Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

PS Po wylądowaniu w rowie i po ok 30 sek. zjawiło sie kilku przesympatycznych Panów z pomocą i tu też im dziękuje bo sam chyba bym nie wyjechał. :smile:

A u mnie nikt się nie zatrzymał jak samochód stał wbity w zaspę. :evil::evil: Wyjechałem bez problemów ale nie było to miłe zachowanie ze strony kierowców.

 

[ Dodano: Nie Sty 03, 2010 12:14 am ]

Walczyłem, trzy razy kontrowałem ale zakręt się zacieśniał, machałem kierownicą jak oszalały ale już w pewnym momencie zauważyłem światła z przeciwka i tylko marzyłem o poboczu, nic się wielkiego nie stało, dojechałem do domu a po oględzinach okazało się, że troszku ta przyjemność będzie mnie kosztować.
Nie wiem czy dobrze widzę ale maska też dostała?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu wygląda to gorzej ale powiem szczerze, że nie spodziewałem się takiej reakcji ze strony kierowców, dwa SUV-y zatrzymały się i zaproponowały pomoc jak sam jeszcze się nie ogarnąłem.

 

PS. Ale pierwsze co zrobiłem po wyjściu z auta to zdjęcia co by na forumie z bracią się podzieli.

 

PS2. Szukam prawego reflektora i halogenu no i chyba zderzaka, jutro się okaże czego jeszcze :???:

 

[ Dodano: Nie Sty 03, 2010 12:23 am ]

Maska dostałą, no co to za dzwon by był jakby maska nie dostałą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chart123 napisał/a:

No to dałem popalić jak białe z nieba poleciało.

 

 

no to duży nieteges...

 

dobrze,że w twarde nie trafiłeś :idea:

 

jak jest biało to owszem lubie poganiać ale wybieram sobie jakąś boczną dróżkę i .... coco jumbo i do przodu IMHO w dobrym upalanku musi być trochę prędkości i naturalnych konfiguracji trasy żeby był fun , parking mi tego nie daje

 

beben, mało osób tak ogarnia jak Ty dlatego wybieramy parkingi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Ale pierwsze co zrobiłem po wyjściu z auta to zdjęcia co by na forumie z bracią się podzieli.

Takie są czasami konsekwencje szaleństw :cry: wczoraj też się wygłupiałem :!:

W końcu ładna zima u mnie -5 stopni 11 cm śniegu (10 dosypało)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromny plac pod cmentarzem w Grodzisku, chyba ze 100 ósemek, zaraz potem Lidl i walka pomiędzy latarniami, następnie Tesco i kilka ciekawych układów, już miałem odpuścić ale piękny dziewiczy placyk się mym oczom ukazał, trzeba było dziewicę :wink: wykorzystać.

 

w dobrym upalanku musi być trochę prędkości i naturalnych konfiguracji trasy żeby był fun , parking mi tego nie daje :twisted:

 

No to dałem popalić jak białe z nieba poleciało.

 

Toś beben kolegę zachęcił do latania po zakrętach :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydały się dziś te sjsy, ułęże i inne parkingi :roll:

akurat ośką do tego w zakręcie bokiem zaczęło mnie stawiać dokładnie w drugą stronę niż zamierzałem skręcać :oops: wszędzie śnieg a zakręt zmrożony :roll: około 50-60kmh i udało się z przeciwskrętem i gazem pojechać tam gdzie zamierzałem..

ale gdyby coś jechało z przeciwka odpuściłbym walkę i po prostu pojechał prosto :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydały się dziś te sjsy, ułęże i inne parkingi :roll:

akurat ośką do tego w zakręcie bokiem zaczęło mnie stawiać dokładnie w drugą stronę niż zamierzałem skręcać :oops: wszędzie śnieg a zakręt zmrożony :roll: około 50-60kmh i udało się z przeciwskrętem i gazem pojechać tam gdzie zamierzałem..

ale gdyby coś jechało z przeciwka odpuściłbym walkę i po prostu pojechał prosto :razz:

 

 

i właśnie dlatego trzeba jeździć i jeździć i jeszcze raz na placach lotniskach i innych takich :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

PS2. Szukam prawego reflektora i halogenu no i chyba zderzaka, jutro się okaże czego jeszcze :???:

 

[ Dodano: Nie Sty 03, 2010 12:23 am ]

Maska dostałą, no co to za dzwon by był jakby maska nie dostałą :wink:

 

Spoko ! Według Formułowych standardów to nie dzwon to kosmetyka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i właśnie dlatego trzeba jeździć i jeździć i jeszcze raz na placach lotniskach i innych takich

Ahahahaha, dobrze, że dodałeś te uśmiechy na końcu :lol:

 

Ogromny plac pod cmentarzem w Grodzisku, chyba ze 100 ósemek, zaraz potem Lidl i walka pomiędzy latarniami, następnie Tesco i kilka ciekawych układów, już miałem odpuścić

:shock: rewelacja

Wieczór marzeń w subaraku normalnie. :roll:

 

Place, ósemki, latarnie, mióóóóód!!!!

 

 

:mrgreen:

 

 

Do tego służy Subaru zimą (przejazd pierwszego wozu):

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arti, każdy orze jak może. Ty masz blisko takie warunki, a my mamy parkingi, ronda i inne. Możemy sobie ustawić kilka kombinacji i czerpiemy z tego frajdę, a Ty na każdym kroku widzę kpisz, że jak to inni mają fatalnie a ty masz super. Lepiej ci wtedy? Śnieg w każdym miejscu daje tyle samo frajdy i naprawdę więcej szacunku do innych życzę Ci na ten Nowy Rok.

 

Pozdrawiam

 

P.S.Jakby tak rozwinąć wszystko, to oes byśmy mieli dłuższy :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TERZO, kpina z ósemek i parkingów może i jest ale braku szacunku do innych ludzi ja tu nie widzę i się go nie doszukuj. Więc wyluzuj trochę kolego, bo od wypatrywania latarń na placach pospinałeś się mocno. :mrgreen: Co do warunków dobrych jak się chce to można je znaleźć wszędzie. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym forum jest wielu ludzi ktorzy potrafia krecic kolkiem na naprawde dobrym poziomie i zadna z nich nie wypowiada sie w takim szyderczym tonie o innych jak ty. Pomyslales moze ze przy nich sam wypadasz jak ktos kto kreci sie obok latarni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słusznie, słusznie ale to drugie auto słabiutko jak na takie boskie warunki

Muszę się z Tobą zgodzić chojny. :twisted: Ale mam wymówkę ( :mrgreen:): ostatnio zacząłem się zastanwiać czemu mi auto lata tak po całej drodze, obejrzałem opony i okazało się, że mają .... 6 lat :shock: :twisted: Ale jak nie ma lodu to jeszcze jakoś trzymają. :twisted:

 

PS. A warunki nie takie boskie, bo nie ma band w ogóle jeszcze a rowy wcale nie płytkie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się z Tobą zgodzić chojny. :twisted: Ale mam wymówkę ( :mrgreen:

 

a to Ty byłeś Arti sokra :mrgreen:

 

Tey, luzik gdybyśmy my ludzie z okolic równych jak stół do bilarda mieli parę zakrętów tez byśmy tam latali. Lata temu przy % z Luckiem liczyliśmy z Intakiem ile mamy zakrętów na trasie Wolsztyn Poznań... i wynik 39 razem z rondami na odcinku 70 kilometrów. Tu na nizinach nie ma gdzie latać, prócz dużych zamkniętych placów przed marketami. Wczoraj pojechałem na poligon.... same proste i ciasne 90tki... z rozpaczy wylądowałem przy Tesco...

 

Jak to mówią, każdy orze jak może a mało kto z nas ogarnia jak beben aby bezpiecznie polatać wszędzie, kolega parę postów wcześniej zamieścił fotę z wieczornych zabaw zakończonych kosmetycznym przytarciem i uszkodzeniem kilku elementów.

 

Wklejaj foty, dawaj więcej filmów, wszyscy chętnie je obejrzymy, może paru z nas się wybierze w Twoje okolice poupalać bo to najlepsze miejsce w Polsce ale nie siej proszę szydery :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny, nie no jasne, dlatego przecież pisałem z przymrużeniem oka a nie na poważnie. :wink: Sam wiem jak to jest - jak siedze we Wrocku i pada śnieg - krew mnie zalewa. :evil:

 

może paru z nas się wybierze w Twoje okolice poupalać bo to

najlepsze miejsce w Polsce

 

Zapraszam. :twisted: Zwłaszcza jak się porobią bandy. :cool:

 

Co do fotek i filmów to niedługo będzie długa wersja filmu z wczoraj - może w HD -na moim kanale na youtube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...