Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

ja może jakiś dziwny jestem, ale subarakiem w ciągu 3 lat nie byłem chyba jeszcze na parkingu zeby sie pokręcić :shock:

 

jak jest biało to owszem lubie poganiać ale wybieram sobie jakąś boczną dróżkę i .... coco jumbo i do przodu :twisted: IMHO w dobrym upalanku musi być trochę prędkości i naturalnych konfiguracji trasy żeby był fun , parking mi tego nie daje :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest biało to owszem lubie poganiać ale wybieram sobie jakąś boczną dróżkę i .... coco jumbo i do przodu :twisted: IMHO w dobrym upalanku musi być trochę prędkości i naturalnych konfiguracji trasy żeby był fun , parking mi tego nie daje :twisted:

 

W 100% się zgadzam, niema jak polatać po zakrętach. dobrze jak na jakiejś bocznej dróżce bo bespieczęstwo przedewszystkim.

Na placu to każdy potrafi się pokręcić :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poszalałem w lesie w wielkopolsce ale raczej nie ślizgaczowo a raczej na sprawdzenie gdzie to szuwar da radę wjechać. I było pięknie. Dróżki leśne gdzie tylko ślady zwierzaczków, śnieg do połowy łydki. To auto jest do tego stworzone!!! Było extra. Lepiej to by się jeździło chyba tylko Skodą Yeti :mrgreen: Pozdrawiam fanów białego szleństwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walczyłem, trzy razy kontrowałem ale zakręt się zacieśniał, machałem kierownicą jak oszalały ale już w pewnym momencie zauważyłem światła z przeciwka i tylko marzyłem o poboczu, nic się wielkiego nie stało, dojechałem do domu a po oględzinach okazało się, że troszku ta przyjemność będzie mnie kosztować.

 

PS Po wylądowaniu w rowie i po ok 30 sek. zjawiło sie kilku przesympatycznych Panów z pomocą i tu też im dziękuje bo sam chyba bym nie wyjechał. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...