Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Mogła by już wreszcie być porządna zima , nasypać dużo śniegu i jeszcze duży mróz potrzebny żeby te bakterie i choróbska wymarzły

 

popieram w 40%

 

 

 

 

 

 

50%

 

 

 

 

 

 

 

 

70%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

100% :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowiczów z Ursynowa zachęcam do wycieczki na parking Tesco. Parking jest kompletnie pusty, bo sklep nie działa, a brama wjazdowa od KEN jest zamknięta. Wystarczy jednak pojechać kawałeczek dalej KENem i za pętlą autobusową wjechać na teren Tesco przez otwartą na oścież bramę dla TIRów :) Cały plac stoi otworem i da się wspaniale poszaleć, z czego nie mogłem nie skorzystać ;-) Ochrona grzeje się pewnie w jakiejś kanciapie, więc nikt nie przegania, a bramy pewnie nie zamkną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto kaca leczy to leczy i mam nadzieję że wyleczył a ja sobie pojechałem pod M1, pusto cicho i PIĘKNY ŚNIEG :mrgreen: piękne kręcenie się na tymże białym puchu :cool: wypatrywalismy z moim dziewczęciem innych subarakow a tu nic - duch w narodzie ginie - ale najfajniej ze wciąż pada i jutro tez sobie podjadę :mrgreen:

 

ktos jutro chętny dołączyć ok 22 :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imgp4049k.jpg

 

[ Dodano: Pią Sty 01, 2010 11:33 pm ]

To się nazywa śnieżna dziewica!

 

imgp4057l.jpg

 

[ Dodano: Pią Sty 01, 2010 11:49 pm ]

Dziś był wyjazd do żony w szpitalu a potem powrót co by się odstresować troszkę na trasie wolniutko ale...

 

POTEM

 

Ogromny plac pod cmentarzem w Grodzisku, chyba ze 100 ósemek, zaraz potem Lidl i walka pomiędzy latarniami, następnie Tesco i kilka ciekawych układów, już miałem odpuścić ale piękny dziewiczy placyk się mym oczom ukazał, trzeba było dziewicę :wink: wykorzystać.

 

Więcej zakrętów bokiem nie pamiętam i proszę o wybaczenie.

 

Maszyna zakupiona 4 miesiące temu została przetestowana już w każdych warunkach i śmiem twierdzić, że warto było.

 

Tylko Subaru!

 

Teraz szwagra co szuka auta namawiam na Foresterka, chyba się da namówić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...