Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

poranek w Poznaniu też był z tych przyjemnych --> filmik

 

i co można Forkiem w dieslu :?: :wink:

 

chyba o 7 rano byłeś ,taki pusty parking :cool:

 

[ Dodano: Pon Gru 21, 2009 7:45 pm ]

właśnie w tvn zapowiadają ocieplenie do 10 stopni ciepła :evil::evil: lipa jakaś :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.Panowie sory ze w tym temacie o to pytam ale nie opłaca się zakładać kolejnego w tak błachej sprawie:P.Mianowicie orientujecie się może ile kosztuje jazda próbna Imprezką ? i czy są jakieś wymagania ? Mam prawko od miesiąca i chciałbym się przejechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.Panowie sory ze w tym temacie o to pytam ale nie opłaca się zakładać kolejnego w tak błachej sprawie:P.Mianowicie orientujecie się może ile kosztuje jazda próbna Imprezką ? i czy są jakieś wymagania ? Mam prawko od miesiąca i chciałbym się przejechać.

 

Prawo jazdy od co najmniej dwóch miesięcy wymagane :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co można Forkiem w dieslu :?: :wink:

można nawet lepiej, gdyby nie to niewyłączalne VDC :roll:

chyba o 7 rano byłeś ,taki pusty parking :cool:

o 7 to ja śpię :mrgreen:

 

byłem koło 11, potem zrobiłem zakupy i po wyjściu ze sklepu patrzę, a tam już się kręcą 2 pługi. Pośmigałem jeszcze trochę między nimi i to by było na tyle - trzeba czekać na następny opad śniegu :)

 

PS. jakby ktoś chciał się za drobną opłatą przejechać super komfortowym i przyjaznym dla środowiska forkiem diesel to proszę o PW :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy się ładnie po paru godzinach przejedzie i jest fajna droga. Nie każdy ma mega umiejętności połączone z hiper-super AWD, by móc spokojnie śmigać zimą...
Przepraszam, ale nie mogę się zgodzić.

 

1. Mam nieszczęście mieszkać obok ponurej sławy drogi nr 4 oraz często muszę nią jeździć. Gdy pada śnieg, na drogę sypane są tony soli i innych świństw oraz jakaś glina. Powoduje to, że przy istniejącym na tej drodze natężeniu ruchu jazda po zmierzchu jest po prostu samobójcza - nic nie widać. W zasadzie należałoby włączyć spryskiwacz na stałe. Z kolei na drodze ze śniegiem widać wszystko.

Pomijam tu aspekty ochrony środowiska i naszych samochodów - przecież za to płacimy chorobami, wytrutymi roślinami i zwierzętami, zatrutą wodą i żywnością, zardzewiałymi samochodami itp.

 

2. Kilkanaście (chyba) lat temu ładnie wyremontowano odcinek z Łańcuta do Przeworska. Między innymi ponaklejano na szosę ładne odblaski. Wszystko zostało niszczone przez pługi w pierwszej zimie. W piątek widziałem, jak spod pługa sypało iskrami.

 

3. Pamiętam czasy (i sam wtedy jeździłem samochodem), gdy z dróg tylko odgarniano śnieg. AWD miały wtedy tylko pojazdy wojskowe, 90% samochodów miało napęd na tył, o ABS, ESP czy oponach zimowych nikt jeszcze nie słyszał. Wtedy jako taka umiejętność jazdy po śniegu była obowiązkowa i dla wszystkich było oczywiste, że w zimie pada śnieg (także na drogi). Ludzie jeździli spokojniej, a przede wszystkim z ROZSĄDKIEM. Nie było tylu tragicznych wypadków w zimie. Fakt, ruch był niewielki, ale społeczeństwo nie było jeszcze tak ogłupione. W piątek widziałem, jak po prawym pasie (całkowicie odśnieżonym) jechała kolumna samochodów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...