Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

na sniegu sie spisuja :mrgreen:

 

Co robią? :mrgreen:

 

Harvester może powiedzieć jak się spisują, bo zawracałem na skrzyżowaniu przy użyciu samego gazu - 10 km/h. Jak dam więcej gazu to już się robi zbyt zamaszyście. :twisted:

 

Inna sprawa, że dość już zjechane są - zwłaszcza ranty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poranna pora przywital mnie w wawce piekny snmiezek, jako ze zabawke mam od wczoraj nie omieszkalem wpasc do pobliskiego lasku na chwile- wrazenia bezcenne, za wszystko inne zaplace karta mBank :lol:

 

Aha po wyprawie postanowilem zmienic kola na zimowe i juz zaczynam zalowac bo na czarnym smiga sie lepiej na lysolach letnich :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj rano 11, droga z Siedlec na Domanice, nowy asfalt, równiutki jak stół, z równą, ubitą i wyślizganą warstwą śniegu, nie skalany ani ziarenkiem z piaskarki :grin:

nawet przy zmianie pasa przy 50 trzeba było kontrować,

hamowanie silnikiem na trójce od 50 w górę nawet na lekkim łuku powodowało, że tył zaczynał żyć własnym życiem i trzeba było kontrować

coś wspaniałego, skopałem niemiłosiernie wszystkich :twisted:

 

okazało się, że na tak śliskiej nawierzchni hamując silnikiem (załączając reduktor) byłem w stanie zatrzymać się o wiele szybciej niż używając hamulca,

 

wróciłem do warszawy a tu jakby tylko po deszczu :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem się odprężyć po pracy na jakimś zabielonym parkingu. Nic to, że śniegu na razie niewiele - pomyślałem sobie - ważne, żeby przyczepność zerwać i dalej samo idzie. Wyłączyłem radyjko, żeby mi nie przeszkadzało w kontemplowaniu dźwięku silnika i jazda po parkingu. Znaczy jazda... No przesuwam się raz jednym, raz drugim bokiem do przodu :razz: I taniec deszczu zadziałał: zaczął delikatnie prószyć śnieg... I'm dreaming of a white Christmas :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

polecam zimą Bieszczady zwłaszcza drogę od Lutowisk do Cisnej (przez Dwernik)

Piękna okolica, świetna trasa. Zastanawiałem się w wakacje, jak się w Bieszczadach musi jeździć zimą... Co tam jest jeszcze do roboty oprócz picia?? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...