Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Pod IKEĄ - dopiero zaczynal w sumie snieg padac i nie bylo jeszcze dokonca slisko, teraz warunki znacznie sie poprawiaja :mrgreen:

 

Najlepszy do slizgania jest chyba Pasaz Lodzki - z racji, ze jutro mam wolne bije sie z myslami coby jechac tam teraz :D mam nadzieje, ze warunki do jutra sie utrzymaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lodzi tez pada :)

pierwsze slizgi mam juz za soba:

moze do rana napada wiecej :)

Fajnie tylko szkoda, że słaba jakość filmu :sad:

Ps. Nie zdziwię się jak ktoś napiszę Ci czym żeś to nagrywał kalkulatorem :mrgreen:

Gdzieś ostatnio widziałem taki komentarz :wink:

My z Szakalem też dziś sprawdzaliśmy jak się jeździ :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nikt nie mial nagrywac tylko kumpel przypadkiem wyjal telefon i udalo mu sie kawalek mnie zlapac :) to wrzucilem co by pokazac, ze w centralnej polsce posypuje :mrgreen:

Się rozumie :D :grin:

Szczerze to czasem jest większa radocha oglądać autko, które lata bokami niż w nim siedzieć :D Dziś się przekonałem o tym :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy cargo ale dopiero w godzinach wieczornych w dzień parkuje tam za dużo samochodów.

Placyk sporawy tylko czasem za ciasno, sporo osób przyjeżdża :twisted: Wczoraj o 23 było już lodowisko.

Ja pierwszą stratę już zaliczyłem :cry: okazało się że jednak krawężnik jest mocniejszy od felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co jest? Czuję się trochę zawiedziony, albo coś mi nie działa. Dzisiaj jadę do pracy, piaskarki na Ursusie nie widzieli od '49, wszystko zasypane. Mam zimówki, co prawda to ich ostatni sezon, ale są. Co gdzieś nie skręcę, to od razu mi dupę zarzuca i kontra, kontra, nawet jak jadę 20km/h. No co się dzieje, czy ja mam coś popsutego? Gdzie magia napędu 4WD, przecież bezpieczniej się przednionapędówką skręca :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...