Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Podciągają to pod powodowanie niebezpieczeństwa na drodze czy coś takiego...

 

Każdy parking Centrum Handlowego podlega jedynie jurysdykcji ochrony tegoż centrum. Policja zawsze może Nas tam wylegitymować ale na tym się powinno skończyć no chyba że się ich rozeźli.

Białe szaleństwo gdzie się da od Wawy do Pruszkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huzar105, Ładny filmik. Widzę, że nie miałeś kameramana. Nie bałeś się że ktoś Ci kamerę zawinie jak tak sobie wkoło niej brykałeś...

:mrgreen:

Mój bajerancki aparat nie ma nawet nagrywanie z dźwiękiem. Mam też zwykłą kamerę, ale jakościowo cyfrówkę dogania analogówkę, a materiał łatwiejszy w obróbce i sprzęt mniejszy. Co do tego ujęcia jak "biegnę" :mrgreen: wyglądam jakbym kaczkę udawał, a tam było zaj... ślisko :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj slizgalo sie konkretnie pierwsze slizgi subaru po sniegu zaliczone :D

obawiam sie, ze dzis mozebyc juz czarno w miejscach nadajacych sie na slizgi a prognoza wiecej sniegu na ten tydzien nie przewiduje :(

 

na [edycja moderatora] ci ten krecik ? :mrgreen::twisted:

 

 

No jak to po co? zeby dyndal :D pamiatka z Pragi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się mi dziś nakręcić krótki film :mrgreen:

 

Proszę się nie śmiać :roll:

 

huzar105, a "w prawo" też się kółka da robić :?: :twisted:

Justyna daje rade :wink:

 

Zazdrocha bierze jak się "słucha" i ogląda to wszystko, pewnie jak wrócę do mojej negro to po śniegu będzie tylko wspomnienie :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o samochod mi chodzilo :mrgreen:

Wiem tylko justyna jest już pełnoletnia :)

 

huzar105, fajne jazdy, zwłaszcza, że widać dobrą "powtarzalność" poślizgów.
Dzięki kupiłem od kumpla w listopadzie za 200 zł używane zimy mają 4 lata i trzymają praktycznie jak nowe. Jestem bardzo miło zaskoczony. Chciałem nowe, ale w sumie jest to 5 albo 6 komplet opon w tym roku i kobieta już zaczyna narzekać, że inni jeżdżą po 2 lata na jednym komplecie opon :shock:

:mrgreen:

 

huzar105, a "w prawo" też się kółka da robić :?: :twisted:

Przejrzyj inne moje filmiki :)

Najbardziej się ciesze, iż dałem rade skleić ten filmik długo szukałem dobrego programu do edycji filmu. Teraz już będzie tylko lepiej.

 

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w kwestii formalnej co grozi ze strony straży miejskiej lub policji za "celowe wprowadzenie w poślizg" pod centrum handlowym ?

grozi 200 pln netto bo wczoraj otrzymalem taka propozycje bujajac sie na parkingu pod Tesco na Gorczewskiej. Na szczescie Panowie tez byli zajarani Subarakiem i puscili wolno :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skopałem się samodzielnie :mrgreen: kilka aut za mną, jedno przede mną, ładny, pusty, szeroki zakręt 90, w środku wysepka. Odpuściłem auto przede mną, trochę gazu, złożenie i............ poszedłem prosto :shock: . Na wejściu w zakręt był konkretny lód, chyba nasi już tu byli :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w kwestii formalnej co grozi ze strony straży miejskiej lub policji za "celowe wprowadzenie w poślizg" pod centrum handlowym ?

grozi 200 pln netto bo wczoraj otrzymalem taka propozycje bujajac sie na parkingu pod Tesco na Gorczewskiej. Na szczescie Panowie tez byli zajarani Subarakiem i puscili wolno :mrgreen::mrgreen:

 

Blefowali! Parking pod centrum handlowym to droga prywatna, chociaż jeżeli się uprą to zawsze coś znajdą...

A co do kwestii zajarania Subarakiem to raczej każdy Pan z drogówki zapatrzy się na niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzina 00.30. Wyjeżdżam od dziewczyny. Drogi osiedlowe białe, drogie główne miejskie białe, krajowa S1 biała, na shellu cała ekipa odśnieża... a raczej próbuje. Jeździ się pięknie, pewnie, przyczepność dobra, można jechać dynamicznie bo auto zachowuje się przewidywalnie. Tylko gość w CR-V próbował się mnie trzymać, reszta wymiękła. Niesamowicie cicho jeździ się po śniegu. Czułem się jak na rajdzie, tumany białego kurzu za samochodami i każdy łuk lekkim uślizgiem. Zakręty 90tki pełnym ogniem. Dlaczego banda idiotów sypie na to sól i robi gówno a nie drogę ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wypowiem się w imieniu bandy idiotów:

 

Sypie się sól, by puściło śnieg. Wtedy się ładnie po paru godzinach przejedzie i jest fajna droga. Nie każdy ma mega umiejętności połączone z hiper-super AWD, by móc spokojnie śmigać zimą. Solankę stosuję zdecydowanie do -10 C'. Potem już nie ma sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...