Skocz do zawartości

Forester - SZYBKIE PYTANIE


Haze

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.04.2020 o 13:28, *kamil napisał:

Pytanie chyba nietypowe: czy Wasze zony jezdza Foresterami? Jest cos, co im szczegolnie przeszkadza w tych autach? :)

Moja nie jeździ. Nawet wstydzi się jeździć jako pasażer. Chyba o wygląd chodzi...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dzik44 napisał:

A moja nie chce z niego wysiadać.., i jak jedziemy gdzieś razem to rzucamy monetę o to kto prowadzi..

Jakoś dziwnie często wygrywa.., muszę obejrzeć dokładnie tą monetę..;)

Może ma taką jak dwie twarze z batmana :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.04.2020 o 13:28, *kamil napisał:

Pytanie chyba nietypowe: czy Wasze zony jezdza Foresterami? Jest cos, co im szczegolnie przeszkadza w tych autach? :)

 

Może nie żona, ale partnerka lubi nim jeździć i często słyszę, że to najładniejsze auto na parkingu :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Przedniej górnej. Ale wyczytałem gdzieś, że żeby ją założyć trzeba unieść auto. A dopiero co robiłem geometrię z kątami (dzięki skwaro za podpowiedź jak ją dobrze ustawić :) - przód negatyw)

@skwaro potwierdzisz jak to z rozpórką jest? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, klev napisał:

Tak. Przedniej górnej. Ale wyczytałem gdzieś, że żeby ją założyć trzeba unieść auto. A dopiero co robiłem geometrię z kątami (dzięki skwaro za podpowiedź jak ją dobrze ustawić :) - przód negatyw)

@skwaro potwierdzisz jak to z rozpórką jest? 

Niektóre sztywne rozpórki żeby założyć trzeba podnieść auto. Ale dokręcasz już na opuszczonym aucie na ziemię, robienie od nowa geometrii nie jest konieczne. 

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja żona nie lubi forka bo uważa że wygląda jak lodowka i jeździ jak czołg.... i głośno warczy i syczy i sie ludzie na nią patrza hehehehe

Zdecydowanie woli swoją rav4 .... cicha, większe lusterka, automat i wyglada bardziej damsko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.04.2020 o 13:28, *kamil napisał:

Pytanie chyba nietypowe: czy Wasze zony jezdza Foresterami? Jest cos, co im szczegolnie przeszkadza w tych autach? :)


Formalnie auto jest moje, praktycznie żony. Uwielbia je :)
Moja różowa woli Forka od Astry J bo:

- widzi maskę

- lewy słupek A nie doprowadza do łez

- jest Foresterem, większy lans u wychowanków w szkole ;)

Edytowane przez Zodiak
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, klev napisał:

Moja żona nie lubi forka bo uważa że wygląda jak lodowka i jeździ jak czołg.... i głośno warczy i syczy i sie ludzie na nią patrza hehehehe

Zdecydowanie woli swoją rav4 .... cicha, większe lusterka, automat i wyglada bardziej damsko :)

Warcy Rycy Cestsy :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.04.2020 o 13:28, *kamil napisał:

Pytanie chyba nietypowe: czy Wasze zony jezdza Foresterami? Jest cos, co im szczegolnie przeszkadza w tych autach? :)

 

Moja na to pytanie odpowiedziała: w moim samochodzie nic mi nie przeszkadza :D 

 

Ale za to w moim prawie wszystko, na czele z głośnością wydechu :biglol:

Edytowane przez jacekw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było na początku że duży, że długi przód i maska wielka, a po 3 latach innego nie chce, a przełom był pierwszej zimy jak pod górę wyjechaliśmy bez zająknięcia mijając różne nowsze audi itp, wtedy to było że innego już nie chce:thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zdemontować ten spojler na przodzie szyberdachu? Ma dwa "odciągi" przykręcone do prowadnicy. Ale jak jest mocowany po środku? Da się go zdemontować od tak? Czy trzeba cały szyber zdemontować najpierw?. Jest trochę obdarty chciałem go odmalować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

330 tyś generalnie to przez pierwsze dwa tysiące po płukance i wymianie oleju ubytki były znikome. Potem skokowo raz siorpnie więcej raz mniej. Potrafi  naprawdę skokowo zużyć np. jest bagnet ful potem za tydzień minimum.

 

Na zimnego raczej nie dostaje batów jak się rozgrzeje bywa roznie z przewagą jazdy spokojnej.

 

Zobaczymy czy w sezonie cieplejszym będzie lepiej.

 

No nic leśnik dostanie jakiś rozrzad bo jest do zrobienia i polatam jeszcze trochę przed remontem.

 

Edytowane przez forek8925xt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, forek8925xt napisał:

330 tyś generalnie to przez pierwsze dwa tysiące po płukance i wymianie oleju ubytki były znikome. Potem skokowo raz siorpnie więcej raz mniej. Potrafi  naprawdę skokowo zużyć np. jest bagnet ful potem za tydzień minimum.

czym robiłeś płukankę? Jeżeli przed płukanką nie było takich cyrków to ja bym powtórzył czymś z dużą zawartością PEA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płukanka była liqui moly pro line ta czarna. Olej tez lm top tec 4100 5w40  hydrokrak . Wcześniej nie wiem jakie były cyrki bo po zakupie  serwis olejowy na dzień dobry. Teraz po 6.5 tyś olej ciemny nie czarny i powtarzam płukanie tym razem tec2000

Edytowane przez forek8925xt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...