Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

To z dzisiaj o 01.00 w nocy.
Oj trochę się wykotłowało paliwa :twisted:

U mnie podobny show dają driverzy z BMW przy pierwszym śniegu :wink: :mrgreen:

P.S. A i diody są nawet ;)

No som :wink: Ja wiem co za forumowicz siedzi za kierownicą ;) I część forumowiczów też wie ;)

 

Oj trochę się wykotłowało paliwa

_________________

Subaru na parkingu, super! Pięknie, cudownie! Emocje sięgają zenitu! :shock:

 

 

 

 

:mrgreen:

Emocje były, ale wcześniej :razz:

Więcej nie pokarzę bo i tak nie chcecie oglądać :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wrx5555 (12 min. temu)

 

Doing silly donuts is what you shouldn't be doing in your WRX. What you should do is to find some road with some decent corners and there train driving your 4x4.

 

 

:twisted:

 

Pewnie sam ten gość robił nie raz bączki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gpruszko, no i ?

co no i?

Nic nie wymyślił :mrgreen:

Sezon polowań na ośki uważam za otwarty. :twisted:

 

Na co oni wszyscy liczyli ? :mrgreen:

Serio? Haha ja dziś upolowałem Q7 na Radzymińskiej. Choć ogniem poszedł jak zjechał mu koleś jadący lewym pasem(normalka u nas) ja go wziąłem prawym jak się jeszcze toczył tym lewym. Tylko dziwnie się patrzył jak okazało się, że ośka go wyr... wyprzedzając go i pierwsza dojechała do M1, a koleś za mną :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewnie sam ten gość robił nie raz bączki

Raz, góra dwa. :mrgreen: i dalej się wstydzę. :grin:

Eee tam głupoty gadacie :razz: Tylko jak ja zobaczę któregoś z Was robiącego bąki to też Wam powiem :razz: :mrgreen:

Nam chodziło w tym żeby strzeliła marchewa no i była :twisted: A potem dzida bokami. Bo tam jest za mało miejsca żeby się rozbujać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blackdogwwl, tak czy inaczej brawo za odwagę :lol:

ja tam bym się bał takich rzeczy :mrgreen:

Hahaha... no tak. Ja wiem, że każdy gł.. potrafi się kręcić w miejscu. Wiem o co Wam chodzi. No ale.. Niektórzy lubią nawet posłuchać samej muzyki boxera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIKKI napisał/a:

Nie wiem o co wam chodzi, bo ja dzisiaj jechałem zupełnie normalnie do pracy, tzn.:

start z 5k.obr./min, dwa bąki na rozgrzewkę, na prostej wężykiem, każdy wystający z pod śniegu krawężnik wyrywałem, a od drzew stojących przy drodze się odbijałem... szło bobrze do momentu, jak jakaś baba wyjechała mi z prawej z prędkością 20km/h, a ja leciałem coś koło 100 więcej... przywaliłem i walnąłem potrójnego dacha... na szczęście byłem już blisko pracy, więc włączyłem alarm i podjechałem przystanek tramwajem

 

 

:mrgreen: :cool:

 

joke story?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIKKI napisał/a:

Nie wiem o co wam chodzi, bo ja dzisiaj jechałem zupełnie normalnie do pracy, tzn.:

start z 5k.obr./min, dwa bąki na rozgrzewkę, na prostej wężykiem, każdy wystający z pod śniegu krawężnik wyrywałem, a od drzew stojących przy drodze się odbijałem... szło bobrze do momentu, jak jakaś baba wyjechała mi z prawej z prędkością 20km/h, a ja leciałem coś koło 100 więcej... przywaliłem i walnąłem potrójnego dacha... na szczęście byłem już blisko pracy, więc włączyłem alarm i podjechałem przystanek tramwajem

 

 

:mrgreen: :cool:

joke story?

 

Za dużo filmów fantasy :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blackdogwwl :arrow: Kurcze ja bylem pod Parkiem Smaku o 22.30 i bylo kilka zacnych Subaryn, po czym przenioslo sie cale towarzystwo do Praktikera i tam pare minut szalenstw...

Jak pierwsza grupa sie zmyla bo padlo haslo Policja, pojechalem zatankowac i spotkalem kolejnych pare slusznych autek krecacych sie na parkingu :mrgreen:

Dopiero co wszedlem do domu a do M1 mam 5 minut wiec nie wiem jak nas nie zauwazyles :/

Sorry - mialem zadzwonic ale opuszczajac dom w pospiechu zapomnialem zapisac nr tel. :evil::evil:

 

P.S. Pozdrawiam wszystkich tych ktorzy byli - milo bylo poznac!!

Chociaz nie mam pojecia jakie maja nicki na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po czym przenioslo sie cale towarzystwo do Praktikera i tam pare minut szalenstw...

 

To chyba załapałem się na tą grupę... Pozdrawiam wszystkich spotkanych, fajnie się było powygłupiac trochę, choć powiem szczerze ilość aut, które się tam kręciły trochę mnie zaskoczyła :roll:

Jak dojeżdzałem do M1 i zobaczyłem tyle samochodów, to pomyślałem, że może dziś jest jakaś "Noc zakupów" czy jakoś tak :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blackdogwwl :arrow: Kurcze ja bylem pod Parkiem Smaku o 22.30 i bylo kilka zacnych Subaryn, po czym przenioslo sie cale towarzystwo do Praktikera i tam pare minut szalenstw...

Jak pierwsza grupa sie zmyla bo padlo haslo Policja, pojechalem zatankowac i spotkalem kolejnych pare slusznych autek krecacych sie na parkingu :mrgreen:

Dopiero co wszedlem do domu a do M1 mam 5 minut wiec nie wiem jak nas nie zauwazyles :/

Sorry - mialem zadzwonic ale opuszczajac dom w pospiechu zapomnialem zapisac nr tel. :evil::evil:

 

P.S. Pozdrawiam wszystkich tych ktorzy byli - milo bylo poznac!!

Chociaz nie mam pojecia jakie maja nicki na forum :)

Daj mi halo do siebie na pw to się umówimy albo jak już będę to zadzwonię. No bo sam muszę jechać na zakupy do M1. Pewnie w niedziele będę :mrgreen: albo sobota. Ale jeszcze nie wiem :)

No ja równo 22.00 musiałem się zmyć;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blackdogwwl :arrow: Kurcze ja bylem pod Parkiem Smaku o 22.30 i bylo kilka zacnych Subaryn, po czym przenioslo sie cale towarzystwo do Praktikera i tam pare minut szalenstw...

Jak pierwsza grupa sie zmyla bo padlo haslo Policja, pojechalem zatankowac i spotkalem kolejnych pare slusznych autek krecacych sie na parkingu :mrgreen:

Dopiero co wszedlem do domu a do M1 mam 5 minut wiec nie wiem jak nas nie zauwazyles :/

Sorry - mialem zadzwonic ale opuszczajac dom w pospiechu zapomnialem zapisac nr tel. :evil::evil:

 

P.S. Pozdrawiam wszystkich tych ktorzy byli - milo bylo poznac!!

Chociaz nie mam pojecia jakie maja nicki na forum :)

Daj ma halo do siebie na pw to się umówimy albo jak już będę to zadzwonię. No bo sam muszę jechać na zakupy do M1. Pewnie w niedziele będę :mrgreen: albo sobota. Ale jeszcze nie wiem :)

No ja równo 22.00 musiałem się zmyć;/

:arrow: PW

 

blackdogwwl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

P.S. Pozdrawiam wszystkich tych ktorzy byli - milo bylo poznac!!

Chociaz nie mam pojecia jakie maja nicki na forum :)

 

pozdrawiam również niestety moje prawe tylne koło pocałowało krawężnik na rondzie i musiałem szybko do garażu gnać zanim powietrze uciekło, w takim mrozie kółko zmieniać :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dojeżdzałem do M1 i zobaczyłem tyle samochodów, to pomyślałem, że może dziś jest jakaś "Noc zakupów" czy jakoś tak

 

strasznie ciasno było po 23 przyjechała policja to skoczyłem na parking Makro razem z the.wolf ,dociążyłem tył zakupami i tak przed 1:00 pod M1 pusciusieńko było to pośmigałem jeszcze trochę :mrgreen:

 

drobny krawężnik niestety zaliczyłem :evil: chciałem z parkingu wyjechać juz pomału ale przez zaśnieżoną szybę nie zauważyłem krawężnika-najechałem lewym kołem ale na wprost z małą prędkością to chyba nic sie nie stało (opona i felga cała,nic nie puka i nie ściąga )- jak to trzeba zawsze uważać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...