Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

ech... jak miło było popatrzeć dzisiaj przy wyprzedzaniu na samochody, które mieliły kołami i stawały bokiem przy podjeździe do Zieleńca ;) a największym hardcorem było sprawdzanie na GPS, czy jeszcze jestem na drodze na "Autostradzie Sudeckiej" - czy już jestem w rowie :mrgreen: Piękna biała tafla - bez śladu jakiegokolwiek przejazdu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pada teraz niby deszcz i takie zlodowaciałe kuleczki. :)Ciekawe jak dziś będzie wieczorem bo chyba ucieknę z domu żeby być pod M1 :twisted:

 

W Łodzi tez niestety tragedia z opadem sniegu :twisted: , drogowcy nie daja rady z odgarnianiem. :mrgreen:

 

Jak mowi blackdogwwl w takich warunkach nawet oska daje frajde z jazdy :cool: :smile:

Oj daję :twisted: Tylko czasem brakuje tego tyłu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie da sie tego polaczyc i miec awd

Co sie nie da, tniesz na pół, lepisz kropelką i śmigasz :mrgreen:

Mojej zony dziadek onegdaj wzial poprzekladal (do tej pory nie wiem co i jak dokladnie) wszystko w traktorze, lacznie z kierownica i siedzeniem, i jezdzil tylem do przodu. Ot, nie podobala mu sie lycha (to taka bardziej ladowarka byla) z przodu :mrgreen:

 

Da sie? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę ostatnio psioczyłem na AWD w mieście, ale jak sobie dzisiaj zrobiłem rajd po uliczkach Ursusa (byłej fabryki) to normalnie banan na twarzy non stop :D A miny kierowców jak slidem dołączasz się do ruchu - bezcenne (jakieś niedobitki tam czasem jeżdżą).

 

Zapraszam na Ursus póki widno (ul. Posag 7 Panien i okolice)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od czego by tu zacząć....

 

wyskoczyłem "na chwile" coś załatwić... i od momentu kiery ruszyłem z miejsca jeden wielki banan :twisted:

 

włączanie się do ruchu bokiem, zakręty bokiem, nawroty bokiem, na prostej bokiem... te nieruchome biedne ośki i pseudo AWD stały normalnie w miejscu :mrgreen:

 

wpadam do wujka Barego i również wyskoczyliśmy na momencik... wujek Bary naprawił mi hamowanie na śniegu, świeci się taka czerwona kontrolka ABS ale auto zaczęło hamować a jak się ustawia :shock:

 

jednak jarmaj miał racje, ABS jest dla kochających inaczej :twisted:

 

zakończyłem wycieczkę wjazdem bokiem do paśnika... auto zalane i gotowe na wieczorne "załatwienie bardzo ważnej sprawy na mieście" :mrgreen:

 

Subaru rządzi :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem! Pobrykałem!

O której byłeś??

Ja o 22 przeleciałem przez Przegibek, potem koło 23 byłem na patelni na Salmopolu. Potem pojechałem do Wisły i wróciłem przez Salmopol.

 

Było niebieskie STI 2005, na początku myślałem że to twój WRX :mrgreen:

 

[ Dodano: Sob Sty 09, 2010 2:53 pm ]

jednak jarmaj miał racje, ABS jest dla kochających inaczej :twisted:

 

Mi tam ABS na śniegu w ogóle nie przeszkadza.

 

[ Dodano: Sob Sty 09, 2010 3:01 pm ]

Dyzio_d jakbyś był o 23-24 to byś się załapał na fotki, kolega robił.

SALMOPOL_01.JPGSALMOPOL_02.JPG

SALMOPOL_03.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włączanie się do ruchu bokiem, zakręty bokiem, nawroty bokiem, na prostej bokiem... te nieruchome biedne ośki i pseudo AWD stały normalnie w miejscu

 

ja dzisiaj rano mimo przeziębienia :evil: musiałem pojechać coś załatwić pierwsze na podwórku C3 ale ręczny na zakrętach dawał radę i boki nawet tym były :mrgreen:

 

jak ja lubię zimę i śnieg :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą,czy tylko ja uważam że robienie wielkiego halo w TV,radiu itp. z opadu 20 cm śniegu za żałosne ? Za każdym razem jak ostatnio włączam TVN 24 mam wrażenie że dopadła nas klęska żywiołowa,co nie pokrywa się z tym co jest za oknem. 10 lat temu nikt by tego co mamy teraz nie nazwał prawdziwą zimą,a dzisiaj zamykają szkoły jak troche popruszy,paranoja :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...