Skocz do zawartości

Lift kit do Forestera SF


nhp890

Rekomendowane odpowiedzi

image.png.9f054aa7224ea872dcddfb0b58e4ca91.pngSzukam sprężyn na przód, czy ktoś się orientuje, czy znajdę gdzieś sprężyny trochę mocniejsze, bardziej sztywne niż ta ze zdjęcia? Nie chce sprężyn podwyższających tylko seryjną wysokość sprężyny która by się tak nie poddawała ciężarowi (z przodu mam płytę ciężką pod silnikiem i belkę przy podłużnicach do szarpania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, matmat napisał:

image.png.9f054aa7224ea872dcddfb0b58e4ca91.pngSzukam sprężyn na przód, czy ktoś się orientuje, czy znajdę gdzieś sprężyny trochę mocniejsze, bardziej sztywne niż ta ze zdjęcia? Nie chce sprężyn podwyższających tylko seryjną wysokość sprężyny która by się tak nie poddawała ciężarowi (z przodu mam płytę ciężką pod silnikiem i belkę przy podłużnicach do szarpania. 

Miałem z tyłu Lesjofors HD, nie wiem czy są na przód dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
11 minut temu, scoobie24 napisał:

Pytanko, po lifcie ok. 4 cm z przodu stosował ktoś jakieś dłuższe łączniki stabilizatora z innego modelu? Bo trochę brakuję mi teraz żeby go założyć.

Tak. Kilkanaście, kilkadziesiąt temu stron wstawiłem numery oem oraz od jakich modeli pasują 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, po lifcie ok. 4 cm z przodu stosował ktoś jakieś dłuższe łączniki stabilizatora z innego modelu? Bo trochę brakuję mi teraz żeby go założyć.
Można jeszcze wywalić stabilizator :)

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Edmund napisał:

A nie buja się za bardzo w zakrętach?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

Nie powinno, jeździ niechlujnie, ale bujać bardziej nie będzie jakoś mocno, ja miałem wywalone to zamontowałem z powrotem, jakbym się przesiadł z poloneza do nowego auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może u siebie zamontowany do forestera SG lift kit od peddersa (30mm przód, 35mm tył)? Zastanawiam się nad tym zestawem, bo chciałem podnieść lekko swojego forestera i zmienić też opony na 215/65/16. Widzę że @Vicyou podnosiłeś peddersami, ale to raczej nie jest ten zestaw o którym piszę.

803270_7.jpg

Edytowane przez pozasezonem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przeczytałem wszystkie 50 stron i zdecydowałem się na zestaw Amortyzatory z SG, śruby do regulacji pochylenia, podkładki na amortyzatory tył 1cm i dystanse do tylnego wahacza 4cm. 

Mam tylko pytanie czy amortyzatory w SG przedlift i polift są takie same?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
16 minut temu, 133699 napisał:

Szybkie pytanie.

Mimośrody na tył do SF/SG. Kupować M12 prawda? sam otwór w zwrotnicy ma 14mm, także kwestia ile śruby z "fasolką" tam wskoczy.

Kupujesz takie jak do GT czy WRX się zakładało na poprawę kąta z tyłu,  mam za stówkę w razie czego nowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam,

jest w stanie mi ktoś powiedzieć/sprawdzić jakiej długości są amortyzatory z tyłu od SG i SF.

W moim SF poprzedni właściciel podobno coś zmieniał, tył siedzi dość wysoko, ale nie mam pewności co zrobił.

Mam amory ze sprężynami 14mm i mają długość 70cm.

Będę wdzięczny za pomoc ;)

amortyzator tył.jpg

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...