Skocz do zawartości

Korozja w Foresterze


ted58

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Panbenonium napisał:

Ale syf. Jak ja się cieszę, że nie kupiłem Forestera, jak chciałem go kupić :o

A ja sie przejmuje dziurą w nadkolu 2 x 5 cm:D Tak czy inaczej aż się boje zdejmować drugie. Swoją drogą przed zakupem auto oglądał mi mechanik który po pracy sobie dorabia ogarniając świnki i stwierdził że jak na forka spód jest w dobrym stanie. Patrząc na zdjęcie powyżej już wiem jak wygląda ten zły stan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale syf. Jak ja się cieszę, że nie kupiłem Forestera, jak chciałem go kupić

Mniej więcej w tym samym czasie co ja Volvo v70 (szukalem Forestera) kolega kupował forka sg, a mi tak nadawał że uu nie, Volvo to gniją bo tak słyszał. Już nie pracujemy razem, nie wiem jak tam z jego forkiem teraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jkarp napisał:


Mniej więcej w tym samym czasie co ja Volvo v70 (szukalem Forestera) kolega kupował forka sg, a mi tak nadawał że uu nie, Volvo to gniją bo tak słyszał. Już nie pracujemy razem, nie wiem jak tam z jego forkiem teraz.

Myśle że z Volvo i tak lepiej.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pan Dziedzic napisał:

Znam zajebistą recepturę na pozbycie się rudej z Forka, ( oraz zamulania w 2,0 NA ) :D 

Nie bądź łosiem kup fał łosiem? :P

  • Super! 2
  • Haha 4
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jest mega męskie V8 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zdemontowałem belki w forku sg bo widać już było jakieś małe dziurki. Po demontażu i młotkowaniu pokazało się więcej dziur. Wycięte to co zjedzone i wstawione nowe. Przy okazji nauczyłem się spawać. Spawy piękne nie są ale na pewno jest lepiej niż było, przy okazji odmalowane i zakonserwowane. :) 

IMG-2700.thumb.JPG.9c21add80fe780c448206a33843ce30f.JPG

IMG-2701.thumb.JPG.ba8025347c3e685b9d994b0155059cbe.JPG

IMG-2702.thumb.JPG.46bcbf001f62c2cc4197a0b90118506d.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, matmat napisał:

Ja ostatnio zdemontowałem belki w forku sg bo widać już było jakieś małe dziurki. Po demontażu i młotkowaniu pokazało się więcej dziur. Wycięte to co zjedzone i wstawione nowe. Przy okazji nauczyłem się spawać. Spawy piękne nie są ale na pewno jest lepiej niż było, przy okazji odmalowane i zakonserwowane. :) 

IMG-2700.thumb.JPG.9c21add80fe780c448206a33843ce30f.JPG

IMG-2701.thumb.JPG.ba8025347c3e685b9d994b0155059cbe.JPG

IMG-2702.thumb.JPG.46bcbf001f62c2cc4197a0b90118506d.JPG

Łooo Cie pierun. Nieźle. Chyba jednak w przyszłym roku zapodam konserwę elementów zawieszenia. U mnie na dwie belki to w jednej była dziurka 2cm. Reszta cacy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.08.2021 o 11:49, markos007 napisał:

Auto warte powiedzmy 15-17k, naprawa kielichów 8k.

Czy może nie lepiej kupić auto z Włoch lub Szwajcarii ze zdrowymi kielichami? Czy nawet z tych kierunków będą zaraz do roboty?

Szerze to nie wiem czy zdecyduje się na władowanie 8-9k w auto wartę mniej niż drugie tyle

Ja w ostatnich 2 latach włożyłem w mojego Forestera z 2009 - 41 tys złotych, przy wartości ubezpieczeniowej ok. 22 tys. Shortblock, dwumasa, sprzęgło, wtryskiwacze....Byłoby absurdem, aby go teraz sprzedawał.

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...