Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem o co wam chodzi, bo ja dzisiaj jechałem zupełnie normalnie do pracy, tzn.:

start z 5k.obr./min, dwa bąki na rozgrzewkę, na prostej wężykiem, każdy wystający spod śniegu krawężnik wyrywałem, a od drzew stojących przy drodze się odbijałem... szło bobrze do momentu, jak jakaś baba wyjechała mi z prawej z prędkością 20km/h, a ja leciałem coś koło 100 więcej... przywaliłem i walnąłem potrójnego dacha... na szczęście byłem już blisko pracy, więc włączyłem alarm i podjechałem przystanek tramwajem :idea:

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co wam chodzi, bo ja dzisiaj jechałem zupełnie normalnie do pracy, tzn.:

start z 5k.obr./min, dwa bąki na rozgrzewkę, na prostej wężykiem, każdy wystający z pod śniegu krawężnik wyrywałem, a od drzew stojących przy drodze się odbijałem... szło bobrze do momentu, jak jakaś baba wyjechała mi z prawej z prędkością 20km/h, a ja leciałem coś koło 100 więcej... przywaliłem i walnąłem potrójnego dacha... na szczęście byłem już blisko pracy, więc włączyłem alarm i podjechałem przystanek tramwajem

:mrgreen: :cool:

 

 

 

 

Pięknie pada dziś, od razu świat jest przyjemniejszy. Przez całą droge do pracy mogłem sobie spokojnie podziwiać uroki zimy...

spokojnie, bo i tak więcej stałem niż jechałem.... i to przez całe 2,5h :!: :twisted: :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie czy główne ulice w Warszawie sa odsniezone? Nie chce sie pchac z tylnopednymi letnimi oponami na jakąś ślizgawke a musze sie ruszyć z domu. Wczoraj wieczorkiem sie troche poslizgalem jak dopiero śneg zaczął się osadzać na jezdni. Boki na pustej ulicy sie fajnie sadzi ale nie fajnie sie hamuje na lodzie :roll: Dzis czeka mnie zmiana kół, chyba troche zmarzne. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołączam (dołanczam ) się do pytania. Heller, spocik?

a Imola?

 

...no właśnie, właśnie - też dołanczam: A IMOLA? Remont nawierzchni i pogrodzone?

 

chyba, że w okolicy jest jakieś zamarznięte jezioro? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zakładam zimówki. Niechętnie, ale zakładam...

 

ja chyba też niedługo założę zimówki ale w sumie myślałem,że na letnich gorzej będzie :idea:

 

[ Dodano: Czw Gru 17, 2009 11:57 am ]

Gdzie magia napędu 4WD, przecież bezpieczniej się przednionapędówką skręca

 

to szybko kupuj Saxo od DNL-a :idea:

 

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=129633

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie, forumowicze! imgw ostrzega!

 

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,95 ... iezne.html

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

"Od kilkunastu godzin 170 pługów walczy ze śniegiem". Złamanego drogowca ani efektów działalności nie widziałem ani w nocy ani dzisiaj :wink:

Jak dla mnie może tak zostać. Mniej turystów na letnich wyjedzie swoimi skodami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia, nawet nie ze względu na to że się ślizgam przy każdym ruszeniu ale porobiły się mega korki, więc zrezygnowałem z podróży na uczelnie i zawróciłem do domu, teraz czekam az ojciec przywiezie mi zimówki i bedzie gites. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...