Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dziś po ekologiczne żarówki pojechałem na drugi koniec miasta - tam pod M1 jest wielki parking :) Ekologia jednak może być przydatna :twisted:

 

To moja pierwsza zima z 4x4 i muszę powiedzieć, że cieszyłem się jak dziecko, byłem w świetnym humorze i nawet pomachałem parkingowemu cieciowi, który mnie gonił ... rowerem :roll: Potem przyjechało tylu ślizgaczy, że cieć se dał spokój...

 

Trochę to VDC utrudnia zabawę, ale bączki w miejscu da się kręcić :cool: Dopiero stanowcze "będę rzygać" żony ostudziło mój zapał. Pewnie ściemniała, ale mam jasną tapicerkę to wolałem się nie przekonywać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby co to ja bede tak jak napisalem w innym temacie (22-22.30)

zapraszam - chetnie poznam forumowa brac :mrgreen:

Dajcie znaka gdzie będziecie :)

Wrazie co tel 504738242

Zaśnieżona zielona Primera combi ze świniami których i tak nie będzie widać to ja :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby co to ja bede tak jak napisalem w innym temacie (22-22.30)

zapraszam - chetnie poznam forumowa brac :mrgreen:

Dajcie znaka gdzie będziecie :)

Wrazie co tel 504738242

Zaśnieżona zielona Primera combi ze świniami których i tak nie będzie widać to ja :cool:

 

jak obiecasz ze wezmiesz aparat to moge przedzwonic jak bede na miejscu i cos bedzie... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby co to ja bede tak jak napisalem w innym temacie (22-22.30)

zapraszam - chetnie poznam forumowa brac :mrgreen:

Dajcie znaka gdzie będziecie :)

Wrazie co tel 504738242

Zaśnieżona zielona Primera combi ze świniami których i tak nie będzie widać to ja :cool:

 

jak obiecasz ze wezmiesz aparat to moge przedzwonic jak bede na miejscu i cos bedzie... :cool:

 

a gdzie macie zamiar byc? moze bym podjechal... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie - gdzie się kryją dobre miejscóweczki na południu Warszawy zdatne to polatania po śniegu ?

 

Willanów + Ursynów

 

 

 

Harvi ?

Jest taka jedna fajna secret droga na niedaleko mojego domu :twisted: Ale z tym to do JackaD musisz uderzyć, jeżeli chodzi o placyki, to można przy realu spróbować.... tyle, że ja jeszcze tam nie próbowałem uderzać ;)

 

[ Dodano: Czw Gru 17, 2009 5:29 pm ]

BTW pod M1 w nocy się szybko leci, a teren fajny :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nasypało w 3mieście!!! :mrgreen:

A drogowcy konkretni zaspali :grin: :twisted::mrgreen:

 

Co za szczęście - akurat w dzień, kiedy biorę od rodziców samochód i jadę na WF do Gdańska i potem na angielski :lol::twisted:

Już WF za mną, suuuper się jechało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby co to ja bede tak jak napisalem w innym temacie (22-22.30)

zapraszam - chetnie poznam forumowa brac :mrgreen:

Dajcie znaka gdzie będziecie :)

Wrazie co tel 504738242

Zaśnieżona zielona Primera combi ze świniami których i tak nie będzie widać to ja :cool:

 

jak obiecasz ze wezmiesz aparat to moge przedzwonic jak bede na miejscu i cos bedzie... :cool:

 

a gdzie macie zamiar byc? moze bym podjechal... :roll:

 

ktorys z parkingow albo na tylach Paru smakow albo M1... znalezc nie bedzie problemu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartekfi, będziesz pod M1 dzisiaj

 

 

Może podjadę.. ale to dopiero gdzieś koło 23 pewnie, bo muszę poczekać aż moja lepsza połowa skończy obcowanie z kulturą bardzo wysoką :wink:

a to poważna sztuka jest i za cholerę nie wiem o której się skończy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to poważna sztuka jest

 

połowa czy kultura? :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wróciłem z biznesowych zakupów - wyjechałem ok. 19:15 - 18 slajdów na zaciszańskich uliczkach, po stronie nie-ASO, potem 8 przejazdów po Targówku Fabrycznym - deep powder driving, 3 małe boki na Ziemowita (na jednym z zakrętów stała policja :?: - złapali dwie skodziny :!: ), potem szybkie zakupy, przejazd przez ziemne drogi Ząbek - 5 boków, juz miałem wracać do domu - niespodzianka :!: otwarta nowa szeroka i jeszcze nieuczęszczana droga z ładnym łukiem - sprawdziłem ją 3 razy w jedną i 3 z powrotem, potem dwa slajdy na Ziemowita, dość szeroko w Klukowską, 3 ciasne kółka przy mostku, wahadłem przy ogródkach działkowych w obie strony i postanowiłem jeszcze dotankować - przejazd Radzymińską, zmieniałem pasy jak nawiedzony :oops: bo ośki zawadzały. Nawrót 180% na Radzymińskiej przy Praktikerze - pomachałem ogonem. Zaliczony bezwiednie kill merola w terenowej budzie (oznaczenie nieczytelne) na światłach przy Bystrej. I tyle na dzisiaj. Bez happy endu - myślałem że pies siedzi w domu, otworzyłem bramę żeby wjechać, tymczasem bydlak schował się w budzie, ja wjechałem, on cichaczem smyknął za bramę - dorwałem zbiega po długim pościgu. Jutro od rana parking w Makro :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,a myslalem ze nie doczekam sie sniegu w jukeju :evil: a tu prosze jest -1 i sniezek sobie pada :mrgreen: do jutro powinno napadac tyle ze bedzie mozna sobie po parkingu pojezdzic troszeczke :razz: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,a myslalem ze nie doczekam sie sniegu w jukeju :evil: a tu prosze jest -1 i sniezek sobie pada :mrgreen: do jutro powinno napadac tyle ze bedzie mozna sobie po parkingu pojezdzic troszeczke :razz: pozdrawiam

 

a w styczniu tu ciebie nie bylo ??

taka sama sytuacja byla , ogolnie w uk poruszenie jak przy jakims zamachu terrorystycznym

btw jutro ma byc do 20 centow sniegu wiec ogladajcie ''sceny kataklizmu '' jaki nawiedzil uk jutro w wiadomosciach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiane opon 24h masz na trasie torunskiej na odcinku miedzy Basenem Polonez (rondo X) a Carrefourem na targowku - do tego po drodxze pod m1

 

 

Niestety, tam jest tylko pomoc drogowa 24h.

Warsztat i wulkanizację mają z reguły zamknietą, choć jak mi powiedziała miła pani przez telefon, "czasem jest dłużej otwarte" :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zoowty, niestety w zeszlym roku jak spadl ten "duzy snieg" to ja byle w polandzie :evil: ale teraz jestem na miejscu i ciesze sie jak dziecko :mrgreen:

 

bardzo mozliwe , a tak na marginesie gdzie smigasz pokatac

na heatrow :twisted: ?? jest duzy plac hehhehe :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja już wróciłem :twisted: było super :cool: Tylko kurcze nikogo z Was nie było ani nie słyszałem :sad: Poznałem tylko kolegę z zielonego Blob eye combi (jego żony autko), który odstresowywał się bo żoneczka w 8 miesiącu ciąży :twisted: Pogadać było miło. Potem zrobiło się trochę tłoku i żeśmy się zmyli. Latałem tu na parkingu Leroya i RTV EURO AGD. Na letnich dawałem radę :twisted: Boki na lodzie były świetne tylko wyciągnąć ich nie mogłem bardzo :neutral: Teraz będę dopiero albo w niedziele albo w sobotę. Widziałem, że sól tam sypią tylko na ulicach na parkingach już nie :cool: Dajcie znać albo dajcie do siebie tel na pw jak będziecie w weekend aparat znowu wezmę :) Bo dziś szalałem to nie myślałem o zdjęciach :twisted:

 

jakby co to ja bede tak jak napisalem w innym temacie (22-22.30)

zapraszam - chetnie poznam forumowa brac :mrgreen:

Dajcie znaka gdzie będziecie :)

Wrazie co tel 504738242

Zaśnieżona zielona Primera combi ze świniami których i tak nie będzie widać to ja :cool:

 

jak obiecasz ze wezmiesz aparat to moge przedzwonic jak bede na miejscu i cos bedzie... :cool:

 

aparat był i latał po samochodzie :) W sobotę albo w niedziele też będzie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec chcialem podjechac do M1, wpadam z bielan na trasę AK a tu niespodzianka o 22 trasa stoi jak w dobrym szczycie ok 17 :mrgreen: z żalem zrezygnowałem z zacnego towarzystwa pod M1 (pewnie bym dotarl na 24) i pojechalem do Makro pod Hutą :cool: po 40 minutach boczurowania miałem dosyć, następnym razem moze spota właśnie tam :?: nikt nie gania, pusto, cicho i przyjemnie :cool: :mrgreen:

 

ps. pozdrawiam upalającą razem ze mną ekipę z takiego małego usportowionego Rovera serii 200, to chyba było te MG czy jakos tak :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...