Jump to content

Szmiglo

Użytkownik
 • Content Count

  301
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

109 Wspaniały

1 Follower

About Szmiglo

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  ŁÓDŹ
 • Auto
  Subaru Outback 2.5 CVT MY10

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. czy słynny Pan Jarek to ten warsztat? https://www.autojozefow.pl/
 2. Rozrząd + pompa wody + paski klinowe + płyn chłodniczy Eneos. (rozrząd na pasku mitshubosi, pompa wody aisin, rolki + napinacz). Tak mam u siebie. Około 1700 brutto.
 3. Jeżeli kupiłeś auto i nie znasz jego dokładnej historii serwisowej to ja bym zapisami się nie kierował. W 2,5 wymienia się rozrząd co 100k. Oczywiście odpowiedniego producenta. Przy innych nie sądzę, że na 100k starcza. 305k oznacza rozrząd i świece. Kumpel kiedyś mondeo kupił. Zaufał zapiskom w serwisówce i musiał do kosztów rozrządu doliczyć jeszcze remont motoru
 4. Szmiglo

  CVT - awarie

  czyli nie wymieniać
 5. zapraszamy do wątku pełnego bólu i rozgoryczenia
 6. a jest ktoś komu nie pali motor 2,5 oleju? Nasz od nowości pali. To takie ad blue do benzyn
 7. i to są fakty. Każdy chyba przyzna, że stare XC70 wygląda na większe i masywniejsze od V90 CC. Jak widać to tylko złudzenie. Jedyne co jest rzeczywiście mniejsze to bagażnik. Inaczej jest poprowadzona tylna szyba i nie ma już tej foremności. 4 zimówki nie wejdą.
 8. mamy w domu wszystkie trzy i tak się złożyło, że stały koło siebie. Patrzyliśmy z 1 piętra. Co do V90 CC. Wcześniej było xc70 i nowe przy starym jest bardzo malutkie. To już nie ten czołg co kiedyś. Oczywiście z wyglądu. Realnych wymiarów nie oceniam.
 9. to kombi. Z nazwy Ostatnio postawiliśmy koło siebie Q7, V90 CC i Outbacka. V90 CC malutkie, audi duże i "zewnętrznie" zbliżone do outbacka. To "kombi" ma wymiary suva, opory suva, spalanie suva, a teraz także cenę. Kawał wozu. Jest o czym marzyć do poduszki.
 10. Ja mam polskiego 2010 i nie mam podgrzewania wycieraczek. O ile wyglada to tak jak w forku czyli, ze jest pasek jak na tylnej szybie
 11. nie zrozumiałeś. Chodziło mi tylko o kuchenne sformułowania. Czy to już atak lobby gazowego na moją osobę? Żeby uciąć temat i nie zostać ukamieniowanym napiszę, że nie mam nic do podtlenku lpg. miłego !
 12. Potem zdziwienie, że niektórzy mówią, że gaz to tylko do kuchenek. A może się gaz skończył i trzeba butlę wymienić?
 13. a ja rozmawiałem z dealerem i wiem, że będą tylko różowe. Do tego nie na początku, a w środku maja. Cena? Cena tak jak i nowy Outback będzie tajemnicą. Dopiero jak podpisze się umowę to cena zostanie przedstawiona. Zdaniem dealera zmieniony zostanie także sam cennik subaru. Zamiast liczyć z euro przejdziemy na słynne kolumbijskie pesos. Myślę, że jak @Dyrekcjabędzie gotowa to będziemy jednymi z pierwszych, którzy się dowiedzą. Na co wam to wróżenie z fusów?
 14. Szmiglo

  CVT - awarie

  jak auto jest zadbane ,jest historia wymiany oleju, skrzynia nie daje oznak zużycia to można brać. Dla pewności możesz zlać olej, otworzyć miskę i sprawdzić czy opiłki nie latają. Skrzynie do co zasady przebiegi robią spore (jak się o nie dba). To moja obserwacja z forum amerykańskiego.
×
×
 • Create New...