Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj jako auto zastępcze dostałem ośkę , na oponach zimowych po paru zimach... No i zaparkowałem tam gdzie zawsze i jak zawsze parkuje ... . I cały czas tam teraz parkuje ... i tak do roztopów...

 

:???:

 

Dogadaj się z jakimś lokalnym Forkiem to Ci to coś wyszarpie. :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jako auto zastępcze dostałem ośkę , na oponach zimowych po paru zimach... No i zaparkowałem tam gdzie zawsze i jak zawsze parkuje ... . I cały czas tam teraz parkuje ... i tak do roztopów...

 

:???:

 

Ja przez weekend też jeździłem ośką - moim poprzednim samochodem, który znam doskonale i którym zrobiłem w różnych warunkach ponad 200 kkm. Jeździłem po drodze, którą codziennie pokonuję dwukrotnie - warunki są mi więc doskonale znane. To znaczy myślałem, że są, dopóki jeździłem po niej Legacy. Byłem przekonany, że zlodowaciały śnieg jest już na tyle stępiony, że właściwie jeździ się po nim, jak po mokrym asfalcie. Pierwsza przejażdżka po tej drodze ośką uświadomiła mi, jak bardzo się myliłem. Ruszenie na skrzyżowaniach oraz każda próba przyspieszenia zaskakiwały mnie niespodziewaną utratą przyczepności i wyjącym silnikiem. Drugiego dnia już było lepiej - po prostu spokorniałem i znacznie delikatniej obchodziłem się z prawym pedałem (ale też nie przyspieszałem). Dzisiaj rano znów nie było ślisko - przesiadłem się do Legacy (faktyczne warunki były trudniejsze niż wczoraj, bo spadł śnieg).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle swietna jazda, czekamy na wystepy w RSMP ! :wink:

 

DZIEKI :) Akcje są w tym kierunku czynione. Mam nadzieje że się uda.

 

A tymczasem w Bydzi sypie oj sypieeeee snieżek i temp -3 ' :twisted:

 

W Toruniu też sypie aż miło :D moze jakiś mini trening na poligonie w Trn?? Z Bydzi to rzut beretem, a odcinki całkiem fajne są :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Warszawie od rana pada nie za mocno ale pada :mrgreen:

 

I dzięki temu dziś jechałem do roboty 2.5h, zamiast 45 minut... Prymasa Tysiąclecia - stoi, Powstańców - stoi... Naprawdę niedużo trzeba aby Wawę sparaliżować komunikacyjnie. Na szczęście będę wracał do domu koło 22:00 to powinno już być luźno. I może uda się zahaczyć o parking w Jankach :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...