Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Jest absolutnie fantastycznie! Dwukrotnie przekroczyłem zwyczajowe tygodniowe spalanie, ale z takich warunków trzeba korzystać do oporu. Oby tak było do końca kwietnia :mrgreen: Kupienie Forestera było najlepszą decyzją motoryzacyjną wszechczasów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kotlinie Kłodzkiej znowu zaczęło sypac ... Przed chwilą byłem w Kłodzku i tiry znowu zaczynają blokowac "8" w okolicach Dębowiny .

Jak do tej pory to zaliczyłem ok 300 km po wioskowych drogach . Tam pługi nie zaglądają :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupienie Forestera było najlepszą decyzją motoryzacyjną wszechczasów

 

Dokładnie to samo myślę od kilku dni, kiedy pada śnieg. Przyznam szczerze, że nawet jazda sti nie sprawiała/nie sprawia takiej frajdy jak forester startujący na światłach i robiący te wszystkie ml, audi, bmw. A już boczne drogi to naprawdę królestwo dla forestera i te wszystkie pseudo terenówki patrzą tylko z zazdrością :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie dzisiaj po południu pięknie posypało. Wycieraczki w pewnym momencie jedynie rozmazywały śnieg po szybie zamiast go zgarniać do czysta. Boczne uliczki pełne kopnego śniegu i jakieś takie opustoszałe :) . Przejeżdżając jedną z nich zauważyłem fiata uno i cztery osoby bezskutecznie próbujące go wyciagnąć z parkingu. Pomyślałem, że przy niedzieli ja i mój legac spełnimy dobry uczynek. Rzuciłem im linke do holowania, podpieli ja wrzuciłem jedyneczkę i uno wyskoczył z parkingu jak z procy.

Do tej pory za zimą w aucie nie przepadałem. Odkąd mam 4x4 zaczynam się cieszyć jak widze, że snieg pada. Ruszanie na śliskim jest łatwe jak smarowanie bułki masłem. Wszystkie mega wozy udają, że próbują nadążyć ale dopiero powyżej 60 km/h (w mieście) kiedy ja odpuszczam ze względu na zdrowy rozsądek takie kozaki pokazują, że oni też mogą szybko. Pytam się tylko: po co? i jak długo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako kierowca ośki, od jakiegoś czasu, uważam, ze w Łodzi, aż tak źle nie jest.

to dlaczego one wszystkie tak jeżdżą... że aż żal ściska to co zazwyczaj ściska :twisted: a głównie to trzy pasy zajęte trzema gornholmami po 30kmh każdy

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja!!!

:twisted:

Byłem w Szczyrku. Sypie!

W B-B też, ale najważniejsze, że nie nadążają odśnieżać :twisted::mrgreen:

 

Ja też!!! Jak wracałem z nart ok 10 to całkiem miło było zobaczyć miny kolesi w fordach, betach, oplach i co tam jeszcze tęsknie patrzących na mojego Forka spokojnie oddalającego się od ich unieruchomionych bryk za 10x więcej kasy ;)

Niestety na zapchaną przez bodaj Tira Andersa nawet subaru nie pomoże i trza było zawracać ;)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu problemy ośce sprawia po prostu nieudolny kierownik: gaz w podłogę i oczekiwanie na cud...

 

mi to dzisiaj pomogło, nie mogłem podjechać ośką na parking... pedał do podłogi, TCS mrugał radosnie, obroty same falowały, opony się dogrzebały do twardego i bydle ruszyło :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu problemy ośce sprawia po prostu nieudolny kierownik: gaz w podłogę i oczekiwanie na cud...

 

mi to dzisiaj pomogło, nie mogłem podjechać ośką na parking... pedał do podłogi, TCS mrugał radosnie, obroty same falowały, opony się dogrzebały do twardego i bydle ruszyło :twisted:

To jakas kara za wczorajsze szalenstwa? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przyjdą takie mrozy że przymarznie cap do kozy :mrgreen:

 

Masz na myśli diesle które pozdychają jak im się kaszka w rurkach zrobi :P

 

Dzisiaj pocieszny widok kolo garażu, ślady wyjazdu i wjazdu, a brak odjazdu :P

I tak we wszystkich garażach tylko od mojego szyny prowadzą do bramy :P

 

 

To była zima:

A nie takie pierdu, pierdu jak teraz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...