Skocz do zawartości

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Apacz napisał:

Plecak? ;)

to ze zlotu nr... Cholera, już nie pamiętam, na którym to w wyprawce było ;)

 

5 godzin temu, Apacz napisał:

Gratki. 100 sztuk tylko wyszło? Rarytasik :)

Zawsze to jakiś taki mały bonusik ;)

 

4 minuty temu, Schwefel napisał:

rzucisz fotę jak wyglądają stołki w tej wersji? Bo na broszurze mało co widać.

To akurat najsłabszy obecnie element - bo po prawie 20 latach przyda się renowacja. 

 

GT-In2.jpg

GT-In1.jpg

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś kupiłem zestaw renowacyjny w postaci gąbek szlifierskich i tarcz , podkład antykorozyjny , 2 pojemniki baranka i pistolet do nakładania baranka  bo w planach mam zamiar naprawić ranty tylnych błotników i wywalić plastikowe nadkola które przyczyniły się do rdzewienia rantów błotnika. Chce jeszcze kupić zestaw do cynowania i czy ktoś kupował i stosował o ten ? 

https://allegro.pl/oferta/zestaw-do-cynowania-duzy-cyna-pasta-autoand-7665473638

Warto to kupić czy polecacie coś innego (szpachli nie chce).

Bo rozmowy z 4 lakiernikami  skończyły się  hmmmm cenzura i przyzwoitość moja nie pozwala powiedzieć co myślę o lakiernikach ale chyba to najgorszy gatunek ludzi, który jest niesłowny , pazerny i ceny zmieniają się u nich chyba na podstawie pogody, bo logiki w tym nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, mattipk napisał:

A znalazłeś jakiś patent na zaczepienie mieszka do gałki? Bo u mnie w oryginalnej gałce były zaczepy na mieszek a w tej nie było

 

Nie znalazłem i w sumie nie szukam. Można byłoby mieszek wepchać do środka i czymś rozeprzeć, ale raz, że wyglądałoby to jak nogawka od ortalionu wsadzona do gumaka a dwa to niezbyt mam ochotę nad tym kminić. Wg mnie jest ok. Drążek mam o tyle krótki, że mieszek nie ma miejsca wyglądać jak za krótkie kalesony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś kupiłem zestaw renowacyjny w postaci gąbek szlifierskich i tarcz , podkład antykorozyjny , 2 pojemniki baranka i pistolet do nakładania baranka  bo w planach mam zamiar naprawić ranty tylnych błotników i wywalić plastikowe nadkola które przyczyniły się do rdzewienia rantów błotnika. Chce jeszcze kupić zestaw do cynowania i czy ktoś kupował i stosował o ten ? 
https://allegro.pl/oferta/zestaw-do-cynowania-duzy-cyna-pasta-autoand-7665473638
Warto to kupić czy polecacie coś innego (szpachli nie chce).
Bo rozmowy z 4 lakiernikami  skończyły się  hmmmm cenzura i przyzwoitość moja nie pozwala powiedzieć co myślę o lakiernikach ale chyba to najgorszy gatunek ludzi, który jest niesłowny , pazerny i ceny zmieniają się u nich chyba na podstawie pogody, bo logiki w tym nie widzę.


Mam taki zestaw do cynowania i daje radę robiłem u siebie. Polecam dobry palnik nie oszczędzaj na paście no i czysta blacha musi być. Pozdrawiam i miłego cynowania bo fajnie się to robi :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, ipsx82 napisał:

A ja dziś kupiłem zestaw renowacyjny w postaci gąbek szlifierskich i tarcz , podkład antykorozyjny , 2 pojemniki baranka i pistolet do nakładania baranka  bo w planach mam zamiar naprawić ranty tylnych błotników i wywalić plastikowe nadkola które przyczyniły się do rdzewienia rantów błotnika. Chce jeszcze kupić zestaw do cynowania i czy ktoś kupował i stosował o ten ? 

https://allegro.pl/oferta/zestaw-do-cynowania-duzy-cyna-pasta-autoand-7665473638

Warto to kupić czy polecacie coś innego (szpachli nie chce).

Bo rozmowy z 4 lakiernikami  skończyły się  hmmmm cenzura i przyzwoitość moja nie pozwala powiedzieć co myślę o lakiernikach ale chyba to najgorszy gatunek ludzi, który jest niesłowny , pazerny i ceny zmieniają się u nich chyba na podstawie pogody, bo logiki w tym nie widzę.

Kupowałem osobno, cynowałem lutownicą do rynien i palnikiem dremela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2019 o 14:55, pumex1 napisał:

to ze zlotu nr... Cholera, już nie pamiętam, na którym to w wyprawce było ;)

 

Zawsze to jakiś taki mały bonusik ;)

 

To akurat najsłabszy obecnie element - bo po prawie 20 latach przyda się renowacja.  

 

imageproxy.php?img=&key=ef6fef51816740e6

GT-In2.jpg

GT-In1.jpg

Jak na 20 lat to bardzo dobrze trzymają się. :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyba czołowa, która ledwo weszła do włoskiej 156 i listwa dachowa do niej, 4 poduchy amortyzatora, których zdjęcia nie dodam z powodu błędu i posiadłem 4 świece iskrowe oryginalne do gc8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...