Skocz do zawartości

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze zakupy świąteczne już  docierają :D

 

20190423_103943.jpg

 

Przed chwilą  kolejny zakup dotarł,  jeszcze 3 mnie czekają  i mogę  brać  się  za wstawianie reparaturek. 

20190423_150640.jpg

Edytowane przez ipsx82
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez strajk kontrolerów lotu we Francji zapowiedzieli opóźnienie startu o ponad godzinę. I całe szczęście, bo zdążyłem włączyć net i zaklepać felgi od @waszka :mrgreen:

Podobno bez foty się nie liczy, więc fota jak oglądam mecz LM na pokładzie Airbusa :P

 

20190508_220432.thumb.jpg.e2a3a48ec4eec743a2ec541b0e83afeb.jpg

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam wiśnię :dance:... od kilku lat molestowałam chłopaków ze sklepu, gdzie kupuję olej, żeby wprowadzili do oferty. I udało się :mrgreen:

 

Kupiłam też filtr, olej można olać ;)

Filtr nabyłam w ASO. Miły pan sprzedawca na moje słowa: chcę kupić filtr oleju do Subaru Outback rocznik 2004 pyta: benzyna czy diesel

Ręce mi opadły, ale grzecznie odpowiadam: proszę pana, w tym roczniku Subaru nie było jeszcze silników diesla w ogóle... Na co on: Aha ...... czy to 2 litry czy 2,5? :blink:

 

No ja się, kurczę, marnuję :facepalm:

 

Udało mi się kupić, co za ulga :mrgreen:

 

IMG_20190509_144923.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Aga napisał:

Filtr nabyłam w ASO. Miły pan sprzedawca na moje słowa: chcę kupić filtr oleju do Subaru Outback rocznik 2004 pyta: benzyna czy diesel

Bardzo podobną sytuację miałem w ASO w Lublinie prosząc o filtr oleju do Forestera SG XT. Pan zapytał się: "diesel czy benzyna"? Po czym pojawił się drugi pan i wyjaśnił, że ten pierwszy pan się nie zna- jest z Kii.

 

Wracając do tematu:

-kolumny tylnego zawieszenia z mocniejszymi sprężynami coby dzielnie dźwigały subariadowe tobołki

-tylna rozpórka coby bagażnik nie złożył się pod ich ciężarem:)

IMG_20190510_085314.thumb.jpg.14215b6f73214c71356c5dda7052ef54.jpg

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.04.2019 o 22:11, Jacocz napisał:

Ostatnia rzecz z zaplanowanych :)

catback Mgmotorsport końcówki carbon :dance:imageproxy.php?img=&key=ef6fef51816740e6imageproxy.php?img=&key=ef6fef51816740e6imageproxy.php?img=&key=ef6fef51816740e6

A268DEA0-C3BD-4B76-B243-3C28B2CC6FED.jpeg

F3FE28CB-D510-437D-AF44-DB1F0CBA9F8D.jpeg

 

Jak to gada, jakie koszty takiego setupu? wygląda zacnie, gratuluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, panklex napisał:

 

Jak to gada, jakie koszty takiego setupu? wygląda zacnie, gratuluje

Koszty całości od 3,5 w górę - zależy od końcówek i trzeba rozmawiać z właścicielem . Mam wersję cichszą ;) . 

Generalnie w aucie od czasu do czasu lekkie niskie tony ale trzeba wiedzieć że coś jest zmienione . Na zewnątrz na zimnym wyraźnie głośniej po rozgrzaniu  elegancki basik . Co dziwne wszyscy postronni stwierdzają że teraz buczy w końcu na konie które ma  i słychać boxera . Dla zainteresowanych mogę wysłać jak nagram krótkie filmiki na maila 

I jeszcze o jakości - mega robota , bardzo solidnie , super przygotowane wcześniej . Wszystko ma 50mm regulacji wiec końcówki mogą być bardziej schowane lub wysunięte . Ja mam bardziej schowane ale nie do końca . Stary układ po montażu elegancko zastreczowany i spakowany . Obsługa przez MG Motorsport pierwsza klasa . Szacunek dla Pana Michała  :) 

Edytowane przez Jacocz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2019 o 22:11, rosaskc napisał:

Przez strajk kontrolerów lotu we Francji zapowiedzieli opóźnienie startu o ponad godzinę. I całe szczęście, bo zdążyłem włączyć net i zaklepać felgi od @waszka :mrgreen:

 

 

 

 

Ale jak to zwykle na tym forum bywa na zaklepaniu się skończyło :biglol: :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój :)

Napisałem Ci, że się urlopuję, chciałbym je i mogę nawet zrobić przelew w ramach zaliczki. Napisałeś, że ok, nie trzeba, a na drugi dzień mnie poganiasz twierdząc, że masz innego chętnego. Zatem zostawiłem Ci wolną rękę, skoro masz gościa na teraz, bo nie chcę Cię wstrzymywać.

Koniec końców drzesz ze mnie łacha na forum. Było miło, a wyszło średnio.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2019 o 21:22, MDsuperstar napisał:

Kolejne STI

 

 

IMG_20190426_205120.jpg

Gdzie trafiłeś? Bo od lat żadnym zabawkarskim sklepie nie trafiłem Majorette. Machbox'ów też jak na lekarstwo. Wszędzie tylko HotWheels'y.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2019 o 21:05, Jacocz napisał:

Koszty całości od 3,5 w górę - zależy od końcówek i trzeba rozmawiać z właścicielem . Mam wersję cichszą ;) . 

Generalnie w aucie od czasu do czasu lekkie niskie tony ale trzeba wiedzieć że coś jest zmienione . Na zewnątrz na zimnym wyraźnie głośniej po rozgrzaniu  elegancki basik . Co dziwne wszyscy postronni stwierdzają że teraz buczy w końcu na konie które ma  i słychać boxera . Dla zainteresowanych mogę wysłać jak nagram krótkie filmiki na maila 

I jeszcze o jakości - mega robota , bardzo solidnie , super przygotowane wcześniej . Wszystko ma 50mm regulacji wiec końcówki mogą być bardziej schowane lub wysunięte . Ja mam bardziej schowane ale nie do końca . Stary układ po montażu elegancko zastreczowany i spakowany . Obsługa przez MG Motorsport pierwsza klasa . Szacunek dla Pana Michała  :) 

dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.05.2019 o 19:05, DETT napisał:

Gdzie trafiłeś? Bo od lat żadnym zabawkarskim sklepie nie trafiłem Majorette. Machbox'ów też jak na lekarstwo. Wszędzie tylko HotWheels'y.

Ja podobnie jak kolega @MDsuperstar - trafiłem takiego resoraczka (tylko całe niebieskie, bez ekstra oklejenia) w Selgrosie.

Też zawsze grzebie w samochodzikach w poszukiwaniu i w końcu się trafiło.

Nawet podobny do tej większej wersji ;) - nie wiem tylko czy tak samo fajnie się prowadzi.

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...