Skocz do zawartości

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, andgasow napisał:

Kurier przed chwilą dostarczył osłonki za racice do świniarza, nowe dywaniki i kilka innych świństewek :-)

osłonki racice do świniarza.jpg

 

Świetne te dywaniki! Rozumiem, że do 2,5XT z 2007 roku? Gdzie kupowałeś? Możesz podrzucić link? Właśnie mi się przetarł pod piętą i muszę coś kupić na przód. Najchętniej jakieś dobre gumowe.

Pozdrawiam ;-)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, piotruś napisał:

Najchętniej jakieś dobre gumowe.

Kupiłem te: https://sklep.subaru.pl/pl/p/Dywaniki-welurowe/224

ale mają też takie: https://sklep.subaru.pl/pl/p/Dywaniki-gumowe-MY05-07/170

 

Trochę kosztują, ale kiedyś kupiłem z jakiejś bidaszwalni i po roku zaczęły się rozwalać.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świecie co by iskierka ładnie skakała, sonda żeby dobry gaz nie ulatywał wydechem, no i oliwa z płukanką plus filterek...

 

Świece montuje w weekend, sonda już siedzi w aucie - zdjęcie starej bom głąb zapomniał zrobić zdjęcia nówki sztuki, a oliwa to już dwa miesiące krąży w żyłach, no ale jeszcze tutaj nie była :P

2019-03-27 22.40.24.jpg

 

Dobrać się do świec w DOHC to naprawdę "fajna robota" w weekend powalczę z kolegą, mam nadzieje że niczego nie urwę :P

 

2019-03-19 16.12.17.jpg

 

Fajny efekt rozmycia tła wyszedł - zdjęcie rzucić gdzieć w necie z pytaniem jakie to auto i niech się głowią :P

 

A nowa sonda? Miodzio B) W końcu fajnie to jedzie i reaguje na pedał gazu jak powinno. Wcześniej gaz działał z opóźnieniem i mało płynnie.

 

2019-01-15 14.45.00.jpg

 

Po płukance auto lepiej jeździ. Musiałem mieć nagar na pierścieniach, bo też przestał teraz praktycznie olej brać. Tylko jak mu pocisnę mocno, ale to każde subaru tak ma - chyba :rolleyes:

Edytowane przez Michał Guz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie troche deep throat + środkowy magnex (pewnie cały tej firmy) i końcowy jak sie doszukałem + sanki przód akurat ostreczowane na zdjęciu + podpora skrzyni + listwa zbierająca na drzwi, a przez tydzień uzbierałem klocki, 2 osłony przegubów, 2 filtry.

Screenshot_2019-03-30-22-16-32.png

Screenshot_2019-03-30-22-21-51.png

Screenshot_2019-03-30-22-22-23.png

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...