :)

Moja kupiła to jeździ :D, a ja tylko od czasu do czasu :biglol: zachwyciła się za to nowo obszytą kierownicą :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Panzerpferd napisał:

Cześć i czołgiem, 

przymierzam się do pomalowania na czarno (mat) przedniej atrapy chłodnicy, wlotu na masce i paru innych pierdół. 

Myślę jeszcze o renowacji logo na przedzie.

Nie znam się na tym w ogóle, doradźcie mi proszę jaki spray wybrać i czego mogę jeszcze do zabawy potrzebować. 

Też będę robił :), a ze znaczkiem myślałem, żeby może jaką naklejkę, ale chyba odłożę te kilka diengów i nowe w ASO zamówie.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Panzerpferd napisał:

Cześć i czołgiem, 

przymierzam się do pomalowania na czarno (mat) przedniej atrapy chłodnicy, wlotu na masce i paru innych pierdół. 

Myślę jeszcze o renowacji logo na przedzie.

Nie znam się na tym w ogóle, doradźcie mi proszę jaki spray wybrać i czego mogę jeszcze do zabawy potrzebować. 

Hej, jak coś to się odezwij na PW to jeszcze przed świętami mogę Ci ogarnąć potrzebne rzeczy. Natomiast polecam w zależności czy chcesz strukturę czy mat jedwabisty wybierasz jedno z dwóch produktów, one są przeznaczone na tworzywa - nie trzeba podkładów pod nie - uprzednio zmatowić np włókniną ścierną koloru bordo, odtłuścić zmywaczem silikonowym lub benzyną ekstrakcyjną i polakierować w odstępach co ok 15-20 minut warstwa, żeby zrobić drobną strukturę lub większy mat, musisz trzymać w większej odległości od przedmiotu i cienkie warstwy, analogicznie grubsza struktura lub bardziej połyskliwe - bliżej i trochę grubsze warstwy.

  • Super! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacjent LPG.

-Na wolnych obrotach podczas postoju troszeczkę nim trzepie. Raz delikatnie - czuć tylko pod tylkiem, a za innym razem tak że widać to gołym okiem z zewnątrz.

- Przy do hamowaniu przed skrzyżowaniem delikatnie poszarpuje. Podobnie dzieje się przy nagłym przyspieszaniu 0-90km/h

- od czasu do czasu zaczyna mrugać Cruise (łapie błąd P0030) - diagnoza kastka na BT, kasuje błąd i na chwilę spokój 

 

Po kasowaniu tego błędu i kolejnym odczycie pojawia się coś takiego (U1AAE - ecu10) i nigdzie nie mogę tego namierzyć ktoś może się orientuję czy poprostu to jakiś tego urządzenia do odczytywania? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...