Jump to content

krik

Użytkownik
 • Content Count

  106
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by krik

 1. Do forka dluższe łączniki pasują od tych modeli
 2. Felgi oem z Audi a1 16" mają rozstaw 5x100. ET34 lub ET30. Fajna opcja do forka
 3. Świnia na spacerze. Ostatecznie odległości od środka piasty do krawędzi blotnika: przód 46.5cm, tył 49cm.
 4. Jestem pozytywnie zaskoczony komfortem na kybach. Myślałem że będzie bardziej twardo niż na SLS. Można zrobić lift nawet 10cm ale ograniczeniem są kąty na półosiach i na sworzniu wahacza przedniego i też późniejsze problemy z ustawieniem geometrii. Dlatego się stosuje dystanse między budę a belki przód i tył. Przy grubszych dystansach pod belkę trzeba przedłużyć kolumnę kierowniczą, przewód paliwowy, wąż od chłodnicy i chyba jedną łapę od strony grodzi.
 5. Dzisiaj stare wylane SLSy wymieniłem na amorki i sprężyny KYB. Dla próby założyłem moj liftkit 60mm tył i 50mm przod. Wpadły też dłuższe łączniki od imprezy. Nowym elementem układanki są dropboxy z tarnamidu gr. 27mm pod tylną belkę co pozwolilo bezpiecznie podnieść tył o dodatkowe 10mm. W planach jest założenie takich kostek pod przednią belkę ale wiąże się to z przerobieniem wydechu, węża od chłodnicy i mocowania płyty pod silnikiem. Zdjęcia auta z profilu wstawię jak będzie jasno. Stay tuned
 6. u mnie tył pływał jak górne mocowania amortyzatorów były wybite.
 7. Też mnie to czeka w moim forku SG bo zaczęło stukać. Mam namiar na sprawdzony serwis w Słupsku. Tam będę odsyłać swój magiel
 8. Jeżdżę SG z liftem 50 mm od maja zeszłego roku, przejechane ponad 20 tys km i nie ma żadnych wyżej opisanych i innych problemów z napędem i zawieszeniem.
 9. RCP jest fajne. Jadą jednocześnie 3 samochody 6 okrążeń i liczony jest najlepszy czas. Takich przejazdów w ciągu dnia jest 5 czyli jazdy jakieś 25 minut/320zł. Można też indywidualnie poupalać bez pomiaru czasu, wówczas wjazd kosztuje 350zł/1h. W tej formie ODTJ dopuszcza jednocześnie 2 samochody max. Bliżej Łodzi jest Toruń i Bydgoszcz. Jest jeszcze Koszalin. Tutaj chyba jest najtaniej bo godzina jazdy swoim autem kosztuje 50zł bez żadnej kaucji.
 10. Wymieniłem na najtańszy przerywacz z Alle... i kierunki znowu działają
 11. Dokładnie tak jest u mnie. Zastanawiałem się pokiego ktoś to zamontował, ale teraz już wiem. Dzięki zamówiłem jakiś zwykły przerywacz 3 pinowy. Powinno być ok.
 12. Odłączyłem, podłączyłem jeszcze raz i nie zaskoczyło. Tak wygląda tzw. Flasher w moim forku. Wpina się go w 3 pinowe gniazdko a od przodu wchodzą jeszcze dwa kabelki czerwony i czarny. Nigdzie nie ma takich przerywaczy w zamiennikach. Pozostaje serwis?
 13. Cześć Od jakiegoś czasu zacinały mi się kierunkowskazy w moim SG. Dzisiaj całkowicie przestały działać. Podejrzenie kieruję na przekaźnik. Czy dobrze kojarzę, że przekaźnik znajduje się wraz z przyciskiem świateł awaryjnych? Może ma ktoś jakiś inny pomysł co mogło się poddać?
 14. Brzmi jak zawór dv upuszczający nadmiar doładowanego powietrza z powrotem w dolot po zamknięciu przepustnicy. Przy bov'ie też by było słychać, ale zdecydowanie głośniej.
 15. Jeśli podkładki miały korektę kąta pochylenia koła to może sprawdź czy górny talerz sprężyny nie ociera o kielich.
 16. Gdzie się znajduje CRIUSE CONTROL UNIT w przedliftowym SG?
 17. Zaryzykuję i wydam te 50zł za panel od poliftowego anglika Chodzi mi po głowie odnowienie ramki wokół panelu, radia itd bo mam przebarwienia, a jak wiadomo po pomalowaniu nie będzie widać oznaczeń wokół pokręteł. Zamiana ich na poliftotwe załatwi problem. Fajny temat
 18. @Yaros czym malowałeś panel na czarno? Bardzo fajnie wyszło. Odnośnie zamiany panelu przedlifta na polift, jakoś nie jestem przekonany, żeby to działało bez przepinowania kabelków. Kombinacja przycisków w obu panelach jest zupełnie inna.
 19. Przerabiałem temat. Wszystkie spinki dostałem w ASO.
 20. krik jeszcze raz... poszedł taki dystans? bo nie bardzo widzę? @Herbert Daliśmy jeden 50mm. Przypominam, że @saaver ma lift 65mm dlatego dorobiłem przelotowe dystanse 10+5mm pod wahacz w razie gdyby koło za bardzo było wysunięte do przodu. Jednak okazało się, że 50mm pod wahacz przy lifcie 65mm w zupełności wystarcza.
 21. Nie ma miejsca w kielichu żeby pochylić dystanse szczególnie w SF.
 22. Nie zapominajcie że Ironmany dają same w sobie lift ok. 35mm do tego dystanse na amory i jest już p/t - 55mm/65mm. KOZAK! 50mm dystans pod wahacz wystarczył, żeby wycentrować koło w nadkolu przy lifcie 65mm.
 23. Ja mam miernik lakieru jakby co.
×
×
 • Create New...