Skocz do zawartości

Korozja w Foresterze


ted58

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Dohtuhka napisał:

Tylko wiesz, zrobienie tego (co widać) po ludzku zajęło by spawaczowi 15 minut więcej.

Hehe ja myślę że jeszcze szybciej. A 4 dni blokowałem im hale i zastępcze auto bo mieli niecny plan sztucznie podbic cenę:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, .Misza. napisał:

72629988_528995921194873_4429926683247640576_n.jpg

To akurat rdzewieje zazwyczaj pierwsze i jest do sprawdzenia od strony nadkola bez rozbierania niczego. Naprawa jest dość prosta, chyba że rdza rozeszła się już wszędzie, to pełna odbudowa / wymiana / złom. U mnie po naprawie tej zewnętrznej ścianki auto jeździ... jeden, dwa, trzy, wow... 8 lat ;)

Z miłą chęcią pokażę też rocznik 97 który obecnie w tym miejscu nie posiada rdzy na fabrycznych elementach :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, 133699 napisał:

Minąłem dzisiaj solarkę i tak mnie natchnęło.. chyba się nie zapadanie w tym roku? B)

Oo panie... jak u szwagra w imprezie... spod konserwacji wychodzi fabryczny blyszczacy lakier wachaczy... niezle.

 

Choc w forku to pomiedzy blachami i tak moze byc cyrk.

Edytowane przez lewy87r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jkarp napisał:


O i to jest dobra blacha na reparaturki. Nie wyrzucać. Tylko jak wyciąć z takiej puszki 2m kwadratowe....

Trzeba by napisać do producenta konserwy skąd biorą puszki, później do producenta puszek skąd biorą blachę, później do producenta blachy czy by sprzedali 2m x 2m. Później tylko czekać na odpowiedź, że oni w takie małe ilości się nie bawią :upside-down-face_1f643-small:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
59 minut temu, Pan Dziedzic napisał:

No kilka Bugów widziałem zjedzonych, także mój to bardzo porządny egzemplarz. :coffee:

Nie wiem jak Ty ale ja na drugim  zdjęciu widzę trochę korozji i od pewnego forumowicza znam doskonały sposób na to ... :coffee:

Edytowane przez ipsx82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zajrzałem w moim, w okolicę kielichów od strony bagażnika, a konkretnie do wnęki obok wlewu paliwa. Wylałem stamtąd jakieś 0.5L wody (tak - woda stała w tej wnęce (!))
Ktoś ma pomysł jak się tam mogła znaleźć? Nieszczelna tylna lampa? Jakiś spływ z dachu? Jak tylko się ociepli to wezmę się za to i to chyba konkretnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zajrzałem w moim, w okolicę kielichów od strony bagażnika, a konkretnie do wnęki obok wlewu paliwa. Wylałem stamtąd jakieś 0.5L wody (tak - woda stała w tej wnęce (!))
Ktoś ma pomysł jak się tam mogła znaleźć? Nieszczelna tylna lampa? Jakiś spływ z dachu? Jak tylko się ociepli to wezmę się za to i to chyba konkretnie...
Miałem podobną sytuację w obk. Winny był zatkany odpływ z szyberdachu

Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...