Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Podrocze się troche i wrzucę kontrast dla tych wszystkich parkingów, placów, makr, ochron i policji w mieście. :mrgreen:

 

 

obraz001co.jpg

 

obraz002x.jpg

 

obraz003zt.jpg

 

obraz005io.jpg

 

obraz004t.jpg

 

zdj001.jpg

 

zdj002.jpg

 

PS. Za kilka godzin ta spokojna okolica zostanie nawiedzona przez kilkanaście wściekłych czterołapów. :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj było wstepne zapoznanie.Sprawa nie do opisania.Przekładanie z boku na bok nawroty,spadania w nawrót bokiem poprostu Odlot.Po kilkunastu zjazdach i pojazdach czlowiek jest tak spokojny i odstresowany że bombka nikogo nie ruszy :grin: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam nad stroną prawną poślizgów... u mnie na najlepszych zakretach jest monitoring miejski... łapią za rozmowe przez komórkę nawet :shock: Póki co mnie nie wzywali na komendę na film ze mną w roli głównej :mrgreen: Zaraz jadę się poboczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w kwestii formalnej co grozi ze strony straży miejskiej lub policji za "celowe wprowadzenie w poślizg" pod centrum handlowym ?

 

Jest taki przepis? :roll:

 

Wg mnie nie powinni za to ścigać. Zawsze to szlifowanie swoich umiejętności :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj slizgalo sie konkretnie pierwsze slizgi subaru po sniegu zaliczone :D

obawiam sie, ze dzis mozebyc juz czarno w miejscach nadajacych sie na slizgi a prognoza wiecej sniegu na ten tydzien nie przewiduje :(

 

na [edycja moderatora] ci ten krecik ? :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj z rana zaliczyłem Biały Krzyż jadąc od Wisły do Szczyrku - drogowcy niestety nei zaspali i dosyć porządnie wyczyścili drogę :evil: ale na szczęście wyżej było już biało, oprócz tego przez całą drogę mijałem tylko jedno auto więc mogłem sobie jechać swoim tempem bez przeszkód :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka zima, a ja bez auta :cry:

Po kilkunastu zjazdach i pojazdach czlowiek jest tak spokojny i odstresowany że bombka nikogo nie ruszy :grin: :lol:

poczekaj, az zadzwonie do Ciebie :twisted::mrgreen:

 

Jak juz kiedys dojade do was, to chyba zostane na dluzej :grin:

Byle sie to wszystko nie rozstopilo :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...